Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Fľaša višňovice s vlastnou fotografiou a textom

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako objednať tovar
Storno podmienky
hrubsova

Dobrý deň, ak zadám voucher do objednávky, píše mi, že tento voucher je neznámy. Môžete mi poradiť alebo ak by sa dalo, chcela by som túto objednávku zrušiť.

TRILABIT studio spol. s r. o.

Dobrý den,
v nastavení pro automatické uplatňování voucherů je u nás asi nějaká softwarová chyba a proto postupujte takto:
udělejte objednávku, zadejte bez použití slevových voucherů a vaše vouchery napište do vzkazu pro výrobu. My je uplatníme a tím pak získate vaši slevu. Jen v automatických mailech budete mít původní – neslevněnou – cenu. Vy však máte slevu a proto nebudete nic (kromě poštovného pokud není v ceně voucheru resp. administrativního poplatku) doplácet.
Omlouváme se za komplikace

hrubsova

Dobrý deň, keď si otvorím stránku vyrobsi.to a na ľavej strane kliknem na višňovica a otvorí sa mi galéria produktov, nedokážem si vybrať tovar. Keď kliknem na produkt, neotvorí sa mi.

hrubsova

Dobrý deň, pri otvorení tovaru – fľaše višnovice – si nemôžem vybrať druh. Je táto ponuka už neplatná?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

pokiaľ myslíte druh alkoholu v ponuke je iba višňovica, ak máte na mysli variant sú na výber buď fľaša s pohármi alebo bez pohárov, takže si môžte zvoliť, ktorý chcete.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore