Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Zázrivá! To pravé miesto pre rodinnú pohodu v malebnej prírode!

4,7 / 5 Zázrivský dvor a Chata pod Magurou Malá Fatra (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Ivana

Dobrý deň, prosím Vás, mali by ste voľný termín v čase 5.-7.5. pre 2 osoby? Taktiež ma zaujíma, či môžeme prísť so psíkom – 5 ročný bigl. Je slušný a čistotný. Ďakujem pekne.

Zázrivský dvor

Dobry den prajem,
dany termin uz mame bohuzial obsadeny.

Katarina

Dobrý deň, chcem sa spýtať na pobyt od 5.5.2018 do 7.5.2018. Sme tri rodiny čiže 6 dospelých a 5 detí. Máte voľný tento termín.

Zázrivský dvor

Dobry den prajem v danom termine je minimalny pobyt 3 noci. mali by sme volnu chatu pod Rozsutcom.

Zuzka Pastorkova

Dobry den je tam nieco vhodne aj pre 2rocne deti ako moznost sankovania ? dakujem

Zázrivský dvor

Dobry den prajem. ano je tu miznost sankovania pre deti. mame tu kopec kopcov a kopcekov dookola.

Viera Kršiaková

Dobrý deň prajem!Mám záujem ubytovať sa u Vás koncom augusta.Je to možné?Pekný deň.

Zázrivský dvor

Dobry den prajem, tato ponuka je platna len do juna.

Andrea Filakovska

Dobrý deň,dopláca sa za požiadavku izba s vlastným sociálnym.zari­adením a majú izby TV?Ďakujem a pekný deň

Zázrivský dvor

Dobry den pajem, prevazna cast izieb ma vlastne soc. zariadenie. TV je v spolocenskej miestnosti. Izba extra – izba apartmánového typu,ma aj TV DVD tam je doplatok za pobyt na dve noci pre dve osoby 15€ k cene voucheru.

Timea

Dobry den, zaujimalo by ma ubytovania pre 2 dopspele a 1dieta,12 rokov, v case od 16.do 18.februara,na 2noci,za vasu odpoved vopred dakujem.

Zázrivský dvor

Dobry den prajem, februarove vikendy uz mame vsetky vypredane. Cez tyzden mame volne miesta alebo aj pobyty s nástupom v nedelu. Prajeme pekny den

Timea

Dobry den, zaujimalo by ma ubytovania pre 2 dopspele a 1dieta,12rokov, v case od16.do18.febru­ara,na 2noci.

JANA

Dobry den chci se zeptat jestli mate volny termin mensi chaty 16.03–18.3 pro 6 osob ?Dekuji za odpoved Jana

Zázrivský dvor

Dobry den prajem, volny termin by sme mali na vikend 9.-11.3. alebo 23.3.-25.3. 2018 . Radi Vas u nas privitae a prajeme pekny den.

Slavomir

Zdravim, Mate volny termin 16–18.2 ? pokial prideme 5 dospely tak kolko by hradila 5 osoba kedze kupon je pre 2 dospele osoby.Dakujem za info.

Zázrivský dvor

Dobry den prajem,

zatial mame na dany termin predbeznu rezervaciuv pondelok budem vediet ci bude volny dany termin alebo nie.. 5ta osoba by doplacala na mieste v den nastupu polovicnu sumu kuponu. prajem pekny den

Jarmila

Dobrý deň.
chcem sa spýtať na možnosť ubytovania pre 5 osôb – 2 dospelí + 3 deti vo veku 12, 8 a 6 rokov v termíne 22.2.2018 – 24.2.2018, je možné ubytovať nás v jednej izbe a aká by bola v tom prípade cena za pobyt? Ďakujem.

Zázrivský dvor

Dobry den. v danom termine mame volno a radi vas u nas privitame. samozrejme vieme vas ubytovat v jednej izbe. cena je jeden zakupenie jedneho kuponu a doplatok podla veku deti tak ako je uvedene v akcii a na kupone. prajeme pekny den.

Miriam Jankovičova

Dobrý deň chceli by sme si rezervovať od 22.2 do 24.2. dvaja dospelí a dve deti máte voľný termín?

Zázrivský dvor

Dobry den prajem. V danom termine mame volne a radi vas u nas privitame.

Beáta Miľová

Dobry den,
chcem u Vas kupit vikendovy pobyt pre rodicov len chcem mat istotu,ze budu mat vlastne socialne zariadenia (wc,sprcha). Je to zasadna podmienka. Da sa to zariadit?Vopred dakujem. S pozdravom
 Miľová

Zázrivský dvor

Dobry den prajem. Samozrejme da sa to zariadit. Mame aj izby s vlastnym soc. zariadenim. Prajeme stastne a vesele.

Diana Erdélyiová

Dobrý deň, v prípade, že chcem kupon pre dve osoby + jedno dieťa, kde zadať rezerváciu pre dieťa?

Zázrivský dvor

Dobry den prajem, za dieta sa doplaca v den nastupu priamo na mieste. Radi Vas u nas privitame a prajeme pekny den

Monika Zaťková-Čepčeková

Dobrý deň.
Keby sme mali záujem o pobyt cez jarné prázdniny 5.3.2018 – 11.3.2018 koľko by nás vyšiel €: 2dosp.os.+2deti 15r. a 10r. Je ešte voľný tento termín? Je to aj s polpenziou?Ďa­kujem.

Zázrivský dvor

Dobry den prajem. Dany termin mame eate volny. Je potrebne zakupit 3 kupony . Z a deti sa doplaca na mieste 15r.90€za pobyt a 10rocne 65€ . Pobyt je s polpenziou

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore