Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Špeciálny lifting tváre vykonávaný pomocou vstrebateľných nití

4,7 / 5 DermaFresh Senec  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Iveta

Mám takú otázočku ženy po zákroku nemyslím hneď po zákroku nemajú problém s úsmevom na tvári myslím na to či sa budem musieť po zákroku obmedzovať pri smiechu .

DermaFresh

Dobrý deň, v ten deň, neusmievať sa priveľmi a neotvárať ústočká do veľkého zývania. Na druhý deň už je to ok. Pekný deň prajem Dermarfresh

Alena

Dobrý deň, mám 57 rokov a trápia má tzv. sisliky. Ktorý typ ošetrenia by bolo najlepšie, aby to malo viditeľný efekt.
Ďakujem.

DermaFresh

Dobrý deň, pre vás je vhodný Art Filting, tzv. vyťahovanie syslíkov niťami. Pekný deň prajem Dermarfresh

Eva

Dobrý deň,

Prosím mám záujem o lifting celej tváre vrátane okolia očí a podbradku. Aká by bola finálna cena? Vopred ďakujem za odpoveď! Eva Chudá

DermaFresh

Dobry den, momentalne je Art Fillting (379€) v akcii na Zlavomate, ako i ocne okolie (260€), svetovou novinkou – polymliecnymi nitami. Pekny den, prajem Dermafresh

Gabriela rohrbock

Dobry den chcem sa spitat ci art filting zahrna aj oblast okolo oci a aj oblast pod ocami za odpoved vam vopred dakujem

DermaFresh

Dobry den, nie okolie oci je zvlastna aplikacia polymliecnymi nitami. S pozdravom Dermafresh

Jana

Este sa chcem opytat. Jedna pani sa stazovala tu v diskusii ze ste jej vlozili malo niti do tvare a vysledy efekt nebol podla jej predstav. Ako to je vlasne. Kolko niti je zapocitanych v cene napr.na spodnu cast tvare?

DermaFresh

Na spodnú časť tváre stačí zvyčajne aplikácia 8 nití. Sťažnosť uvedenej pani je neopodstatnená, pretože bola upozornená lekárkou koľko nití môže mať vzhľadom na stav podkožia, pretože tzv. zúbkatých nití, na vytiahnutie syslíkov sa viac nepoužíva. Ak by išlo o hladké nite, tam je počet nití okolo 20 – 40 ks, ale to je Prime Lifting .
S pozdravom
Dermafresh

Jana

Zdravim . Chcem sa opytatArt lifting obsahuje celu tvar,cize aj okolo pier,kutiky? A ak by som nepotrebovala nakoniec celu tvar len cast,da sa to nejak vymenit priamo u vas? Ako je to s terminom po zakupeni je mozne ze ma objednate uz hned na druhy den ? Dakujem

DermaFresh

Dobrý deň, Art Filting je celá tvár. Okolo pier nie, ale zdvihnutie kútikov áno. Neviem, čo máte na mysli, o akú výmenu by šlo. Ťažko sa vyjadriť ,pokiaľ nevidíme klientku . Vychádzame každému v ústrety, k spokojnosti klienta, pokiaľ je to možné. Ak sa obávate , že nepotrebujete celú tvár, zakúpte si voucher na spodnú časť tváre. Keď si zakúpite voucher, treba sa telefonicky objednať, ale termín na druhý deň nie je možný. Rezervácia termínu je cca týždeň.
S pozdravom Dermafresh

Mária

Dobrý deň, prosím, aký je rozdiel medzi ART a Prima Filtingom? V prípade, že si zakúpim voucher, ktorý bude „zbytočne“ prehnaný (že nebude treba vykonať celkové ošetrenie tváre takého rozsahu) je možné zameniť procedúry – na základe Vášho návrhu? napr. namiesto čela – použiť na líca.. ďakujem

DermaFresh

Dobrý deň, Art Fillting je vyťahovanie ochabnutej pokožky tzv. zúbkatými niťami. Prima F. je „preniťovanie"vy­braných partií hladkými niťami a tým sa spevní podkožie. Podľa toho, čo očakávate, si zakúpte jeden voucher a ten uplattíme podľa návrhu lekára a podľa Vašich očakávaní. Ťažko o zákroku písať, keďže nevieme, koľko máte rokov a čo je pre Vás momentálne problémom, či spevniť, či "vytiahnuť“…Prí­padne mi zavolajte na mobil a poradím Vám, srdečne. Dermafresh Ing. Bulavčiaková majiteľ

Eva Vrbova

Dobrý deň prajem, aké kontraindikácie sú spojené s týmto zákrokom? Je efekt podobný ako pri kyseline h.? Ďakujem.

DermaFresh

Dobrý deň, môžu sa objaviť malé modrinky, ako i pri aplikácii kyseliny HA. Efekt : vyhladená pokožka a spevnené podkožie.
Pekný večer, prajem Dermafresh Ing. Bulavčiaková majiteľ

Darina Frkova

Dobry den! Planujem si zakupit Art Filting celej tvare. Chcem sa opytat co vsetko zahrna ArtFilting celej tvare?Hlavne ma zaujima kolko niti bude v tej sume aplikovaných na tvar? Bolo mi povedane odborníkom,ze cim viac niti bude aplikovane tym bude efekt tvare lepsi. Je pravda,ze jedna aplikovana nit v akcii stoji 10,90eur? Som pani po 60-tke. Srdecna vdaka za vasu odpoved.

DermaFresh

Dobry den, Art Filting je lifting tzv. zubkovatymi vstrebatelnymi nitami. Aplikaciou tychto niti sa daju pozdvihnut sysliky, lica , dvojita brada, obocie a doplnaju sa hladke nite v oblasti oci. Pred zakrokom sa aplikuje anesteza. Co sa tyka Vasej otazky cenu 10,90€, to je cena za obycajnu hladku nit. Tu treba poukazat na rozdiel, ptretoze na trhu je okolo 50 druhov a my pouzivame polymliecne nite, ktore liftuju a zaroven pokozku v oblasto oci aj bielia a cena je i drahsia. I na tuto aplikaciu mame momentalne zlavu.Takze treba mezonite rozlisovat. Ano v pripade hladkych niti, cim viac, tym je vysledok viditelnejsi. Toto pravidlo vsak nie je uplou pravdou v pripade Art Filtingu. Pocet zavisi od stavu Vasho podkozia. V pripade otazok, nas pokojne kontaktujte telefonicky. Pekny vikend , prajeme Dermafresh

Zuzana

Dobrý deň, je vhodná aplikácia liftingovych niti v 40tke?.Nemam skoro ziadne vrasky, len by som chcela vyzdvihnut kutiky a lica. Co by bolo najvhodnejsie? Ako moc bolestivy zakrok je? Dakujem.

DermaFresh

Dobrý deň, na poklesnuté kútiky môže byť aplikovaná kyselina HA a oblasť líčok je vhodný Art Filting, lifting vstrebateľnými niťami. Zákrok trvá cca 20 min, aplikujeme anestetikum, takže je bezbolestný. V 40 je tento zákrok primeraný. Posúdenie vhodnosti akéhokoľvek zákroku je samozrejme na posúdení lekára pri návšteve salónu. Konzultácia i zákrok može byť prevedený súčasne. Ak máte akékoľvek otázky, alebo ohľadom voľných termínov, nech sa páči telefonicky. pekný deň, prajem Ing. PhDr. Ingrid Bulavčiaková majiteľ

Alzbeta

Dakujem pekne za rýchlu odpoveď.Este by som sa chcela spýtať , či sa dá s kyselinou hyalurónovou nadvihnúť pokožka na líci a ak áno či stača 2 ml na celú tvár?Ešte by ma zaujímalo, že koľko nití sa použije pri artliftingu do oblastí spánku za sumu 179,90 ?

DermaFresh

Pekny vecer, ano lička sa daju podvihnut kyselinou Ha. Viac, ako 2ml do licnej oblasti zvycajne neaplikujeme. Art Filting obocia, alebo hornej casti tvare je idealne aplikovat so 6 nitami popripade 4 a doplni sa to 4 hladkymi. Vsetki zavisi od stavu podkozia. S pozdravom Dermafresh

Alžbeta

Dobrý deň. Mám 56 rokov a chcela by som sa spýtať či je pre mňa vhodné absolvovať art lifting. Bola som už tri krát na zákroku kde mi aplikovali vstrebateľné nite no výsledok nebol viditeľný. Aké výsledky by som mohla očakávať pri tomto type zákroku resp.ak tento zákrok nie je pre mňa vhodný čo mi odporúčate u vás absolvovať? Mám vrásky na čele, v oblasti oči a poklesnutú kožu v spodnej časti tváre
Ďakujem vopred za odpoveď a cenovú ponuku.

DermaFresh

Dobry den, neviem, aky druh niti a a sposob aplikacie. Vsetky nite su totiz vstrebatelne, iba druh niti a aplikacia je rozdielna. Spodna sanka, cize tzv. sysliky sa dsju krasne vytvarovat, ale iba vtedy pokial koza nie je privelmi ovisnuta, treba to vidiet. Vysledok je viditelny. Okolo oco su vhodne tzv. polymliecne nite, okolo ktorych sa vytviri kolagen a pokozku drzi napnutu. Taktuez, velmi oblubeny je botox, ktory vrasky na cele i okolo oci uplne vyhladi. Dalsiu procedurou moze byt Thermage – frakcna radiofrekvencia, ktora teplom navodi, aby sa pomaly kolagen vytvaral a vysledok je cca po troch tyzdnoch, proceduru treba zopakovat po mesiaci. Dalsou procedurou je mierne invazivna mezoterapia kmenovymi bunkami, kyselinou HA s vitaminmi, najlepsie zopakovar 4krat a vysledok je velakrat ohromujuci. Treba vsak posudit, co je pre vas vhodne, pri osobnom stretnuti. Dermafresh

Monika Tkacova

Dobrý večer, chcem sa spýtat Art Filting celej tváre zahrňa aj oblasť čela?

DermaFresh

Dobrý deň, Pokiaľ máte na mysli pozdvihnutie obočia, tak táto aplikácia platí do celkového Art Filtingu. Čelná oblasť t.j. napr. gllabela je aplikácia jedinečná,pretože podľa posúdenia lekára sa zvolí vhodná terapia. Záleží na Vás, akú máte predstavu. Samozrejme , ak si dáte Art Filting celej tváre, máte výraznú zľavu i na aplikáciu v oblasti čelnej.
Pekný deň Dermafresh

Radmila

Dobry den, da sa urobit v sedeni krk a sanka? Aka by tam bola cena? Dakujem

DermaFresh

Dobrý deň, sánka je 179,90€ po zľve a aplikácia Prima Filtingu oblasti krku je individuálna, závisí od posúdenia lekára a počtu polymliečnych, alebo hladkých nití, v závislosti od stavu Vašej pokožky. Keďže budeme rátať, že si dáte aplikovať spodnú sánku, tak máte nárok na 30% zľavu na Prima Filtig krku.
S pozdravom Dermafresh

Ľudmila

Dobrý deň! Chcem sa opýtať, ci nie je problém po operačnom zákroku riadiť auto? 😊 Ďakujem

DermaFresh

Dobrý deň, aplikácia liftingových nití, nie je operačný zákrok. Je to zákrok, pri ktorom sa liftingové nite zavádzajú špeciálnou kanylou, do podkožia. šoférovať auto , samozrejme môžete bez problémov.
S pozdravom
Dermafresh

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore