Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Jarný wellness pobyt pod Tatrami v hoteli Končistá ****

4,4 / 5 Hotel Končistá **** Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Daniela Šufliarska

Dobrý deň. Chcem sa opýtať, či máte voľné miesta v termíne od 08.06. do 10.06.2018 pre 5 dospelých osôb. Môžu byť v jednej aj dvoch izbách, najlepšie ale blízko pri sebe. Ďakujem. Daniela

Hotel Končistá ****

Dobrý deň, Informácie ohľadne voľnej kapacity aj doplnkových služieb vám radi poskytnú pracovníci na recepcii telefonicky alebo na e-mailovej adrese: recepcia.koncista@gmail.com S pozdravom Čierna

Barbora

Dobrý deň, prosím Vás dá sa aj dnes zarezervovať izba telefonicky, pretože volám na recepciu ale nikto mi nedvíha.

Hotel Končistá ****

Dobrý deň,
dá sa kedykoľvek. Telefonická linka je funkčná. Prioritne sú vybavovaní ubytovaní hostia pri pulte.
S pozdravom Čierna

Viera kovalcikova

Dobry den je u vas moznist rezervovoat si izbu s vanou aleno mate len izby so sprchovacim kutom, a ako to mate s terminmi po 10.5. Mate este volne terminy po tomto datume? Dakujem za odpoved

Hotel Končistá ****

Dobrý deň, Informácie ohľadne voľnej kapacity aj doplnkových služieb vám radi poskytnú pracovníci na recepcii telefonicky alebo na e-mailovej adrese: recepcia.koncista@gmail.com S pozdravom Čierna

Oto Csoka

Dobry den,mate volny termin od 4.3 –8.3.dakujem

Hotel Končistá ****

Dobrý deň, Informácie ohľadne voľnej kapacity vám poskytnú pracovníci na recepcii telefonicky alebo na e-mailovej adrese: recepcia.koncista@gmail.com S pozdravom Čierna

Eva

Dobrý deň, poskytuje Váš hotel v rámci služieb aj župan? Ďakujem za odpoveď

Hotel Končistá ****

Dobrý deň,
áno poskytujeme aj župan.

Nina

Dobry den,

mala by som zaujem o pobyt vo vasom zariadeni v temine od 5.2.-9.2. pre 2 osoby.

Vopred dakujem

Hotel Končistá ****

Dobrý deň,
voľný termín máme od 4.2. do 7.2.2018
S pozdravom Čierna

Peter

Dobry den.Mate volnu izbu pre dve osoby v termine 26. – 28.01.2018? Dakujem

Hotel Končistá ****

Dobrý deň,
ľutujeme v tomto termíne je hotel plne vypredaný.
S pozdravom Čierna

Petra Balážová

Dobrý večer prosím máte ešte termín od 19.2 voľný.Ďakujem

Hotel Končistá ****

Dobrý deň, Informácie ohľadne voľnej kapacity vám poskytnú pracovníci na recepcii telefonicky alebo na e-mailovej adrese: recepcia.koncista@gmail.com
S pozdravom Čierna

laco

Dobrý deň. Ako ďaleko/koľko km/ je na Śtrbské Pleso, autom.
s pozdravom laco.

Hotel Končistá ****

Dobrý deň,
autom je to cca 15 min cesty /15–20 km/. Lučivná, Mengusovce, Štôla, Vyšné Hágy, Štrbské Pleso, alebo Lučivná, Tatranská Štrba, Štrbské Pleso. Druhá cesta je kľukatejšia a má väčšie stúpanie. Na cestu sa môžete pozrieť aj cez Google: plánovač trasy, Lučivná – Štrbské Pleso.
S pozdravom Čierna

Zuzana

Chcela by som sa opýtať od koľkej do koľkej je pre ubytovaných dostupné welnes a bazén :)
Ďakujem

Hotel Končistá ****

Wellness je otvorené od 16.00 do 22.00
Bazén je otvorený od 10.00 do 22.00
 Prosím

Monika Adamcová

Dobrý večer..ako treba postupovať… najprv overíme termín a potom kúpim volcher a po tím volám že objednávam ? Ďakujem

Hotel Končistá ****

Dobrý deň,
áno. Najprv si overíte voľný termín na recepcii, potom si zakúpite voucher a následne nám napíšete jeho kód.
S pozdravom Čierna

Janka

Dobrý deň, máte na hoteli detský kútik vhodný pre 2 ročné dieťa? Prípadne fotku by som poprosila . Ďakujem

Hotel Končistá ****

Dobrý deň,
detský kútik nemáme. Sme orientovaní skôr na dospelú klientelu. K dispozícii máme len niekoľko hračiek.
S pozdravom Čierna

Lenka Dvorska

Dobry den prajem,mohli by ste mi prosim Vas povedat ako mam postupovat pri vrateni penazi zo Zlavomatu nakolko nebol volny termin kedy mi to vyhovoje?..Dakujem velmi pekne.

Hotel Končistá ****

Dobrý deň,
o vrátenie peňazí musíte požiadať zľavomat.
S pozdravom Čierna

Zlavomat.sk

Dobrý deň, napíšte nám prosím na podpora@zlavomat.sk a preveríme to.

Želám pekný deň.

Miroslava Herczegová

Dobrý večer, chcela by som sa informovať, ak by sme mali záujem o izbu pre 3 dospelé osoby + jedno dieťa – 7 rokov s polpenziou , je to možné a koľko by to stálo? Jedná sa o termín 2–4. 2. 2018
Ďakujem

Hotel Končistá ****

Dobrý deň,
Informácie ohľadne voľnej kapacity vám poskytnú pracovníci na recepcii telefonicky alebo na e-mailovej adrese: recepcia.koncista@gmail.com

Sajar

dobry vecer… ak by som si chcel k pobytu na 3 dni a 2 noci za 129 Eur pre dve osoby, priobjednat jednu noc – priklad piatok vecer- noc navyse – prichod a odchod pondelok …je mozna takato alternativa? A pokial ano aku sumu by bolo potrebne si priplatit? Dakujem

Hotel Končistá ****

Dobrý deň,
áno je to možné. Cena je rovnaká ako cez kupón /64,50 € na 1 noc pre 2 osoby s polpenziou/
S pozdravom Čierna

Ivana

Dobry den,kolko stupnov ma voda v bazene.Dakujem

Hotel Končistá ****

Dobrý deň,
voda má 28 – 30 *C.
S pozdravom Čierna

Alena

Dobrý deň pobyt sa moze zajednat len cez vikend alebo aj cez tyzden? Ďakujem

Hotel Končistá ****

Dobrý deň,
pobyt sa môže rezervovať aj cez týždeň.
S pozdravom Čierna

Strížová

Dobrý deň. Chcem sa opytať či máte ešte volne v období od 2.2.2018 do 4.2. 2018.

Hotel Končistá ****

Dobrý deň, Informácie ohľadne voľnej kapacity vám poskytnú pracovníci na recepcii telefonicky alebo na e-mailovej adrese: recepcia.koncista@gmail.com

Vlado

dobrý deň, chcel by som sa spýtať či by bolo možné rezervovať a využiť voucher na 4 dni (3 noci) aj pre Family apartmán a ak áno s akým príplatkom. 2 dospelé osoby, 1 osoba 16 rokov 1 dieťa 6 rokov. A či by bola voľná kapacita od 16.2. do 24.2. Ďakujem

Hotel Končistá ****

Dobrý deň,
ľutujeme Family apartmán je možné zakúpiť len cez hotel – nie je možné uplatniť voucher.
Informácie ohľadom voľnej kapacity vám poskytnú pracovníci recepcie telefonicky alebo cez e-mail: recepcia.koncista@gmail.com
S pozdravom Čierna

Silvia

Dobrý deň, máte ešte voľné termíny v období od 19.01 do 21.01. , 2 izby? Dakujem

Hotel Končistá ****

Dobrý deň,
ľutujeme v tomto termíne je hotel plne vypredaný.
S pozdravom Čierna

Andrea

Dobrý deň prajem,
prosím aké máte ešte voľné termíny na január?

Hotel Končistá ****

Dobrý deň, Informácie ohľadne voľnej kapacity vám poskytnú pracovníci na recepcii telefonicky alebo na e-mailovej adrese: recepcia.koncista@gmail.com

Peter

Dobrí deň mám tam všetko dobre viplnene jedná sa o termín od 9.3. do 11.3. toto obdobie

Hotel Končistá ****

Dobrý večer,
neviem čo a kde máte vyplnené?
S pozdravom Čierna

Kveta

Dobrý deň nedeľa v som sa opýtať či by bola voľná izba zo dňa 5.1.2018 do 7.1.2018 pre dvoch ďakujem s pozdravom pani Kveta

Hotel Končistá ****

Dobrý večer,
ľutujeme v tomto termíne je hotel plne vypredaný.
S pozdravom Čierna

Žaneta Baštová

Dobrý deň, máte ešte nejaké voľné termíny v období po 12.01.2018 do 31.01.2018, 2 alebo 3 noci, 2 izby. Ďakujem

Hotel Končistá ****

Dobrý deň,
voľné termíny sú: 14.1. – 19.1.2018 alebo 21.1. – 25.1.2018 alebo 29.1. – 31.1.2018
S pozdravom Čierna

Monika

Dobrý deň, radi by sme sa ubytovali od.04.01 –07.01.2018 máte v tomto termíne voľnú izbu?Ďakujem

Hotel Končistá ****

Dobrý deň,
ľutujeme v tomto termíne je hotel plne vypredaný.
Prvé voľné termíny sú od 7.1. do 12.1.2018
S pozdravom Čierna

Simona

Je možné si dopredu objednat izbu s vanou? Ďakujem za odpoved

Hotel Končistá ****

Dobrý deň,
vane sú len na apartmánoch. Pobyt v apartmáne je možné zakúpiť len priamo cez hotel. Cena apartmánu je 200,– €/ noc.
S pozdravom Čierna

Mikulas

v poriadku kupujem,dakujem

Hotel Končistá ****

OK.
Po zakúpení mi prosím napíšte kódy kupónov.
Ďakujem. Čierna

Mikulas

je to aktualne lebo som volal pred dvoma hodinkami a pani mi povedala ze su volne len dve izby a nemysli si ze sa uvolni tretia na tento termin …prosim ak je mozne odpovedzte mi cim skor chcel by som to uz teraz zaplatit .dakujem pekne

Hotel Končistá ****

Už som vám 2× napísala, že termín aj 3 izby sú voľné – tak nerozumiem.
Píšem po tretíkrát. Máme voľné posledné 3 izby.
S pozdravom Čierna

Mikulas

Jedna sa o voucher v hodnote 129eur

Hotel Končistá ****

Dobrý večer,
izby sa nám dnes uvoľnili. Máme posledné 3 izby voľné.
S pozdravom čierna

Mikulas

Dobrý deň chcel by som si len overiť ešte raz termín od 25.01 do 27.01… 3 izby či budete mať voľné lebo dnes v diskusii ste mi odpísali že áno a pisal som aj včera večer na vas email priamo na recepciu a akurát pozerám že ste mi odpísali že nemáte nič voľno len sa chcem uistit keď že mam zaujem ochvilu zakúpiť voucher a aby som ho nezakupil zbytočne. Ďakujem

Mikulas

dobry vecer chcel by som sa opytat ci mate volne 3 izby na datum od 25.01 do 27.01 mam zujem o voucher 129eur za izbu.dakujem

Hotel Končistá ****

Dobrý deň,
v tomto termíne máme voľné posledné 3 izby. V prípade ak máte o rezerváciu záujem, pošlite nám prosím kódy voucherov.
Rezerváciu vám vieme podržať do 1.1.2018. Po tomto termíne bude zrušená.
S pozdravom Čierna

Ivana

Dobrý deň, chcela by som sa informovať, ak by sme mali záujem o izbu pre 3 dospelé osoby aj so všetkým, je to možné a koľko by to vyšlo? Ďakujem :-)

Hotel Končistá ****

Dobrý deň,
stačí vám zakúpiť si kupón cez zľavomat a priamo na recepcii hotela doplatíte prístelku /27,– €/osoba/noc/
S pozdravom Čierna

kristina

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať či máte voľný termín pre dve osoby od 16–18.2.2018? :) ďakujem

Hotel Končistá ****

Dobrý deň, Informácie ohľadne voľnej kapacity vám poskytnú pracovníci na recepcii telefonicky alebo na e-mailovej adrese: recepcia.koncista@gmail.com

Mária Nevelöšová

Dobrý deň, dnes som Vám písala ma mail , ale zatiaľ ste mi neodpovedali , telefón je odpojený , ako sa potom vieme s Vami skontaktovať ohľadom rezervácie???

Zlavomat.sk

Dobrý deň Mária,

hotel má momentálne výpadok telefónu aj internetu, z toho dôvodu Vám nejde sa dovolať. V priebehu dnešného dňa by mala byť porucha odstránená, tak ich prosím skúste kontaktovať večer alebo zajtra ráno.

Želám pekný deň.

Dagmar Mihalečková

Dobry den,
prosim vas mate este volne miesta of 29.12 na 2 noci alebo 3 noci ubytovanie pre 4 osoby? Dakujem

Hotel Končistá ****

Dobrý deň,
ľutujeme hotel je plne vypredaný.
Najbližšie voľné izby sú od 2.1.2018.
S pozdravom Čierna

Mirka Fuňáková

Dobrý deň, chcem sa opýtať, či máte voľné kapacity 3.-11.3.2018. Chceli by sme si rezervovať pobyt na 4 dni v tomto termíne- 2 dospelí a 8r.dieťa. Ďakujem pekne.

Hotel Končistá ****

Dobrý deň, Informácie ohľadne voľnej kapacity vám poskytnú pracovníci na recepcii telefonicky alebo na e-mailovej adrese: recepcia.koncista@gmail.com

Jana Kúdelová

Dobrý deň, máte voľný termín 5.-7.1.2017 na 2 noci? Sme 3 dospelý + dieťa 9 rokov,prosím o kalkuláciu ceny?
 Jana

Hotel Končistá ****

Dobrý deň, v danom termíne máme voľné izby. Môžete si kúpiť 2 vouchery cez zľavomat: 1 izba/1 voucher pre 2 osoby, Druhá izba/druhý voucher pre 1 osobu a dieťa.
S pozdravom Čierna

Viera Perzelova

Dobry den,chcem si rezervovat u Vas pobyt od 12.1–14.1.2018,ale nikto mi u Vas neberie telefon,zapnuta je len odkazova sluzba,nechala som tam aj odkaz as s telefonnym cislom,ale nikto sa mi este neozval,moj telefon je 0911 873 892,­dakujem Perzelova

Hotel Končistá ****

Dobrý deň,
ospravedlňujeme sa dnes aj zajtra nám prestavujú telefónnu ústredňu, tak sa stane že nám na chvíľu priebežne vypadáva telefón. V danom termíne ešte máme voľné izby. Pre rezerváciu je potrebné poslať nám e-mailom kód kupónu.
S pozdravom Čierna

Zuzana

Dobrý deň, chcem sa opýtať bazén máte v zimnej sezóne vyhrievaný alebo je tam chladnejšia voda? Ďakujem za odpoveď

Hotel Končistá ****

Dobrý deň,
teplota vody v bazéne je okolo 29 – 30 *C.
S pozdravom Čierna

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore