Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Oddych v hoteli Vinnay*** aj s neobmedzeným wellnessom

Populárne
Ponuka, ktorá má veľmi vysoké hodnotenie od našich zákazníkov a dostatočný počet recenzií.
4,7 / 5
Hotel Vinnay*** Zemplín (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Jaroslava

Dobry den chcela by som sa opytat ci mate volnu izbu s pristelkou od 3.6 do 6.6.

Hotel Vinnay***

Dobrý deň, v tomto termíne máme dostupné len apartmány. Pre viac informácii nás prosím kontaktujte na našej emailovej adrese: recepcia@hotelvinnay.sk alebo na telefónnom čísle 0948245809. S poz­dravom recepcia hotela Vinnay***

Marta

Dobrý deň rada by som sa informovala o voľných ubytovacích kapacitách. Jedná sa o termín 22–25.6.2018 jedna izba pre dve osoby… Dakujem.

Hotel Vinnay***

Dobrý deň, v tomto termíne máme dostupnú Dvojlôžkovú izbu Classic a Apartmán Classic s doplatkom 10€/noc/izba. Pre viac informácii nás prosím kontaktujte na našej emailovej adrese: recepcia@hotelvinnay.sk alebo na telefónnom čísle 0948245809. S poz­dravom recepcia hotela Vinnay***

Lucia

Dobrý deň, chcem sa informovať mala by som zaujem o termin v čase od 11–13.5 pre dve osoby mate volne?

Hotel Vinnay***

Dobrý deň, ľutujeme, už sme plne obsadený. :)

Ivana

Dobrý deň, máte voľnú izbu od 7.5 do 9.5 pre 2 osoby?

Hotel Vinnay***

Dobrý deň, bohužiaľ, v tomto termíne máme dostupnú už len jednolôžkovú izbu. S pozdravom recepcia hotela Vinnay***

Radovan

Dobry den, mal by som zaujem o pobyt pre dve osoby od 28 april do 30 april, cize nastupny den je sobota, ktory pobyt si mam teda rezervovat? Ten cisto vikendovy? Dakujem pekne..Radovan

Hotel Vinnay***

Dobrý deň pán Radovan,
bohužiaľ tento termín je už vypredaný.
S pozdravom recepcia hotel Vinnay***

Jouzeph

Dobrý deň,sme 4-členná rodina (16 a 11) Koľko by nás stál víkendový pobyt v termíne 18.5.-20.5.2018 ? Apartmán resp. 2 × 2-posteľové izby? Ďakujem.

Hotel Vinnay***

Dobrý deň, bohužiaľ, v tomto termíne máme plne obsadený hotel. Víkendový pobyt na 2 noci pre 2 osoby stojí 164€. V prípade, Vašej 4-člennej rodiny by som odporúčala 2 izby. S pozdravom recepcia hotela Vinnay***

Lenka

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať koľko by stál pobyt pre 3 dospelé osoby na 2 alebo 3 noci. Respektíve koľko by sa v hoteli doplacalo za tretiu dospelú osobu na pristelke. Ďakujem

Hotel Vinnay***

Dobrý deň pani Lenka,
dospelá osoba na prístelku s polpenziou a vstupom do hotelového wellness si dopláca bez rozdielu pobytu 35€/noc.
S pozdravom recepcia hotel Vinnay***

Katka

Dobry den,

prosim Vas, napiste mi, ktore volne vikendove terminy mate pre rodinu s 2 detmi (4 a 6 rocne) – od teraz do konca juna. Vdaka!

Plati, ze 4 rocny ma pobyt zdarma a 6 rocny si doplati 13E na polpenziu?

S pozdravom,
K. Pechyova

Hotel Vinnay***

Dobrý deň pani Katka,
voľné termíny sú:
20.-22.4., 15.-17.6. a 22.-24.6.2018
Pre viac informácii nás prosím kontaktujte na našej emailovej adrese: recepcia@hotelvinnay.sk alebo na telefónnom čísle 0948245809. S poz­dravom recepcia hotela Vinnay***

Andrea

Dobrý deň,

chcela by som sa opýtať, či v termíne od 29.4 do 01.05 máte voľné ubytovanie?

Ďakujem.

Hotel Vinnay***

Dobrý deň pani Andrea,
bohužiaľ tento termín už nie je dostupný.
S pozdravom recepcia hotel Vinnay***

Anton Štefánik

Dobré ráno.Tak som tam volal a vraveli mi ,že v termíne 4.5–6.5 nie je víkend.Ospravedlnil som sa a zložil som.Pozrel som do kalendára na pc a v tom termíne je víkend.Dva krát som tam volal a nikto nedvíhal.

Hotel Vinnay***

Dobrý deň pán Štefánik,
v telefóne ste spomínal dátum 3.-5.5. to nie je víkend, ale štvrtok až sobota. :)
Ak máte záujem o víkend 4.-6.5.2018 tak v tomto termíne máme v hoteli svadbu a bude určite rušno.
Máme voľné posledné 3 izby a to Apartmán classic bez terasy za doplatok 10€/noc/izba.
Pre viac informácii nás prosím kontaktujte na našej emailovej adrese: recepcia@hotelvinnay.sk alebo na telefónnom čísle 0948245809. S poz­dravom recepcia hotela Vinnay***

Anton Štefánik

Prepáčte,mzslel som voucher cez víkend pre dve osoby.

Hotel Vinnay***

Samozrejme, pochopili sme, že máte záujem o wellness pobyt. Za Apartmán Classic sa k pobytu dopláca 10€/noc/izba. S pozdravom recepcia hotela Vinnay***

Anton Štefánik

Dobrý deň.Máte prosím Vás voľnu izbu v termíne 4.5–6.5 s balkónom a výhľad na jazero?

Hotel Vinnay***

Dobrý deň, v tomto termíne máme dostupné už len Apartmány Classic. Chcem Vás ale upozorniť, že 4.5. je na hoteli svadba. Pre viac informácii nás prosím kontaktujte na našej emailovej adrese: recepcia@hotelvinnay.sk alebo na telefónnom čísle 0948245809. S poz­dravom recepcia hotela Vinnay***

Jarmila Erdélyiová

Dobrý den .máte volný termin pre 2osoby od 6.4 do 8.4.2018?dakujem

Hotel Vinnay***

Dobrý deň, v tomto termíne ešte máme dostupnú Dvojlôžkovú izbu Premium a Apartmán Classic.Pre viac informácii nás prosím kontaktujte na našej emailovej adrese: recepcia@hotelvinnay.sk alebo na telefónnom čísle 0948245809. S poz­dravom recepcia hotela Vinnay***

Anton Štefánik

Dobrý večer.Chcel by som voucher využiť v termíne 27.4.-29.4.Izba s balkónom,výhľad na jazero.Dalo by sa to?Ďakujem za odpoveď.

Hotel Vinnay***

Dobrý deň, bohužiaľ vo Vami zvolenom termíne nemáme žiadne voľné izby. Najbližší termín: 20.-22.4. S pozdravom recepcia hotela Vinnay***

Alena

Zdravím vás,prosím mala by som záujem o dvojlôžkovu izbu,ale s balkónom. Prosím vás o cenu. Ďakujem

Hotel Vinnay***

Dobrý deň, ponúknuť Vám môžem Dvojlôžkovú izbu Premium, ktorá má terasu s výhľadom na jazero. Dopláca sa za ňu 5€/noc/izba. S pozdravom Recepcia hotela Vinnay***

Mária Rabatinová

Dobrý deň
Chcem sa spýtať na voľný termín pobytu od 8.4. – 10.4.2018 pre dve osoby.
Je wellness otvorený aj v pondelok.

Hotel Vinnay***

Dobrý deň, v tomto termíne máme dostupnú Dvojlôžkovú izbu Premium a Apartmán Premium. Wellness je otvorený aj v pondelok. S pozdravom recepcia hotela Vinnay***

Majka

Dobrý deň, ten voucher za 129 sa dá využiť aj na jednu noc pre dve osoby? Cena by bola potom aká. Ďakujem

Hotel Vinnay***

Dobrý deň, voucher za 129 € je platný pre 2 osoby na 2 noci počas týždňa. Wellness pobyty na 1 noc v ponuke nemáme.
S pozdravom recepcia hotela Vinnay***

robert engel

Mal by som záujem víkendový pobyt pre 2 osoby v termíne13.-15. apríl alebo 20.-22. apríla teda 2 noci. Máte pobyty aj na 1 noc?

Hotel Vinnay***

Dobrý deň, v oboch termínoch máme dostupné izby. Wellness pobyty sú minimálne na 2 noci. Pre viac informácii nás prosím kontaktujte na našej emailovej adrese: recepcia@hotelvinnay.sk alebo na telefónnom čísle 0948245809. S poz­dravom recepcia hotela Vinnay***

Denisa Shalan

Dobrý večer. Máte k dispozícii aj rodinné izby?
Mám záujem o pobyt od 18.3.-21.3. s voucherom zo zlavomatu.
2× dospelý a 2 deti / 3 a 5r
Ďakujem

Hotel Vinnay***

Dobrý deň pani Shalan, vo Vami zvolenom termíne bohužiaľ nemáme k dispozícii žiadnu voľnú izbu. S pozdravom recepcia

Ladislav Vojtko

Dobrý deň,rád by som sa spýtal či mate voľný termín na ubytovanie pre dva osoby a dva dieta 4 a 14 ročné na termín 01.04.2018–03.04.2018 spol­penzio a za kolko.Ďakujem

Hotel Vinnay***

Dobrý deň pán Vojtko,
počas Veľkej noci ubytovanie na 2 noci neponúkame.
Prosím prezrite si znova ponuku na Zľavomate a tak isto aj obmedzenia v ponuke voucherov.
S pozdravom recepcia hotel Vinnay***

Andrea

Dobrý deň.Chcely by sme sa ubytovať v termíne 7.4.2018 do 8.4.2018 aj s dvoma detmi.Kolko by nás to stálo?

Hotel Vinnay***

Dobrý deň pani Andrea,
ubytovanie je možné iba na 2 noci, teda termín 7.-9.4. alebo 6.-8.4.
Cenu Vám neviem určiť, nakoľko ste neuviedli vek detí.
Cena pobytu cez víkend pre 2 osoby je 164€ + 1 dieťa do 15 rokov má zdarma ubytovanie a wellness, ale dopláca sa polpenzia (13€/noc) = polovičná porcia.
Pre viac informácii nás prosím kontaktujte na našej emailovej adrese: recepcia@hotelvinnay.sk alebo na telefónnom čísle 0948245809. S poz­dravom recepcia hotela Vinnay***

Tomáš

Dobrý deň,
chcel by som sa informovať. Máte voľnú izbu v termíne od 7.3.2018 do 9.3.2018? Mám záujem ísť cez zľavomat s kupónom za 129€. Ďakujem za odpoveď.

Hotel Vinnay***

Dobrý deň, V tomto termíne máme dostupné izby. Pre viac informácii nás prosím kontaktujte na našej emailovej adrese: recepcia@hotelvinnay.sk alebo na telefónnom čísle 0948245809. S poz­dravom recepcia hotela Vinnay***

Pavol

Dobrý deň, máte voľnú izbu v termíne od 9. do 11.3. pre dve osoby ?

Hotel Vinnay***

Dobrý deň, v tomto termíne máme dostupný Apartmán Classic bez terasy s doplatkom 10€/noc/izba alebo Apartmán Premium s terasou s doplatkom 15€/noc/izba. S pozdravom recepcia hotela Vinnay***

Pavol

Dobrý deň, máte ešte voľný termín v mesiaci marec 2018 so začiatkom v nedeľu na dve noci pre 2 dospelých s využitím voucheru v cene 129 € ?

Hotel Vinnay***

Dobrý deň,
voľné termíny podľa Vašej požiadavky sú:
11.3.
18.3.
25.3.
Pre viac informácii nás prosím kontaktujte na našej emailovej adrese: recepcia@hotelvinnay.sk alebo na telefónnom čísle 0948245809. S poz­dravom recepcia hotela Vinnay***

Ján Huba

Náš voucher pre 2 osoby na 3 dni a 2 noci v hodnote 129€ má platnosť do 30.5.2018. Prosíme o rezerváciu od 29.4.2018 – 1.5.2018. Chcem sa spýtať, či nie je možný nástup 28.4.2018 ( v sobotu). Prosím potvrďte mi rezerváciu aj s možnou zmenou nástupu.

Hotel Vinnay***

Dobrý deň pán Huba, v tomto termíne už nemáme dostupné izby, keďže sa kvôli sviatku už obsadili. Ponúknuť Vám môžeme v termíne 6.-8.5. Apartmán Classic s doplatkom 10€/noc/izba alebo v termíne 7.-9.5. Dvojlôžkovú izbu Classic bez doplatku. Pre viac informácii nás prosím kontaktujte na našej emailovej adrese: recepcia@hotelvinnay.sk alebo na telefónnom čísle 0948245809. S poz­dravom recepcia hotela Vinnay***

Ján Huba

Prosím vás, máte voľnú izbu v dňoch 25.2.-27.22018 ?

Hotel Vinnay***

Dobrý deň, v tomto termíne už nemáme dostupné izby. S pozdravom recepcia hotela Vinnay***

Diana Gič

Dobrý večer, mali by sme manželom záujem o pobyt u Vás prostredníctvom zľavového voucheru v termíne od 1.4.-3.4.2018. Chceli by sme sa opýtať či v tomto termíne máte ešte voľné izby a ktorý voucher máme zakúpiť. Ten s nástupom od možným v nedelu a stredu za 129 Eur alebo ten v nedelu a utorok za 186 Eur? Ďakujem

Hotel Vinnay***

Dobrý deň, v termíne 30.3.2018–3.4.2018 nie je možné využiť voucher zo Zľavomatu. Počas týchto sviatkov ponúkame len špeciálne Veľkonočné pobyty, ktorých ponuku si viete pozrieť na našej webovej stránke. Pre viac informácii nás prosím kontaktujte na našej emailovej adrese: recepcia@hotelvinnay.sk alebo na telefónnom čísle 0948245809. S poz­dravom recepcia hotela Vinnay***

Zuzana

Dobrý večer, máme záujem o pobyt v termíne od 17.2 do 19.2. pre 2osoby +1 dieťa 4 roky a 1 dieťa 6 rokov s polpenziou máte v tomto termíne voľnú izbu ak áno koľko by stál pobyt? ďakujem

Hotel Vinnay***

Dobrý večer,
bohužiaľ vo Vami zvolenom termíne už nemáme dostupné voľné izby.
S pozdravom recepcia hotel Vinnay***

Jana Vajdova

Dobrý večer,prosím Vás máte voľné dve izby dvojpostelove na termín 25.2–27.2.dakujem

Hotel Vinnay***

Dobrý deň,
bohužiaľ tento termín je už vypredaný. S pozdravom recepcia hotel Vinnay***

Katarina

dobrý vecer,aka je teplota vody v bazene

Hotel Vinnay***

Dobrý deň,
voda má 28 stupnov, bazén je plavecký, nie je v ňom termálna voda.
S pozdravom
Recepcia

Erika

Dobry den,rada by som sa informovala o dostupnosti volnych izieb pre pobyt na 2 noci,s nastupom 4.2.,2 dospeli,2 de­ti (0 r.,5 r.),da­kujem.

Hotel Vinnay***

Dobrý deň, ponúknuť Vám môžem len termín 3.-5.2. alebo 6.-8.2. Pre viac informácii nás prosím kontaktujte na našej emailovej adrese: recepcia@hotelvinnay.sk alebo na telefónnom čísle 0948245809. S poz­dravom recepcia hotela Vinnay***

Maja

Dobry vecer. Mame zaplateny pobyt vo Vasom hoteli. Chcela by som sa informovat, ze ak mam zaujem aj o masaz, ci si ju treba vopred zarezervovat, alebo staci az v den ubytovania? Dakujem.

Hotel Vinnay***

Dobrý deň, masáže je nutné objednať deň vopred. Takže ak si prajete masáž už v deň príchodu, tak nás prosím informujte vopred. Ak si prajete masáž až v ďalší deň, stačí nás informovať pri príchode. S pozdravom recepcia hotela Vinnay ***

Kamil

Dobrý deň, máte voľnú dvojlôžkovú izbu v termíne 28.1–30.1 prípadne nasledujúce dni? ďakujem.

Hotel Vinnay***

Dobrý deň, v tomto termíne máme dostupnú izbu. Pre viac informácii nás prosím kontaktujte na našej emailovej adrese: recepcia@hotelvinnay.sk alebo na telefónnom čísle 0948245809. S poz­dravom recepcia hotela Vinnay***

Janka Sučková

Dobrý deň,máte ešte voľný termín počas jarných prázdnin (26.2 –2.3.)?Ďakujem.

Hotel Vinnay***

Dobrý deň, v termíne 26.2.-2.3. je dostupný len Apartmán Premium. V termíne 28.2.-2.3. sú dostupné aj Apartmány Classic. S pozdravom recepcia hotela Vinnay***

Lucia Štapinská

Dobrý večer,mali by sme záujem o pobyt v termíne 26.-28.2.2018, máte ešte voľné? 2 dospelí. A ešte by ma zaujímal čas, kedy je možné využívať wellness. Ďakujem!

Hotel Vinnay***

Dobrý večer pani Štapinská,
vo Vami zvolenom termíne máme dostupné posledné 2 izby = Apartmán Premium s terasou a Dvojlôžkovú izbu Premium s terasou a oddelenými lôžkami( táto izba má iba 17m2.)
Otváracie hodiny sú:
10:00–21:00hod bazén a vírivka
16:00–21:00hod sa k bazénu a vírivke spúšťajú sauny ( parná, fínska, infra)
S pozdravom recepcia hotel Vinnay***

Miroslava

Prosím vás chcela by som ísť na wellness pobyt cez víkend sama z dcérou je to možné aj cez Zľavomat

Hotel Vinnay***

Dobrý deň, v prípade, že máte záujem o dvojlôžkovú izbu, cena ostáva rovnaká ako je v ponuke pre 2 osoby. Pobyt v jednolôžkovej izbe si viete zakúpiť len priamo u nás. Pre viac informácii nás prosím kontaktujte na našej emailovej adrese: recepcia@hotelvinnay.sk alebo na telefónnom čísle 0948245809. S poz­dravom recepcia hotela Vinnay***

Michal Dolinic

Dobrý deň rad by som sa informoval o voľných ubytovacích kapacít… Jedna sa mi o termín 12 až 14.01.2018 jedna izba pre dve osoby…
Dakujem

Hotel Vinnay***

Dobrý deň, v tomto termíne máme dostupné izby. Pre viac informácii nás prosím kontaktujte na našej emailovej adrese: recepcia@hotelvinnay.sk alebo na telefónnom čísle 0948245809. S poz­dravom recepcia hotela Vinnay***

Lucia Marikovska

Dobry den, mame rezervaciu pre dve osoby v izbe Classic, chcem sa spytat, ci je tam manzelska postel, dakujem

Hotel Vinnay***

Dobrý deň, áno, vo Vami rezervovanej izbe je manželská posteľ. S pozdravom recepcia hotela Vinnay***

martina

Dobrý deň mali by sme záujem o pobyt od 18.2.2018 do 20.2.2018 , dvaja dospelý 1 dieťa 7 rokov , druhé 12 rokov, prosím máte volný termín ? , koľko by nás vyšiel pobyt, ďakujem pekne za info. Martina

Hotel Vinnay***

Dobrý deň, pobyt stojí na 2 noci pre 2 osoby počas týždňa 129€. Pre rodiny s 2 deťmi odporúčame Apartmán Classic, za ktorý sa dopláca 10€/noc/izba. V rámci pobytu má 1 dieťa zdarma ubytovanie a wellness, pričom za neho musíte doplatiť polpenziu (polovičná porcia), t.j. 13€/deň. Za druhé dieťa je doplatok 24€/noc, pričom v tejto cene je už zahrnutý prístelok, vstup do wellness a polpenzia (polovičná porcia). Pre viac informácii nás prosím kontaktujte na našej emailovej adrese: recepcia@hotelvinnay.sk alebo na telefónnom čísle 0948245809. S poz­dravom recepcia hotela Vinnay***

Miloš Kuča

Dobrý deň prajem. Mal by som záujem o mimovíkendový pobyt vo vašom hoteli. Máte ešte nejaké voľné termíny do konca januára? Budeme traja, ja s manželkou a ročný syn, ktorý nepotrebuje vlastnú posteľ. Ďakujem za odpoveď

Hotel Vinnay***

Dobrý deň
Voľné termíny do konca januára ešte máme. Pre viac informácií alebo rezerváciu termínu nás kontaktujte na našej emailovej adrese: recepcia@hotelvinnay.sk alebo na telefónnom čísle 0948245809. S poz­dravom recepcia hotela Vinnay***

Mirka

Dobrý mate voľnú jednu izbu pre dve osoby s manželkou posteľou v termíne od 2.1.2018 na 3 dní a 2 noci? ☺️

Hotel Vinnay***

Dobrý deň,
vo Vami zvolenom termíne máme dostupnú už iba Dvojlôžkovú izbu Premium s terasou ( bez doplatku), ale táto izba má iba 17m2 a oddelené lôžka, ktoré sa nedajú spojiť.Pre viac informácii nás prosím kontaktujte na našej emailovej adrese: recepcia@hotelvinnay.sk alebo na telefónnom čísle 0948245809. S poz­dravom recepcia hotela Vinnay***

Maria

Dobrý deň. Ak by som si zakúpila kupón zo zlavomatu a nakoniec by sme sa rozhodli pre pobyt cez víkend, dá sa jednoducho len doplatiť príplatok za nástup počas víkendu? Nevieme totiZ, aký variant nám bude vyhovovať. Ďakujem za odpoveď.

Hotel Vinnay***

Dobrý večer, ak máte záujem o pobyt počas víkendu kontaktujte nás na našej emailovej adrese: recepcia@hotelvinnay.sk alebo na telefónnom čísle 0948245809. S poz­dravom recepcia hotela Vinnay***

Juliana

Dobry den, chcela by som s dcerou 1,5roka wellness pobyt v cene 119€ na termin 20. az 22.december. mate volnu izbu? Otazka druha: az 19. December budem vediet, ci naozaj mozme odist. Staci kupit zo zlavomatu az vtedy? Dakujem

Hotel Vinnay***

Dobrý deň, v tomto termíne máme ešte voľné izby. Pre viac informácii nás prosím kontaktujte na našej emailovej adrese: recepcia@hotelvinnay.sk alebo na telefónnom čísle 0948245809. S poz­dravom recepcia hotela Vinnay***

silvia

Dobrý deň máte voľné izby v termíne od 15.12–17.12.2017 pre 3 dospelých a jedno dieťa 6r. poprípade aj jedna izba. Ďakujem

Hotel Vinnay***

Dobrý večer, v tomto termíne máme dostupné izby. Pre 3 dospelých a 1 dieťa by sme skôr odporučili 2 izby. Pre viac informácii nás prosím kontaktujte na našej emailovej adrese: recepcia@hotelvinnay.sk alebo na telefónnom čísle 0948245809. S poz­dravom recepcia hotela Vinnay***

Ludmila Pacuthova

Mate 3 volne pokoje od 27–29.12

Hotel Vinnay***

Dobrý večer, v tomto termíne máme dostupné izby. Pre viac informácii nás prosím kontaktujte na našej emailovej adrese: recepcia@hotelvinnay.sk alebo na telefónnom čísle 0948245809. S poz­dravom recepcia hotela Vinnay***

Valéria Straková

Dobrý deň. Ponákate aj silvestrovský pobyt?

Hotel Vinnay***

Dobrý večer, ponúkame aj Silvestrovský pobyt, ale dostupná je už len jednolôžková izba. Pre viac informácii nás prosím kontaktujte na našej emailovej adrese: recepcia@hotelvinnay.sk alebo na telefónnom čísle 0948245809. S poz­dravom recepcia hotela Vinnay***

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore