Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Pánske vzorované mikiny Alpine Pro

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Miroslav Baldovič

Dobrý deň, dňa 11.12.2017 som uhradil nákup tovaru zo zľavomatu 1*dámska mikina a 1* pánska mikina v hodnote 56,98€, ale tovar som do dnešného dňa neobdržal.
Poprosím spätne o informáciu a ďalší postup.
Ďakujem s pozdravom Baldovič.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Miroslav,

platba k nám nedorazila z dôvodu expirovania platobnej karty, takže Vám bola automaticky vystornovaná. Preto ak si želáte tovar objednať, je potrebné objednávku vykonať ešte raz. V prípade otázok nás prosím kontaktujte na podpora@zlavomat.sk

Želám pekný deň.

zuzana vojtušová

dobry den teraz si objednam a dostanem to do piatku???

K Sporting s. s r. o.

Dobrý den Zuzano,

bohužel nedokážeme zaručit, že Vám bude zásilka doručena, toto závisí na přepravci.

Přeji Vám hezký den. Petra

Jana

Dobrý deň, prosím vás, dá sa na jedno poštovné kúpiť 1 ks pánskej a 1 ks dámskej mikiny? Ďakujem za odpoveď.

K Sporting s. s r. o.

Dobrý den Jano,

ano určitě to lze, vložte obě mikiny do košíku a pak už pokračujte krok za krokem k dokončení objednávky.

Přeji Vám hezký den. Petra

Marika

Chcem sa opýtať, veľkosti aj reálne sedia? Chcela by som manželovi kúpiť mikinu XL. Je možne v prípade, ak nebude veľkosť vyhovovať vymeniť za inú veľkosť?

K Sporting s. s r. o.

Dobrý den Marika,

určitě Vám zboží můžeme vyměnit, stačí ho zaslat na naší adresu Pražská 82, Louny spolu s fakturou, kam připište za jakou velikost si přejete vyměnit.

Přeji Vám hezký den. Petra

Lucia

Dobrý deň, bude sa dať potom vymeniť ak by veľkosť nesadla? Vopred ďakujem.

K Sporting s. s r. o.

Dobrý den Lucia,

určitě Vám zboží můžeme vyměnit, stačí ho zaslat na naší adresu Pražská 82, Louny spolu s fakturou, kam připište za jakou velikost si přejete vyměnit.

Přeji Vám hezký den. Petra

Jozef Masarovič

Dobrý deň keď mi bolo L veľké tak myslíte že M mi bude ?

K Sporting s. s r. o.

Dobrý den Jozef,

záleží jak velké Vám bylo :-)

Přeji Vám hezký den. Petra

Peter

Dobry den ,
Prosim Vas preco je pod panskou mikinou hodnotenie na nejaku damsku kabelku ?
 https://www.zlavomat.sk/akcia/629206-panske-vzorovane-mikiny-alpine-pro

Dušan Hudeček

Chcem si objednať mikinu, červenú XXXL, mám kredit 2 €, ako si ho uplatniť ak som Vami doporučený spôsob nenašiel ? Dá sa to objednať aj cez telefón ?!
tel.: 0915737298

Zlavomat.sk

Dobrý deň Dušan,

Pri objednávke stačí v košíku pri spôsobe platby (kartou, prevodom a pod.) zaškrtnúť políčko „Uplatniť kredity“. Musíte však byť prihlásení, inak sa políčko nezobrazí. Cena objednávky sa vám potom zníži o hodnotu kreditov.

Silvia Dopaterová

Dobrý deň,
mám záujem o pánske vzorované mikiny, potrebovala by som tabuľku s rozmermi, tak ako ste pripojili k dámskym mikinám, aby som sa správne rozhodla o veľkosti, ďakujem

K Sporting s. s r. o.

Dobrý den Silvia,

zasílám odkaz na tabulku velikostí: https://www.ksporting.cz/images/Tabulky_velikosti/alpine_obleceni.jpg

Přeji Vám hezký den. Petra

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore