Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Skipas do lyžiarskeho centra – SKI CENTRUM GUGEL MLYNKY

4,7 / 5 SKI CENTRUM GUGEL MLYNKY Mlynky  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Vladka

Dobrý deň, funguje v stredisku aj lyžiarska skolka? Dakujem

SKI CENTRUM GUGEL MLYNKY

Dobrý deň. Áno funguje. Bližšie info aj tel. kontakt nájdte na skimlynky.eu

Navštevník

dobrý deň, v akom stave sú momentálne modré zjazdovky? ďakujem pekne za odpoveď

Martina

Dobrý deň, chcem sa opýtať do kedy sa dá zakúpiť tento voucher?Chystame sa na Dedinky, cez jarné prázdniny, ale nevieme, či budú vhodné podmienky na lyžovanie, takze to nieje zatiaľ isté a nebola by som rada keby nám voucher prepadol.

SKI CENTRUM GUGEL MLYNKY

Dobrý deň. Podmienky budú vhodné aj počas prázdnin. Voucher sa da zakúpiť aj počas prázdnin

Petronela Hiľovská

Dobrý deň,
vorcher som vyplatila včera a ešte ho nemám. Chcem ho uplatniť v piatok. Čo ak mi do vtedy nepríde?

SKI CENTRUM GUGEL MLYNKY

Dobrý deň. Prosím musíte sa obratiť na Zlavomat

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

voucher vám bol odoslaný 24.1.2018 a teraz som vám ho preposlala znovu, prosím skontrolujte si aj priečinok spam a reklamné rpiečinky. Všetky vaše vouchery nájdete aj po prihlásení na stránku v sekcii Moje nákupy.

Želám pekný deň.

Tamás Spišák

Dobry chcem sa spytat ze ten voucher kupim napr dneska a to mozem uplatnit hoci kedy? Kupim dnes a ideme tam nedelu.Bude to poriadku ? bude mi to platit ? alebo plati mi na ten den ktori som kupil ?

SKI CENTRUM GUGEL MLYNKY

Dobrý deň. Áno môžete prísť hocikedy do konca lyžiarskej sezóny

Tiborko

Zdravím , chcem sa opýtať či sa dajú priamo na svahu poziciat snowboardove topánky .

SKI CENTRUM GUGEL MLYNKY

Dobrý deň. Áno na pravo od vleku je požičovňa.

berty77

S tou minuloročnou cenou za voucher môžem len súhlasiť so Stanlym aj s Petrom. Ale chcem sa opýtať ci by som ho mohol využiť v stredisku Biele vody a na Dedinkách? Samozrejme ak fungujú obe strediska,lebo minulí rok fungovali obe

SKI CENTRUM GUGEL MLYNKY

Dobrý deň. Kaźdé stredisko ma iného prevádzkovateľa takže voucher na Ski Gugel platí iba ma Ski Gugli.

Peter

Presne aj ja som využíval vás voucher a pamätám si minulú sezónu ste vždy mali cenu 8.90€ za celodenný takže dávam za pravdu Stanleymu,dvihli ste drzo ceny zo dňa na deň , zvážime či váš za túto cenu s rodinkou navštívime nakoľko dvihanim cien si skôr odlákate zákazníkov.. a mimochodom aj minulú sezónu bola cena lístka v stredisku taká istá 17€ za celodenný ale na Zľavomate tu bola vždy 8,90€

Stanley

to preco ste zdvihli cenu z 8,90e o 2ecka na 10,90e??? este pred 2 dnami tam bola cena 8,90e! nepomylili ste sa nahodou, alebo nenastala u nas nejaka chyba v systeme? prosim vas preverte to, lebo toto je odzubavanie zakaznikov zlavomatu, robite z nas blbcov? za 10,90 sa to ani nepolati ked celodenny tam stoji 12e!!!

SKI CENTRUM GUGEL MLYNKY

Dobrý deň. Voucher je ptatný od 04.01.2017 kde je už cena 17 Eur.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore