Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Jednorázový 3-hodinový vstup v ThermalParku Nitrava

4,6 / 5 Hotel*** ThermalKesov Poľný Kesov  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Benefity
Simona Sašinová

Dobrý deň,
Mám zakúpené 2 vouchere na 3 hodinové vstupy do bazénov chceme sa opýtať keby sme si na mieste chceli doplatiť aj welness aký by bol príplatok ?

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň.Príplatok na wellness je 9,– dvojhodinový vstup.

Danka

Dobrý deň, chcela by som si kúpiť na zĺavomate voucher: Jednorázový 3-hodinový bazenový + 2hodinový vstup do wellessu v ThermalParku Nitrava (Pondelok-Piatok).
Podľa neho 3 hodiny + 2 hodiny je spolu 5 hodín, dobre tomu rozumiem?
3 hodiny môžem byť v bazénoch a 2 hodiny vo wellnesse? Ďakujem

Hotel*** ThermalKesov

dobrý deň,
Áno rozumiete tomu správne 3 hod.bazény a 2 hodiny wellness

Gabriela

Voucher sa kupuje na konkretny datum alebo ma platnost niekolko dni od zakupenia?

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň.
Platnosť voucheru je uvedená na stránke. Platnosť neovplyvňuje dátum od zakúpenia.

Adriana

Chcem sa sputat ci maju zlavu ztps

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň.
Zľavnený vstup majú zákazníci s preukazom ZŤP a tiež sprievod.
2hod – 3,–, 3hod – 3,90, celodenný vstup 5,90.

Jana Streckova

Mame záujem počas Silvestra aj s ubytovaním na dve noci pre piatich dospelých a jedno dieťa teda aj dva vstupy na každú osobu ( dva dni sa chceme ísť okúpať/ dieťa ma 10 rokov

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň.
Ospravedlňujeme sa za neskoršiu odpoveď. Silvestrovský pobyt sme mali vypredaný už v lete.

Denisa Krajčiková

Dobrý deň, ako je to s deťmi? my máme dve slečny vo veku 5 rokov a 2 roky… Potrebujú každá svoju vstupenku? Ďakujem za vašu odpoveď 😉

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň.
Dieťa do 3 rokov neplatí. Deti od 3 rokov do 15 rokov platia vstup 2hod. 3,–€, 3hod. 3,90€, celodenný 5,90€ .

Eva Barimovová

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať čo konkrétne je možné využiť vo wellness? Či sa treba nejako nahlásiť dopredu na nejaké procedúry…
Ďakujem za odpoveď. Barimovová

Hotel*** ThermalKesov

Dobrý deň. Vo wellness saunovom svete máte infra, parnú a fínsku saunu, ochladzovací bazén, vírivku, oddychovú časť.
Na masáž sa objednávate pri nástupe na pobyt, alebo počas pobytu na hotelovej recepcii.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore