Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Rôzne kozmetické ošetrenia pre vašu pleť

4,7 / 5 Kozmetický salón ŠMRNC Bratislava - Petržalka  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Michaela Kalivodová

Dobrý deň,
mám kúpený poukaz, už dva dni sa snažím do salónu dovolať. Nikto nezdvíha, ani nevolá naspäť. Ak sa bude dať, prosím, kontaktujte ma. Rada by som sa objednala.

Kozmetický salón ŠMRNC

Dobry den, prepacte, bohuzial ked pracujem mam vypnute zvuky ale snazim sa vecer poslat hromadne sms…mozno omylom ste ju nedostali…lahsie sa mi to striehne na maily: smrnc.ba@gmail.com....momentalne mam volne terminy az od polovice februara
Pekny den
S pozdravom
Bartosova, Smrnc

Dominika Streitová

Je táto procedúra vhodná pre vsetky vekové kategórie a všetky typy pleti??

Kozmetický salón ŠMRNC

Dobry den , vzhladom na pouzitie resp prisposobenie pripravkov pre kazdy typ pleti je tato procedura vhodna bez obmedzenia.S poz­dravom
 Smrnc

Jana Rezuchova

Dobrý den začali sa mi vytvarat šupinky najme v oblasti nosa a pokožka ako keby sa mi šupala bolo by vhodne toto ošetrenie. Dakujem za odpoved Jana

Kozmetický salón ŠMRNC

Dobry den pani Janka,
vdaka tejto kure verim, ze prave sa Vam ta sucha koza krasne odstrani :-) Urcite je to vhodne pre Vas. Nech sa paci, objednajte sa :-)

Zuzana

Dobrý deň,
je prosím vhodné hĺbkové hydratačné a liftingové ošetrenie pleti s kyselinou hyalurónovou aj pre citlivú pleť?
Ďakujem

Kozmetický salón ŠMRNC

Dobry den , mam skusenosti, ze cela procedura s kyselinou hyaluronovou nevykazala ani na jedinej klientke s citlivou pletou ziadnu negativnu reakciu, skor naopak…kys.hy­aluronova ktoru pouzivam je mikromolekulove ucinne hydratacne cinidlo, ktore prenikne aj do najhlbsich vrstiev citlivej pleti, kde vytvara aj akysi ochranny obal v spolupraci s kolagenom a hodvabom aplikovanymi pocas kury :-)

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore