Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Stieracia cestovateľská mapa DELUXE EDITION

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Petra

Dobrý deň, vidím, že mapa je už momentálne vypredaná, budete ju mať ešte v ponuke do Vianoc? Ďakujem za odpoveď.

topvecicky.sk

Pekny dem prajem, mali by prist este cierne do Vianoc. Michal

Marta

Dobrý deň, je možné mapu vybrať osobne? Bývam na Haburskej v Ba.

Martina Pistrakova

Dobry den
Poprosim vas o informaciu poslali ste mi info k uhrade ale nestihla som ju zaplatit do 2 dni. Mozem to zaplatit este dnes? Budete to akceptovat? Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Martina,

vaša objednávka bola automaticky stornovaná takže je potrebné ju znovu objednať a čo najskôr aj uhradiť.

Michaela

Dobrý deň, chcem sa spýtať či je možné získať aj mapu v čiernej verzii kde sa všetky krajiny stierajú na červeno. Zároveň prosím zaslať foto zotretej mapy na uvedený email. Ďakujem

topvecicky.sk

Pekny den prajem, nemame verziu, na ktorej su vsetky zotrete krajiny cervene. Neukazuje mi Vasu mailovu adresu, prosim napiste nam na info@topvecicky.sk. Dakujem

Jana

Dobrý deň, chcem sa spýtať, či každá zotretá krajina je inej farby alebo len jednou? Ďakujem.

topvecicky.sk

Pekny den prajem, skoda, ze Vam sem neviem poslat fotku. Kazda krajina nie je roznej farby, napriklad v Europe su krajiny blizko seba rovnakou farbou, ale USA je inou, Azia je tiez inymi farbami a podobne…

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore