Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

5-hodinový skipas pre deti i dospelých v stredisku Jasenská Dolina

4,7 / 5 Lyžiarske stredisko - JASENSKÁ DOLINA Lyžiarske stredisko JASENSKÁ DOLINA - KAŠOVÁ (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Katka

Dobrý, deň, chcem sa ešte opýtať, kupóny mám zakúpené, stačí iba pri pokladni nahlásiť kód, mám to V telefóne uložené, ďakujem pekne za odpoveď

Lyžiarske stredisko - JASENSKÁ DOLINA

Ano, staci kod v telefone

Katka

Dobrý deň, V kašovej sú aj vleky, alebo iba lanovka, ďakujem za odpoveď

Lyžiarske stredisko - JASENSKÁ DOLINA

Na Kašovej su v prevádzke 2 vleky a stvorsedackova lanovka

Lenka

Dobrý deň prajem, stačí mi odfotený kuponik, ktorí sa mi ukázal na obrazovke, keď mi prešla platba?Na mail mi neprišli žiadne kupóny. Kupovala som skipas cez zlavomat.

Lyžiarske stredisko - JASENSKÁ DOLINA

Dobrý deň, kupón nie je potrebné mať vytlačený, postačí ak budete mať číslo kupónu, prípadne odfotený QR kód, aby sme si vedeli skontrolovať, či je platný.

Michal Darmaty

idem od 05.03.2018 na ceky tyzden lyzovat na Malino Brdo tam nemate dajaku ponuku podobnu na lacny skypas

stanislav

Dobrý večer,
Chcel by som sa opytať či ten 5hodinový skipas môžem využiť v jeden deň na denne lyžovanie od 14:30 do 16:00 a potom ešte na večerne lyžovanie čo začina o 16:30 do 20:00hod čo je spolu 5hodin.
Ďaujem vám

Lyžiarske stredisko - JASENSKÁ DOLINA

Dobrý deň, skipas je neprenosný, t.z. je platný 5 hodín od prvého prechodu turniketom. Ak prejdete turniketom o 14.30 , možte lyžovať 5 hodin , t.j. do 19.30 hod.

Katarína Gažová

Dobrý deň, može využiť 5 hod. skipas za 7,50 € aj študentka strednej školy vlastniaca preukaz ZŤP?

Lyžiarske stredisko - JASENSKÁ DOLINA

Áno – pre seniorov a osoby ZTP uplatnuju detsky skipas

monika

nerozumiem preco, ked to mam zaplatene

Lyžiarske stredisko - JASENSKÁ DOLINA

Mozno sme sa dobre nerozumeli, mate na mysli kupony zakupené v predchádzajucej zimnej sezone ? Nase stredisko v sezone 2016/2017 kupony cez Zlavomat neponukalo. Platnosť kupónu je na woucheri uvedená ( pre tuto sezonu platia kupony do 31.3.2018).
Ak mate na mysli kupony zakupené koncom minuleho roku , su platné pre sezónu 2017/2018 az do 31.3.2018. V pri­pade nejasnosti kontaktujte Zlavovy portal.

Monika

Prosím,zostali mi z minulého roka kupóny,môžem ich tento rok využiť?

Lyžiarske stredisko - JASENSKÁ DOLINA

Bohužial nie, my ich už nevieme uplatniť.

Denisa Pagacova

Dobrý , 5 hodinový lístok môžem využiť i obdeň. čiže ak pôjdem na večerné 3,5 hodiny a zostanemi na ňom 1,5 hodiny môžem využiť na druhý deň? Alebo iba na jeden deň ako sa pýtal hore predchodca? ďakujem. Pagáčová

Lyžiarske stredisko - JASENSKÁ DOLINA

V nasom stredisku platia skipasy len v den vydania.

Jarka

Dobrý deň, 5hod. lístok môžem uplatniť na deň a aj na večerné lyžovanie súčasne?

Lyžiarske stredisko - JASENSKÁ DOLINA

Ano, 5 hodinový skipas je časový, čiže 5 hodin plynie od prveho prechodu turniketom.

Jana Jančeková

Prosím vás čo znamená stredisko Kašová? Je to to klasické stredisko v Jasenskej,alebo nejaké iné..ďakujem

Lyžiarske stredisko - JASENSKÁ DOLINA

Stredisko Kašová je centralna čast v Jasenskej doline s infraštrukturou , lanovkou, technickým zasnezovaním. 1 km vyššie sa nachadza cast strediska Lehota, ale tam nemame technicke zasnezovanie, je tam 1 vlek a cervene zjazdovky. Lyzovacku v tejto casti nevieme garantovat, preto sme zlavu poskytli len na stredisko KAŚOVÁ

Dandy

Detsky lístok platí pre deti od 4 do 15 rokov – narodené od 1. 5. 2005.....
Toto mi nesedí do 15 rokov a narodené od 1.5.2005? = to znamená do 12 rokov alebo narodené od 1.5.2002 ?
Preklep? v ktorej časti?
 Dík

Lyžiarske stredisko - JASENSKÁ DOLINA

Dakujem za upozornenie. Spravny udaj je od 1.5.2003. Upozornim na to aj zlavovy portal.

Radka Kucerová

Dobry den,
chcem sa opytat daju sa hodiny prenasat do dalsieho dna?

Lyžiarske stredisko - JASENSKÁ DOLINA

Nie, čipové karty sa nabijaju len na aktualny den.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore