Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Romantický pobyt v historických Niepołomiciach neďaleko Krakova

4,4 / 5 Hotel Niepołomice*** Krakov - Poľsko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Jozef Jurgovian

Dobry den, chcel by som sa opytat, ci je mozny pobyt so psom (nemecky ovciak). Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

S touto požiadavkou je potrebné sa obrátiť priamo na hotel na recepcja@hotelniepolomice.pl. Nakoľko sa jedná o zahraničný hotel, komunikácia prebieha v cudzom jazyku. Pokiaľ potrebujete s komunikáciou pomôcť, kontaktujte nás na podpora@zlavomat.sk.

Pekný deň.

Martina

Dobry deň, zaujímalo by ma, či izby majú balkón. Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

S touto požiadavkou je potrebné sa obrátiť priamo na hotel na recepcja@hotelniepolomice.pl. Nakoľko sa jedná o zahraničný hotel, komunikácia prebieha v cudzom jazyku. Pokiaľ potrebujete s komunikáciou pomôcť, kontaktujte nás na podpora@zlavomat.sk.

Pekný deň.

Janka Malatincová

Chcem sa spýtať ako je to v Poľsku cez Veľkú noc. Sú otvorené múzeá? Chceme si v tom čase rezervovať pobyt.

Viera

Dobrý deň,pri platbe online kartou,mi stale vypisuje,ze je nespravny kod,mozem to zaplatit aj inac ? … bankovým prevodom?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

pokiaľ máte záujem zakúpiť pobyt na online termín, platba je možná iba kartou online. Zrejme nemáte od banky schválené takéto platby. Samozrejme, že viete zaplatiť aj bankovým prevodom, avšak je potrebné, aby ste zakúpili pobyt bez termínu a následne si termín preverite a zarezervujete priamo v hotely. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na podpora@zlavomat.sk

Pekný deň.

Anna Hrncsjárová

Chceli by sme ísť piati, kúpim 2 vouchery po 2 osoby, chcela by som vedieť, či je možná jedna izba s prístelkou pre tretiu dospelú osobu – dcéra má 19 rokov. Samozrejme s doplatkom rátam. Dakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

3. osoba na izbe a dieťa nad 12 rokov: 60 PLN (14 €)/osoba/noc s raňajkami. Je potrebné vopred kontaktovať hotel a oboznámiť ich s tým, že potrebujete prístelku na izbe. Príplatok za prístelku sa hradí až priamo na recepcii.

Pekný deň.

Peter Preso

Dobrý deň, mám zakúpený voucher na jednu noc. Je možné si dokúpiť ešte jeden kupón na jednu noc a spojiť tieto kupóny do jedného pobytu?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

túto informáciu je potrebné si overiť priamo s hotelom.

Pekný deň.

Marian

Dobrý deň, mám záujem o pobyt pre rodinu 2 dospelí +3 deti (11,13,15 rokov) na termín 1.3–3.3.2018 (2noci) zaujíma ma, či je voľný termín a cena pobytu. Ďakujem, MH

Iva

Dobry den chcem sa spytat na termin pobytu od 24 do 25.2 ci mate volne 2 izby pre 4 osoby dakujem

Tatiana Pirigyi

Dobrý deň.Poprosím info o dostupnosti termínu 8.-9.-10.-11.3.2018 pre dva páry.
Ďakujem.
Tatiana

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

na daný termín sú ešte voľné kapacity, môžte si zakúpiť pobyt priamo na online termín, ktorý ste uviedli a nieje potrebné už kontaktovať hotel, rezervácia bude záväzná.

Paula G.

Dobrý večer, chcem sa spýtať či nemávate na zľavomate aj zájazdy-pobyty kde je doprava autobusom. Nakoľko nemáme auto :/

Zlavomat.sk

Dobrý deň Paula,

doprava zájazdom je iba pri zájazdoch. Ak máte záujem o pobyt, tam je iba individuálna doprava, takže môžte využiť aj vlak alebo autobus, pokiaľ nemáte k dispozícií auto.

Želám pekný deň.

Jakub

Zdravim, nejako sa neviem docitat dokedy je nutne voucher uplatnit resp. ci to je nejako ohranicene terminom? Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Jakub,

platnosť voucheru je do 23. 12. 2018.

Lukas

zdravim, chcem sa opytat ze ked to zaplatim tak do kolkych dni to pride na mail? chcem to kupit ako darček na vianoce

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

pokiaľ budete platiť bankovým prevodom, voucher Vám bude odoslaný do 3 pracovných dní, pokiaľ zaplatíte kartou online, voucher Vám príde na email ihneď. V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím neváhajte kontaktovať na podpora@zlavomat.sk

Želám pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore