Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Wellness pobyt v horskom prostredí pod Martinskými hoľami v novom penzióne Ferrata*** v blízkosti až 3 lyžiarských stredísk

4,7 / 5 Wellness Penzión Ferrata Malá Fatra (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Iveta

Dobrý deň,
máte prosím Vás voľný termín 5. – 7. 3.?
Ďakujem Iveta

Wellness Penzión Ferrata

Dobrý deň pani Iveta,
žiaľ v zadanom termíne sme plne obsadený.
S pozdravom Wellness penzión Ferrata

Kristina Šipeková

Dobrý deň ,
Chcel by som sa opýtať na ubytovanie pre 4 osoby / 2 dospelý a 2 deti 7.r a 3. r nepotrebuje pristelku ani stravu /
Mali by sme záujem v termíne od 17 do 23 február na 3–4dni s polpenziou a wellness .
Dajte mi prosím vedieť ci je niečo voľné a aká by tam bola cena pre všetkých …
Ďakujem veľmi pekne

Wellness Penzión Ferrata

Dobrý deň pani Šipeková,
kompletná cena podľa zadaných požiadaviek je 199€, pobyt v trojlôžkovej izbe na 3dni/2noci s doplatkom za polpenziu dieťa 7r..Cena Wellness je dosp. osoba 5€/2,5hod a dieťa 2,5€. Žiaľ v zadanom termíne sme momentálne plne obsadený.
S pozdravom Wellness penzión Ferrata

Jozef

Pobyt v štvorlôžkovom apartmáne kedykoľvek
4 osoby, 3 dni (2 noci) – Obdobie do 30. 4. 2018
Dobrý den prajem mate volný termín 31.1–2.2:2018 plus prístelka

Wellness Penzión Ferrata

Dobrý večer, ľutujem ale vo Vami zvolenom termíne nemáme volné 4 lôžkové izby. V prípade záujmu o iný termín nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: 0908 700 888. Vo­pred ďakujem za pochopenie.
Prajem pekný zvyšok večera. S pozdravom Wellness Penzión Ferrata

Nina Hanzelova

Dobry den,

Mam zaujem o pobyt vo vasom zariadeni v temrine od 5.2. – 8.2. (na 3 noci) pre 2 osoby. Mate este volne izby v tomto termine? Nakolko nezijem na Slovensku nerada by som si kupila poukazku ktoru by som nemohla vyuzit na mojej dovolenke na Slovensku.

Dakujem

Wellness Penzión Ferrata

Dobrý večer, vo Vami zvolenom termíne máme volné iba 4 lôžkové izby, ak by ste mali záujem aj o takúto možnosť, tak nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: 0908 700 888. Vo­pred ďakujem za pochopenie. Prajem pekný zvyšok večera. S pozdravom Wellness Penzión Ferrata

Nina

Dobry den,

mala by som zaujem o pobyt vo vasom zariadeni v termine od 5.2. – 8.2. pre 2 osoby.

Vopred dakujem

Wellness Penzión Ferrata

Dobrý večer, vo Vami zvolenom termíne máme volné iba 4 lôžkové izby, ak by ste mali záujem aj o takúto možnosť, tak nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle: 0908 700 888. Vo­pred ďakujem za pochopenie.
Prajem pekný zvyšok večera. S pozdravom Wellness Penzión Ferrata

Anina

Dobrý deň, mám záujem o pobyt vo vašom zariadení v období od 11.6. do 14.6. , jedná sa o jednu dospelú osobu a dieťa 7-ročné, aká by bola cena pobytu s polopenziou, aké služby ponúka penzion aj pre deti, dakujem

Wellness Penzión Ferrata

Dobrý deň, mali by ste záujem o 2 lôžkovú izbu alebo 3 lôžkovú? Čo sa týka polpenzie, tak ju štandardne neposkytujeme, nakoľko máme výber z jedálne lístka formou ala-carte. Služby pre deti ( detský kútik, stolové hry, detské ihrisko ).
Prajem pekný zvyšok večera. S pozdravom Wellness Penzión Ferrata

iveta zsoldosova

dobry vecer chcela by som sa spytat ci mate volne miesto v termine od 08.02.-11.02.2018 pre dve osoby a jedno 13rocne dieta s polpenziou vopred vam dakuje pani iveta

Wellness Penzión Ferrata

Dobrý deň ,
Bohužiaľ vo vami žiadanom termíne nemáme voľné izby.
S pozdravom
Wellness Penzión Ferrata

Slavka

Dobrý večer,chcela by som sa Vas spýtať,koľko by nas stal pobyt na 3 dni teda 2 noci pre 2 dospele osoby a 3 deti vo veku 6,8 a 10 rokov v termíne od 2.2.18 do 4.2.2018.Už sme boli u Vás na 3 dňovom pobyte pred rokom a chceli by sme si to u Vás zopakovať.Už som Vam 2× telefonovala a mali Ste sa mi ozvať ,no doposiaľ sa tak nestalo.Ďakujem pekne za odpoveď.S pozdravom
Slavka Javorčeková

Wellness Penzión Ferrata

Dobrý deň pani Javorčeková,
pre Vás by bol vhodný variant DeLuxe apartmán pre 4osoby + 1× prístelka. Cena by bola 289€ + 24€ (polpenzia za dieťa na prístelke). Žiaľ vo Vami zadanom termíne máme tento typ izby vypredaný.
S pozdravom Michal Krajčí

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore