Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Omladenie špeciálnymi liftingovými niťami

4,5 / 5 MAURO SIMON Pezinok  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Tana

Dobry den,
chcem sa opytat, ci su pri tomto zakroku nejake kontraindikacie, resp. ci nie je kontraindikovane uzivanie liekov (metotrexat, biol. liecba).
Dakujem za odpoved

MAURO SIMON

Aký zákrok máte na mysli?

Ján kuhtreiber

Dobrý deň aký je dlhy efekt liftingovymi niťami na tvári v lícnej oblasti

MAURO SIMON

Dobrý deň!

Je to veľmi individuálne. Záleží od viacero faktorov: koľko máte rokov, typ pokožky, koľko nití sa aplikuje. ( cca 2 roky)

Prajem pekný deň

jozef szendrei

dobrý den,,mal by som záujem..o nitovy liftig okolie očí a čelo, mám 48r,,aka je cena,,dá sa cenou kalkulovat,,,da­kujem za odpoved jozef..odpoved na moj emai
 l

MAURO SIMON

Dobrý deň!

Pred zákrokom je potrebná konzultácia u pani doktorky. Presne Vám povie aká nite Vám bude aplikovať a spraví cenovú kalkuláciu.

Prosím Vás objednajte sa na tel čísle 0948/100 303

Prajem pekný deň

Radmila

Dobrý deň, viem že sa niťami dá zdvihnuť aj krk, chcela by som sa spýtať či by sa to dalo tiež urobiť v tejto ponuke? prípadne kolko by bola cena za krk a dolnú sánku. Ďakujem

MAURO SIMON

Dobrý deň!

Veľmi dôležitá je konzultácia u pani doktorky. Presne Vám vysvetlí aký druh nití by Vám aplikovala a aká by bola predbežná cena. Nech sa páči objednajte sa na čísle 0948 100 303. Cen­ník máme zverejnený na stránke www.estetickamedicina-ms.sk.

Prajem pekný večer

Viera Kotvasová

Dobrý deň, chcem sa spýtať na celkovú cenu zákroku niťami na lícnu aj spánkovú časť a či je možná konzultácia pred zákrokom a aký dlhý je efekt tohto zákroku. Ďakujem.

MAURO SIMON

.. info ohladom liftingovych niti si mozete pozriet na nasej stranke…

https://www.estetickamedicina-ms.sk/art-lift-uni-cannyla

Samozrejme je mozna konzultacia pred zakrokom. Prosim objednajte sa na konzultaciu na t.c 0948 100 303 a pani doktorka Vam vsetko vysvetli osobne a poradi, co je vhodne…
A samozrejme Vam urobi aj cenovu kalkulaciu podla potreby…

Prajeme pekny den …

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore