Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Rozprávkový wellness a večera pre 2 osoby

3,2 / 5 Reštaurácia a wellness Hotel Capital**** Nitra  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Lucia

Dobrý deň..prosím vás dá sa ešte doplatiť aj nejaká masáž alebo to není možné

Reštaurácia a wellness Hotel Capital****

Dobrý deň, ďakujeme za otázku. Dá sa objednať aj masáž – 1× pol hod. 12,–€, prosím oznámte, že máte záujem pri rezervácii.

čiči

Dobrý deň, som si objednala wellness v nedeľu, a v pondelok som ho bola vyplatiť poštovou poukážkou.Vcera som si všimla v maile, že cez poštu sa platiť nedá..Mám to stornovat a kupiť si nový a zaplatiť kartou?

Reštaurácia a wellness Hotel Capital****

Dobrý deň, prepáčte, ale nerozumiem otázke. Asi by mala byť smerovaná na zľavomat – nech sa páči tu je kontakt: vip.podpora@zlavomat.sk, +421 232 117 321
Po–Pi 8:00–20:00

Bernadett

Dobrý deň, aj na mieste treba za niečo platiť alebo už nie? Ďakujem.

Reštaurácia a wellness Hotel Capital****

Dobrý deň, na mieste už neplatíte nič, iba ak si doobjednáte niečo navyše.

Anna Michačová

Dobrý večer. Čítam že preukázať sa treba voucherom v mobile,sms ( čo neviem ako funguje) alebo v aplikácii,čiže zase v mobile. Nie každý používa všade internet v mobile,a tú aplikáciu som ani nevedela použiť,nefungovalo mi to. Už sa nedá preukazovať voucherom vytlačeným z pc??

Reštaurácia a wellness Hotel Capital****

Dobrý deň, ďakujeme za otázku. Samozrejme, že sa dá preukázať aj vytlačeným voucherom – dokonca túto možnosť preferujeme. Pekný deň prajem.

Martina

Dobrý deň, môžeme so sebou do wellnes zobrať aj nášho 2,5 ročného syna? Aká bude potom cena za neho ak si my zakúpime voucher ? Ďakujeme :)

Reštaurácia a wellness Hotel Capital****

Dobrý deň môžete si so sebou vziať aj svojho syna, bez extra poplatku. Pekný deň prajem

Dominika Koscova

mám otázočku, ta večera je v cene wellnesu ? čiže po skončení wellnesu možme ist na večeru alebo to nie je v cene že si treba vybrať bud wellnes alebo večera. dakujem

Reštaurácia a wellness Hotel Capital****

Dobrý deň, áno večera je v cene welnesu a áno po skončení welnesu môžete ísť na večeru.

Jennifer

Dobrý deň, ja som si kúpila u vás voucher, ale nepýtali ste ani adresu, ani tel. číslo ani nič podobne. Tak potom ako mi to chcete poslať?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

voucher odosielame na emailovú adresu, cez ktorú ste u nás prihlásená a cez ktorú ste si ho objednali.

Jennifer

Dobrý deň, mám dve otázky.
Je to cena pre dve osoby alebo len pre jednu?
A je potrebné, aby som to ihneď rezervovala po tom, čo som si zakúpila voucher, alebo to môžem aj neskôr?

Reštaurácia a wellness Hotel Capital****

Dobrý deň, cena je za 2 osoby, a rezervovať si môžete aj neskôr po zakúpení voucheru najneskôr však do konca trvania akcie. Ďakujem a pekný deň.

Dominika

Dobrý deň, zakúpila som voucher ako darček pre rodičov k Vianociam. Je potrebné aby som aj ihneď urobila rezerváciu, alebo to môžem nechať na nich nech si to rezervujú sami po tom čo voucher dostanú pod stromček a rozhodnú sa kedy by chceli ho využiť?

Stano Heuson

Wellnes je súkromný ? :) teda počas 2 hodín by sme tam boli iba my dvaja ?

Reštaurácia a wellness Hotel Capital****

Ďakujeme za otázku. Nie wellness nie je súkromný, ale dbáme na to, aby ľudia mali svoj priestor a neberieme viac ako 3objednávky na deň. Pekný deň prajeme.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore