Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Pobyt v historickom centre Trenčína v Hoteli pod Hradom***

4,3 / 5 Hotel Pod Hradom*** Trenčín (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Martin

Dobrý večer, chcem sa spýtať či máte voľnú jednu izbu s manželskou posteľou na jednu noc z piatka na sobotu – 13.-14.4. 2018 Ďakujem.

Hotel Pod Hradom***

Dobrý deň,
žiaľ tento termín je už obsadený.

Simi

Dobrý večer, chcela by som sa opýtať či je voľný termín na wellness pobyt 26–27.3.2018. Ďakujem.

Hotel Pod Hradom***

Dobrý deň,
áno daný termín je voľný.

Laura Lavičková

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či je možné využiť jacuzzi, tak, že by bolo len pre nás na určitý čas

Hotel Pod Hradom***

Dobrý deň,
Wellness je k dispozícii počas pobytu, avšak náš wellness je malý. Preto ak je však viac hostí, radi by sme vyšli v ústrety všetkým hosťom a termíny časujeme cca po hodine. Je to z dôvodu súkromia, aby vo wellness boli hostia len z jednej izby.

Laura Lavičková

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či je aj u Vás možné rezervovať si izbu aj keď som ešte nedovŕšila 18 rokov. Za odpoveď vopred ďakujem a prajem Vám príjemný zvyšok večera.
Lavičková

Hotel Pod Hradom***

Dobrý deň,
pokiaľ bude s Vami ubytovaný aspoň jeden dospelý človek, ktorý 18r. už má tak je to možné

Nikola

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, dá sa voucher kúpiť aj tak, že by som vlastne zaplatila na mieste? Ci je nutné platiť cez účet?

Zlavomat.sk

Dobrý deň Nikola,

voucher je nutné zaplatiť buď bankovým prevodom alebo online kartou, platba na mieste nieje možná, pokiaľ si pobyt chcete zakúpiť cez zľavomat.

Želám pekný deň.

Daniel

Dobrý večer chcem sa spýtať že dokedy je check in? Ďakujem

Hotel Pod Hradom***

dobrý deň, od 13:00

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore