Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Relax pod Tatrami v rozprávkovej Vile Mery aj s deťmi do 10 rokov zdarma

Populárne
Ponuka, ktorá má veľmi vysoké hodnotenie od našich zákazníkov a dostatočný počet recenzií.
4,7 / 5
Resort Vila Mery*** Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Peter Śimeg

Dobrý den zaujala ma vasa ponuka chceme ist lyzovat 10–11.2 a ubytovat sa jedna odsoba dispela a jedno dieta- 1noc z 10na 11. Je to možne?

Michaela Šofová

Dobry den. Je mozne vyuzit ponuku pre 4 osoby (2 dospeli a dve deti do 4 rokov) aj bez skipasov? Nie sme lyziari, boli by nam zbytocne. Ak by sme mali zaujem o 3–4 noci(teda 4–5 dni), aka by bola cena? A posledná otazka- V apartmane pre 4 osoby sa nachadza aj kuchynka? Nenasla som totiz info o tom, ako vyzeraju jednotlive apartmany. Dakujem za odpoved.

Zuzana Bátorova

Dobrý den bol by mozny pobyt re 2 dospelých a jedno dieta v apartmane s polpenziou a skipasmi na 3 noci dieta ma 5 rokov

Resort Vila Mery***

Dobry den, ano je mozne pobyt s dietatom v Apartmane na 3 noci ale za 3 noc Vam bude ictovany doplatok. Polpenziu Vam nevieme poskytnut nakolko mi ako penzion ponukame len ranajky. tym ze sa nachadzame blizko centra je moznost stravovania sa v miestnych restauraciach.
poprosim Vas o kontak telefonicky o termine ubytovania a doplatku.
Prajem pekny zvysok dna

Gabika

Dobry den,chcem sa opytat ci sa da vyuzit balicek pre 2dospelych a 2 deti na 3dni,ale bez ski pasov?

Pavol

Ako ďaleko je do lyžiaeského strediska Lučivná a mate voľné termíny od 26–28.12.2018 ?
Ďakujem

Resort Vila Mery***

Dobry den, zila v danom termine uz nemame volne izby. Lyziarske stredisko Lucivna je od nas vzdialene 11km. Ak by ste mali zaujem aj o iny termin poprosim nevahajte sa na nas obratiti. Pekny den prajem

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore