Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Gel lak, japonská alebo spa manikúra

4,5 / 5 Salón krásy Be Sissi Košice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Bernadeta Dehatyová

Dobrý deň, momentálne mám gélové nechty. Tie by som si chcela dať odstrániť a následne dať gel lak. Je možné použiť kupón na gel lak ? Koľko budem doplácať ? Ďakujem :)

Salón krásy Sissi

Dobrý deň Bernadeta, jednorázové odstránenie gélových nechtov je u nás spoplatnené sumou 10€. Na následnú aplikáciu gél laku si môžete zakúpiť kupón:) V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať na čísle 0904 882 522 alebo prostredníctvom emailu na info@besissi.com. Prajeme príjemný deň.

Patrícia

Ešte k predchádzajúcej otázke – úpravu nechtového lôžka som myslela pri japonskej manikúre. Ďakujem.

Salón krásy Sissi

Dobry den Patricia, v cene kuponu pri japonskej manikure je zakladna uprava lozka (zatlacenie nechtovej kozicky, odstranenie kozicky). V pripade ak su lozka vo velmi zlom stave je potrebne urobit kompletnu suchu manikuru a ta v cene zahrnuta nie je.

Patrícia

Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať, či cena zahŕňa aj úpravu nechtového lôžka. Ďakujem pekne za Vašu odpoveď.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore