Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Aplikácia botulotoxínu – zbavte sa vrások!

4,5 / 5 MAURO SIMON Pezinok  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Lenka Kurinova

Dobry den eštte nikdy som na takom zakroku nebola a mala by som zaujem mam vrasku medzi obočim ktora mi velmi vadi je taka dost hruba tak neviem ci by botox pomohol a kolko by to stalo .Ďakujem Lenka

MAURO SIMON

Dobrý večer! Ak máte veľmi hlbokú vrásku, tak aplikácia botoxu Vám nepomôže. Vráska sa musí vyplniť. Vo Vašom prípade je veľmi vhodná výplň plazma gélom. Odoberie sa Vám krv, ktorá sa odstredí a vzniknutá plazma sa v termostate zohreje. Vznikne gél, ktorým sa Vám vráskyavyplní. Uvedený zákrok stojí 139 ,–.

Podrobné informácie si môžte pozrieť https://www.estetickamedicina-ms.sk/plazmagel

Prajem pekný večer

Martina

Dobry den ,ked som bola na botox v auguste a mam uvoľnené len čelo nad ocima stačí len tam pichnúť a staci jeden kupon .ci je lepsie dat botox na cele celo

MAURO SIMON

Dobrý večer!

V pondelok 8.1.2018 Vám zavolám a dohodneme sa presne na termíne. Poprosím Vás zašlite mi len Vaše meno a tel číslo na adresu estetickamedicinamsm@gmail.com. Pozriem si hneď ráno Váš záznam a volám Vám.

Prajem pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore