Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Jarný pobyt v štýlovom penzióne JURIKA*** pod vrcholmi Západných Tatier

4,4 / 5 Penzión Jurika*** Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Mata

Preco je stale na stranke, ked je dlhsie vypredane?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Táto ponuka ešte nie je vypredaná.

Pekný deň.

Szitásová

Dobrý deň, napíšete mi prosím voľne termíny pre 2 osoby a tri dni do konca Ďakujem Szitásová

Penzión Jurika***

Dobrý deň, dostupné sú termíny:
13–15.4.2018 – apartmán s doplatkom 16€
20–22.4.2018
18–20.5.2018
26–28.5.2018

Lenka

Dobrý deň chcela som sa spýtať či je voľný termín 4.5 do 7.5 pre dvoch dospelých a dve deti ďakujem pekne.

Penzión Jurika***

Dobrý deň, termín je už obsadený.

Jana

Dobrý deň, máte prosím voľné 25–27.5. Pre 2 osoby. Ďakujem.

Penzión Jurika***

Dobrý deň, dostupný je termín 26–28.5.2018, prípadne požadovaný termín je dostupný v www.penzionliptov.sk

Zuzana Markova

Dobry den, je volny termin 16.3–19.3.dakujem

Penzión Jurika***

Dobrý deň, termín je už obsadený.

jana

mate volnu izbu s balkonom od 23.3. do 28.3. s polpenziou a aka by bola cena

Penzión Jurika***

Dobrý deň, dostupný je termín 22–25.3.2018, cena voucheru na 3 noci je 109€ pre 2 osoby.

michaela jaseňovcová

Dobry den, chcela by som sa opytat, ci mate volny termin od 18.5.-20.5. Bol by to pobyt pre dvoch dospelych a dve deti /2 a 6 rokov/. Je mozne vyuzit aj saunu a bazen s detmi? Je tam za ne nejaky doplatok alebo su v ramci celej vasej ponuky zadarmo? Dakujem za odpoved

Penzión Jurika***

Dobrý deň, termín je ešte dostupný. Saunu a bazén je možné doplatiť deťom osobitne v cene:

Bazén 1,50€
Saunu 3€

Stano

Dobrý deň, chcel by som rezervovať pobyt od 13. do 16.3. Dá sa použiť voucher na víkend? Ďakujem

Penzión Jurika***

Dobrý deň, termíny je možné využiť podľa ponuky počas víkendy.

Kristína Nebylová

Dobrý deň,
ešte by ma zaujímalo či máte voľný termín 23.03 – 26.03. ?

Ďakujem za odpoveď.

Penzión Jurika***

Dobrý deň, termín je ešte dostupný, avšak aktuálna ponuka zľavomatu je platná na pobyty do 27.5.2018

Kristína Nebylová

Dobrý deň,
máte ešte voľný termín 16.03 – 19.03. ?

Ďakujem za odpoveď.

Penzión Jurika***

Dobrý deň, termín je ešte dostupný.

Timea Baanova

Dobry den, zaujimalo by ma ubytovania pre 2 dopspele a 1dieta,12rokov,v ca­se od 16.do 18.februara na 2 noci ci mate este volne.
Za vasu odpoved vopred dakujem.

Penzión Jurika***

Dobrý deň, termín je už obsadený.

Ludmila Makranska

Dobry den. Prosim Vas posete, ze mate vonkajsi bazen. Mate aj vnutorny a welnes? Lebo to tam nevidim..dakujem

Penzión Jurika***

Dobrý deň, vnútorný bazén môžete využiť v hoteli FIM (1 x v cene), a saunu v penzióne Galanto (1 x v cene)

Rosa Horak

Dobry den, cena 79,–Euro je za osobu a noc nebo za pokoj? Dekuji za odpoved a preji Pekny den Horak R.

Penzión Jurika***

Dobrý deň, voucher za 79€ môžete využiť pre 2 osoby na 2 noci.

Robert Szombay

Sme 4-členná rodina, 2 dospelý, 2 deti /9 a 12 rokov/stačí nám poukaz pre 2 osoby na 2 noci a kolko by bol doplatok za deti? Doplaca sa na mieste?
Ďakujem.

Penzión Jurika***

Dobrý deň, v prípade že pre Vás nájdeme dvojlôžkovú izbu s 2 prístelkami, bude stačiť doplatok len za detskú polpenziu vo výše 5€ za dieťa za noc. Dopláca sa na mieste. Kontaktujte prosím penzión pre zistenie voľných termínov.

Michaela

Dobrý večer, chcela by som sa informovať Vaše prve dve ponuky 3 a 4 dňové pobyty platia len v tom marcovom termine? Ďakujem veľmi pekne

Zlavomat.sk

Dobrý deň Michaela,

obe ponuky platia od 11. 3. – 27. 5. 2018, avšak pri oboch je obmedzenie od 29.3.2018 – 4.4.2018, kedy voucher nieje možné využiť.

Želám pekný deň.

Soňa Géciová

dobrý deň,chcela by som sa informovať na termin a cenu na 4dni 3 noci pre 2 os. s polpenziou ,termin by mohol byť od 18,3 2018alebo 19,3 2018 Ďakujem Geciova

Penzión Jurika***

Dobrý deň, napíšte nám prosím na jurika@jurikaliptov.sk

Veronika Plutová

Keď si potrebujem priplatit za deti ?

Penzión Jurika***

Dobrý deň :)
1 alebo 2 deti do 14,99 rokov sú na prístelke zdarma bez nároku na služby.
Doplatok za polpenziu – dieťa = 5 €/deň/detská porcia, bez nároku na služby zahrnuté v pobyte

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore