Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Kúpeľné liečebné pobyty**** v Zlatých Kúpeľoch Turčianske Teplice so SPA & AQUAPARK-om

4,5 / 5 Moderné Kúpele Turčianske Teplice - Liečebný dom VEĽKÁ FATRA**** Turčianske Teplice (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
frantisek

prosim vas zaslali by ste mi cennik procedur v LD V.Fatra ?

Zlaté kúpele Turčianske Teplice - Liečebný dom VEĽKÁ FATRA****

Veľmi radi. Vyžiadajte si ho prosím na maile: rezervacie@therme.sk

Ja Vee

dobry den,
nejak sa stracam, nic ste mi nezaslali, aj ked pisete, ze mi to zaslete radi

Zlaté kúpele Turčianske Teplice - Liečebný dom VEĽKÁ FATRA****

Dobrý deň,

to sa nerozumieme. Kolegovia so správy a časovania procedúr Vám radi zašlú cenník. Prosím kontaktujte ich buď prostredníctvom tel. +421 43 4913 357 alebo prostredníctvom emailu balneo@therme.sk. Pekný deň.

Ja Vee

dobry den, je niekde dostupny cennik procedur? v popise je jedine, ze zlava 20% na odporucane procedury, potom, ze Na základe vstupnej lekárskej prehliadky vám lekár odporučí z nasledujúcich kúpeľných procedúr a zoznam procedur

Zlaté kúpele Turčianske Teplice - Liečebný dom VEĽKÁ FATRA****

Dobrý deň,

cenník procedúr Vám radi zašleme na emailovú adresu. Kontakt: +421 43 4913 357, balneo@therme.sk.
Pekný deň.

Kristina

Dobrý deň, mala by som záujem o pobyt Spa and Aquapark pre 2 osoby na dve noci s ubytovaním v hoteli Veľká Fatra**** v termíne od 17–19.02.2018. Mali by ste prosím voľné v tomto termíne? Za odpoveď vopred ďakujem

Zlaté kúpele Turčianske Teplice - Liečebný dom VEĽKÁ FATRA****

Dobrý deň. V termíne 17.2.-19.2.2018 máme v LD Veľká Fatra**** momentálne voľných 7× dvojposteľových izieb. Doporučujeme skorú rezerváciu. kúpele Turčianske Teplice

Gitka Nemčovičová

Dobrý večer, prosím Vás od koľko rokov sa dá využiť senior.pobyt? Ďakujem

Zlaté kúpele Turčianske Teplice - Liečebný dom VEĽKÁ FATRA****

Dobrý deň, Senior pobyt nemáme limitovaný vekom

Jaroslav Čomaj

Dobrý deň, mali by sme záujem o pobyt SENIOR na 6 dní (5 nocí) v cene 469,– pre dve osoby v termíne 5.-10.3.2018 v LD Veľká Fatra. Prosim o odpoveď či je možná rezervácia. Ďakujem.

Zlaté kúpele Turčianske Teplice - Liečebný dom VEĽKÁ FATRA****

Dobrý deň, rezervácia je možná až po zakúpení vouchera. Vo Vami požadovanom termíne ešte disponujeme ubytovacími kapacitami. Akonáhle obdržíte kód voucheru, rezerváciu je možné vytvoriť telefonicky na tel. čísle +421434913301.

martin pfeffer

dobry den.chcem sa spytat ci ma kazdy urceny vlastny stol na ranajky,obedy a vecere.ci sedi pri tom istom stole po cely cas pobytu.dakujem.

Zlaté kúpele Turčianske Teplice - Liečebný dom VEĽKÁ FATRA****

Dobrý deň, pán Pfeffer.
V liečebnom dome Veľká Fatra sú k dispozícii dve jedálne, v každej z nich je rozdielna forma stolovania. V jedálni Žofia je „pevné“ stolovanie s obsluhou – každý klient má určené miesto pri stole. V jedálni Žigmund je bufetové stolovanie bez rezervovania miesta pri stole. Klienti – samoplatci s cenníkovým pobytom sa stravujú v jedálni Žigmund. Ak sa nemýlim, pán Pfeffer, pobyt Klasik Vám začína 13.1.2018. Stra­vovať sa budete v jedálni Žigmund. V prípade ďalších otázok sme Vám k dispozícii.

Alena

Chcela by som sa spýtať či máte voľné v termíne 30.3. 2018 do 2.4.2018 pre dve osoby Veľká Fatra čiže 4 dni a / tri noci/ prosím cenu pobytu
ďakujem

Zlaté kúpele Turčianske Teplice - Liečebný dom VEĽKÁ FATRA****

Dobrý deň, v termíne od 30.3.-2.4.2018 ( Veľká Noc) Vám vieme ponúknuť pobyt Medicínsky wellness. Jeho cena je pre dve osoby v dvojlôžkovej izbe v LD Veľká Fatra superior **** nasledovná: 2 * 240 eur = 480 eur. Odporúčaný pobytový balík obsahuje okrem ubytovania aj ďalšie služby – plnú penziu vo forme švédske stoly, konzultáciu u lekára a z procedúr: 1× perličkový kúpeľ, 1× peciálnu masáž, 1× termoterapiu, 2× 3-hodinový vstup do SPA&AQUAPARKu. KLienti majú voľná vstup do vonkajšieho plaveckého bazéna Olympic a fittness. V prípade ďalších otázok Vám ochotne poradím. S pozdravom Záborská ( +421–917–600–873 ).

Trnovcova Ema

Dobrý deň psíkov akceptujete

Zlaté kúpele Turčianske Teplice - Liečebný dom VEĽKÁ FATRA****

Dobrý deň. Žiaľ psíkov akceptujeme len v LD AQUA** za doplatok 7 €/noc. V LD Veľká Fatra a v hoteli Royal Palace zvieratá byť nemôžu.

Ivana

Dobrý den, chcem sa spýtať ci 2× vstup na 3 hod. do SPA & AQUAPARKU pre 2 osoby je v cene daného vouchera(balíčka), pretože vyššie odpovedáte, ze cena do aquaparku je zvýhodnená pre ubytovaných klientov, tak je to mätúce. A moja ďalšia otázka je, ci sa procedúry dajú extra kúpiť ked budeme vo Veľkej Fatre ubytovaní 3 dni 2 noci. Ďakujem za odpoved.

Zlaté kúpele Turčianske Teplice - Liečebný dom VEĽKÁ FATRA****

Dobrý deň, každá osoba má v balíčku 2× 3– hodinový vstup do Spa&Aquaparku. V prípade, že by ste mali záujem o vstup navyše môžete využiť zvýhodnené vstupné pre ubytovaných klientov. Procedúry sa na mieste samozrejme dokúpiť dajú, odporúčame však rezerváciu vopred priamo na recepcii balneo- 043/ 4913 430 alebo mailom na balneo@therme.sk.

marian

dobry den. plavecky bazen olympic kde je vstup neobmedzene je vonkajsi? ak ano aka je v nom teplota vody? je tam sice neobmedzeny vstup, ale pobyt je mozne cerpat len do 30.4.2018 a ak v nom nie je vyhrievana voda, moze to byt problem… alebo je to iny bazen? je nejaky iny bazen, kde je mozne vstupovat neobmedzene pocas pobytu? dakujem za info. marian, zilina

Zlaté kúpele Turčianske Teplice - Liečebný dom VEĽKÁ FATRA****

Dobrý deň, bazén Olympic je vonkajkší plavecký bazén, kde je voda celoročne vyhrievaná na teplotu 28–29 stupňov. Bazén je využívaný celoročne. Ďalší bazén s neobmedzeným vstupom nie je k dispozícií. Ubytovaní klienti majú možnosť využiť zvýhodnené ceny vstupov do Spa&Aquaparku.

Ľubomír

Dobrý večer chcem sa opytať ohľadom županov či sú na izbách, alebo treba vladtné

Zlaté kúpele Turčianske Teplice - Liečebný dom VEĽKÁ FATRA****

V LD Veľká Fatra a hotel Royal Palace sú župany na izbe. V LD AQUA nie sú župany. Pekný deň prajem :)

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore