Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Celodenný skipas a aquapas Oravice

4,7 / 5 Meander Thermal Oravice Tvrdošín  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Piklová

Posielala som prosbu listom , zatiaľ ste mi neodpovedali, či je možné poskytnúť zľavu pre celý autobus tj 45 osôb a akú. Sú to všetci v dôchodkovom veku. Dňa 20.4.2018 a aký je postup, či stačí nahlásiť skupinu dva dni dopredu, alebo skôr

Meanderthermal Oravice

Dobrý deň, čo sa týka skupiny, tak pri skupine nad 35 osôb máme zľavu 15% stačí, keď nahlásite termín príjazdu aj dva dni pred príchodom.

Miro

Nie je mie jasne ako chapete dieta do 6 rokov. Patri do tejto skupiny aj dieta, ktore uz malo 6 rokov a ma napriklad 6 rokov a 1 mesiac ? Aby zbytocne nevznikali komplikacie na kase. Vdaka.

Meanderthermal Oravice

Dobrý deň, v prípade, že dieťa nemalo ešte 7 rokov, tak môže vstúpiť zadarmo. Tešíme sa na Vašu návštevu.

radoslav

dobrý deň, a variant 2 je len pre 2+1, alebo tiež platí 2+2

Meanderthermal Oravice

Dobrý deň, máme v ponuke varianty aj 2+1 aj 2+2, niečo je v ponuke pre skipasy a niečo na vstup do aquaparku, takže si vyberte podľa záujmu. Pekný deň.

Igor Moravčík

Dobrý večer. Chcel by som sa opýtať ak mám 2 deti 10 a 5 r. ako môžem uplatniť 2+1. Ďakujem.

Meanderthermal Oravice

Dobrý deň, deti do 6 rokov majú vstup zdarma.

palo

skipas +aquapas čas využitia oboch je možný v čase od 9.00 do 16.00h ?

Meanderthermal Oravice

Dobrý deň, skipark je otvorený v čase od 9–16 hod. a aquapark od 9:30 – 21:30 hod., takže vstup je neobmedzený časovo, môžte ho využiť kedykoľvek v jeden deň.

Radoslav Lipovský

dobrý deň, 4– variant rodinný je možné aj ako 2+2, či len 2+1?

Meanderthermal Oravice

Dobrý deň

Áno je možné 2+2 t.j 2 dospelý a 2 deti od 7 – 14 rokov.

Fero

Dobry vecer

Chcem sa opýtať či je potrebný vytlačený voucher alebo stačí ho mať v mobile (aplikacii). Dakujem

Meanderthermal Oravice

Dobrý večer, ak nemáte možnosť vytlačiť si kupón stačí, ak si napíšete kód kupónu, ktorý si následne overíme na kase a vydáme Vám vstupy.

Eva

Dobry vecer, chcem sa opytat na celodenny skipas pre 1 dospela osoba a dve deti ZTP vo veku 11 a 14 rokov co je pre mna vyhodnejsie. Tyka sa 30% zlava aj detskych skipasov?

Meanderthermal Oravice

Čo sa týka skipasu pre osobu ZŤP, platí v tomto prípade cena ako pre seniora. Je potrebné priniesť so sebou aj spomínaný preukaz.

pavol

Dobrý deň. Ak mám celodenný aquapas môžem areál opustiť a znovu sa vrátiť? (Napr. oddych na hoteli)

Meanderthermal Oravice

Dobrý deň, bohužiaľ táto možnosť neexistuje. Vstup je jednorázový.

Luba

Musim si urcit presny datum kedy vyuzijem voucher ??…lebo tam idem na cca 4 dni a neviem kedy presne chcem stravit cely den v
Meander parku …

Meanderthermal Oravice

Dobrý deň

A aký voucher presnejšie máte??

Gabika

Dobry den.Sme 2 dospeli a 2 deti 7 a 10r. Nie je mozna zlava na skipas+aquapas 2+2? Dakujem.

Meanderthermal Oravice

Dobrý deň, bohužiaľ v ponuke máme len to, čo je uvedené na stránke zľavového portálu.
Pekný deň :-)

Miroslava Neradova

Dobry deň, chcem sa opytať na rodinný skipas – 2 + 1 – môžu ho využiť aj 1 dospelá osoba a 2– 10 – ročné deti, keďže ja nelyžujem, len manžel a dcéry??? a čo sa týka cenníka v lyžiarskom stredisku, nie je možné kúpiť 2, 3 -dňový skipas_? našla som iba 1 dňový..Ďakujem

Meanderthermal Oravice

Dobrý deň, v takomto prípade môžte spomínaný vstup využiť. Bohužiaľ, čo sa týka viacdňových skipasov, tie v ponuke nemáme. Prajem pekný deň a tešíme sa na Vašu návštevu.

Jozef Ivaška

Koľko stojí celodenný skipas +aquapas pre juniora?

Meanderthermal Oravice

Dobrý deň, aktuálny cenník nájdete na: http://meanderoravice.sk/cenniky/cennik-skipark/
 Monika

Jozef Ivaska

Sme 2 dospelé osoby a 2 deti ( 15 a 8). Chceme na 3 dni. Aký skipas + aquapas si môžme objednať?

Meanderthermal Oravice

Môžte si kúpiť rod.balík 2+1 a 1× študent.
Monika

Tatiana

Dobrý deň,dá sa voucher využiť aj počas víkendu?A keď si zakúpim kombinovaný aj skipas ak aquapark musí sa využiť v jeden deň?Ďakujem

Meanderthermal Oravice

Dobrý deň, skipas+aquapark sa musí využiť v jeden deň.

Zuzana Šukalová

Dobrý večer, chcela by som sa opýtať na 3 ročné dieťa celodenný skipas ( úplny začiatočník) v sprievode rodiča a vstup do aquacity. Ďakujem

Meanderthermal Oravice

Dobrý deň, dieťa, ktoré má tri roky má vstup na lyžovanie aj do aquaparku zadarmo. Pekný deň

ada

dobry mam dve deti 11 a 8rokov, co znamena ?,,Rodinny celodenny skipas a vstup do aquaparku,,dakujem pekny den.

Meanderthermal Oravice

Dobrý večer, prosím Vás skúste sformulovať Vašu otázku konkrétnejšie, nakoľko neviem, čo máte na mysli. Ďakujem pekne a ostávam s pozdravom.

Rene

Dobrý deň ideme do Oravic 2.1 2018 nedá sa prehodiť skipas z 8.1 na 2.1 ďakujem za odpoveď

Zlavomat.sk

Dobrý deň Rene,

platnosť voucheru žiaľ nieje možné zmeniť ani prehodiť.

Želám pekný deň.

Meanderthermal Oravice

Dobrý večer, bohužiaľ nie je to možné.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore