Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Odstránenie kruhov pod očami alebo nosoústnych vrások

4,5 / 5 MAURO SIMON Pezinok  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Eva

Dobry den, da sa uplatnit voucher aj tyzden po platnosti? Nezijem na svk.

MAURO SIMON

Dobrý deň!


Bohužiaľ ak je kupon po splatnosti nedá sa uplatniť, nakoľko firma Zľavomat by nám za zákrok nezaplatila.

Adriana Deutschová

Je normálne, že pred mesiacom som absolvovala zväčšenie pier a je tomu mesiac a pery sa mi vrátili do pôvodného stavu. Dávali ste mi tú drahšiu kyselinu. Dskujem

MAURO SIMON

Dobrý deň!

Jeden ml je málo ak chcete mať pery s výrazným objemom. Prvé dni ste mali pery zväčšené opuchom akonáhle opuch pominul, tak sa Vám pery zdaju rovnaké ako pred zákrokom. Pery odporúčame dopichnúť po mesiaci. Neviem aké ste mali pôvodné ak sú veľmi úzke, tak sa pichá dva až tri ml. Potom celý rok máte pokoj. Ale nepichá sa to na jednom sedení. Vždy cca po mesačných odstupoch. Kyselinu v perách máte ak si ju nahmatáte, tak ju musíte cítiť. Nie je možné, že sa Vám po mesiaci vstrebala.

ivana

Dobry den, rada by som sa informovala, ci standarne na kruhy pod ocami staci uvadzany 1ml latky, alebo si vacsinou pacietky potrebuju dokupit aj dalsi material. Dakujem

MAURO SIMON

Dobrý deň!

Bežne aplikuje pani doktorka 1ml ak je potrebné dopichnúť viac materiálu dá sa samozrejme dokúpiť. Je veľmi ťažko povedať dopredu koľko materiálu je skutočné nutné.

Prajem pekný deň

MB

Dobrý den, chcem sa opýtať či sa dá aj rozdeliť 0,5ml použiť na kruhy pod očami a 0,5ml na vrásky, ďakujem

MAURO SIMON

Dobrý deň!

Pod oči sa používa kyselina hyaluronová aplikuje sa min 1ml aby bol efekt viditeľný. Na vrásky čelo, medziobočie a okolie očí sa používa botulotoxín. Ten sa aplikuje v jednotkách. Jedna lokalita je 50IV.
Veľmi doležitá je konzultácia u pani doktorky, ktorá Vám poradí čo je pre Vás najvhodnejšie.
V prípade akýchkoľvek otázok volajte na číslo 0948/100 303

Prajem pekný deň

Lubica Cajova

dobrý večer chcela by som sa spítať či odstraňjete aj vačky pod očami na koľko eur by ma takyto zakrok vyšiel dakujem

MAURO SIMON

Dobrý deň!

V prvom rade je veľmi dôležitá konzultácia u pani doktorky. Je viacero možností. Ak máte len tmavé kruhy pod očami aplikuje sa zákrok eye refresh je to koktail vytvorený na báze kyseliny hylauronovej, komplexu aminokyselín minerálov a vitamínov. Tento zákrok stojí 59.- opakuje sa 3–4 krát každych 10 dní.
Druhá možnosť ak máte prepadnuté pod očami – použije sa na výplň kyselina hyaluronova Hyastyle regular alebo forte. Aplikuje sa 1ml stojí 129.
Ak máte veľmi veľké vačky pod očami tie sa odstraňujú chyrurgicky . Chirurgické zákroky nevykonávame.

Ako som spomínala v úvode prvoradá je konzultácia u pani doktorky.

Akékoľvek otázky Vám veľmi radi zodpovieme na čísle 0948/100 303.
Prajem pekný deň

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore