Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Vianočný darčekový poukaz, vďaka ktorému budete vyzerať lepšie!

4,5 / 5 Inštitút ELK Košice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Jana

Dobry vecer je mozne pouzit voucher na vital injector ?

Inštitút ELK

Dobry den, na Kys. Hyaluronovu nie je mozne pouzit voucher.
S pozdravom

Ivana

Dobry vecer ak si zakupim 2 vouchre na 200€,MOZEM VYUZIT iba jeden druh procedury viac x alebo mozem viac rozdielnych procedur ?.je moznost vital injector nakolko tam je KH.

Inštitút ELK

Dobry den, vyplnovy material KH zial nespada do poukazu.

jan B

Dobry den chcem vediet ci sa da robit aj inj.lipolyza alebo nieco podobne na odstranenie tuku z brucha na voucher? Mam 3 vouchery a neviem naco vsetko mozem pouzit. A trapi ma tuk na bruchu aj pas. Dakujem

Inštitút ELK

Dobry den, najskor sa objednajte a pri osobnej navsteve prekonzultujete s odbornikom co by bolo pre Vas vhodne .
Voucher mozte vyuzit na sluzby z cennika – okrem vyplnovych materialov.
Cennik je na stranke.
S pozdravom

Lilly

Dobrý deň,
na webovej stránke ELK, som našla cenník s procedúrami, avšak chýbajú mi tam popisy k jednotlivým procedúram napr. HF- terapia akne, led laser -akne help. Je možné doplniť popisy k procedúram, alebo zaslať aspoň informácie k týmto procedúram? Ďakujem.

Inštitút ELK

Prosim zavolajte v pondelok popoludni a osobne skonzultujte.
Pekny den

Michala

Potrebovala by som odstranit cervenu cievku na nose.V akej hodnote by som si mala kupit kupon?

Inštitút ELK

Prosim zavolajte v pondelok popoludni a osobne skonzultujte.
Pekny den

Andrea Schmerová

Dobrý deň. Dalo mi sa zaslať na mail platný cenník, aby som cedela aké konkrétne procedúry ponúkate? Ďakujem

Inštitút ELK

Dobry den, cennik je na stranke, vlavo dole.

iv

Dobrý deň, koľko sedení odporúčate a ako často pre odstránenie strii v oblasti stehien ?

Inštitút ELK

Dobry den, to zalezi od velkosti a poskodenia..od rozsahu..
Odporucame konzultovat.
 Elk

Myska

Dobry den. A ak je procedura lacnejsia, da sa voucher vyuzit zas, ze sa hodnota odpocita? Alebo je nutne vsetko vyuzit pri 1 navsteve? Dakujem

Inštitút ELK

Dobry vecer, ak je procedura lacnejsia, da sa vyuzit aj viac krat- kym sa nenaplni suma / hodnota poukazky.
Poukazka / teda: voucher-al.zlavomatovy kupon/ je mozno vyuzit na cokolvek z platneho cennika. Poukazku nie je mozne vyuzivat na dalsie zlavy alebo nejako kombinovat s dalsimi ponukami na zlavomate.
Pekny vecer

lenka

Dobrý deň, chcem sa opýtať či sa 500 eurová procedúra dá zaplatiť piatimi vouchermi alebo na jednu procedúru je možné uplatniť len jeden voucher

Inštitút ELK

Dobry vecer, vouchery nie je mozne kombinovat.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore