Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Pobyt pre rodiny aj páry s neobmedzeným wellness v Oxigén Hotel****

4,5 / 5 Oxigén Hotel**** Superior Family & Spa Eger - Maďarsko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Richard

Dobry den,
zvazujeme s manzelkou tento pobyt.
Mame 2 deti. jedno vo veku 1 rok a druhe vo veku 2 a pol roka.
1 rocne by s nami spalo na posteli. starsie asi na pristelke. je potrebne aj tak doplatit 30e/den za dieta?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

áno je potrebné si priplatiť, pretože izba Select by bola pre vás malá a hotel to nepovoľuje, pretože im záleží na tom, aby sa hostia cítili komfortne. Izby Select sú prispôsobené na 1 dieťa/bábätko, preto je pre vás vhodná izba select+

Pekný deň.

Michal

Dobrý večer, chceme si zakúpiť víkendový pobyt v hoteli Oxigen aj s deťmi. Pri rezervácii však systém neponúka príplatky za deti a väčšiu izbu. Ako to vyriešiť?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

príplatky za deti sú nasledovné: deti do 9,99 rokov zadarmo s all inclusive (5× strava + neobmedzené nápoje)
deti od 10 do 13,99 rokov za 18€/noc vrátane polpenzie a wellness
deti od 14 rokov za 41€/noc vrátane polpenzie a wellness
pri pobyte s 2 a viac deťmi je potrebné si priplatiť za väčšiu izbu – viď príplatky!
2 deti – príplatok za izbu Select+ – 30€/izba/noc
3 deti – príplatok za izbu Suite – 40€/izba/noc
Príplatky sa hradia priamo v hoteli, ak máte záujme o väčšiu izbu je to potrebné nahlásiť vopred do hotela.

Želám pekný deň.

habalova.marianna@gmail.com

Dobrý deň, chcem sa spýtať na najbližšie voľné marcové termíny (štvrt.,piat., sob.), príp. 26.-28.4.. Ďakujem za odpoveď.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

s touto otázkou je potrebné kontaktovať priamo hotel, keďže my nevidíme do ich rezervačného systému. Email, info@oxigenhotel.hu alebo t.č. +36 36563300. Re­zervácia prebieha v cudzom jazyku, ak s tým máte problém, napíšte nám na podpora@zlavomat.sk a radi vám pomôžeme.

Liv

Dobry den, asi sme sa nepochopili, nepytatala som sa na stravu pre 20 mesacne dieta, ale na priplatok za postielku. Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

za detskú postieľku sa nepripláca nič, je zdarma, treba len vopred kontaktovať hotel, že potrebujete izbu s postieľkou.

Liv

Dobry den, aky by bol priplatok za postielku pre 20 mesacne dieta?
Dakujem za odpoved

Oxigén Hotel**** Superior Family & Spa

Vážení hostia! Pre 20-mesačné dieťa máme all inclusive, čo znamená 5 jedál denne.

Lenka

Dobry den, chceli by sme si kupit zlavovy kupon na jun ale v ponuke je kupon len do maja, bude tato akcia este predlzena, lebo som si vsimla ze to mavate pravidelne na zlavomate. Iny hotel nechceme. Tento je super mame vyskusane DAKUJEM

Zlavomat.sk

Dobrý deň Lenka,

momentálne je ponuka len do konca mája, takže vám neviem povedať, či bude akcia predĺžená. Pobyty na leto budú nabiehať vo februári – marci, prípadne ak budete odoberať newsletter, dozviete sa o nasledujúcich ponukách.

Želám pekný deň.

Anicka

Hello,
Do you have free rooms for 2 person from 28 to 31.1.2018 ?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

na daný termín prosím kontaktujte priamo hotel.

Želám pekný deň.

Alica

Dobry den,chcem sa informovat ked ideme 2detmi ale jeden spinka medzi nami a nechceme ten vacsiu izbu tak kolko treba platit na dve deti??dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, príplatky za deti sú nasledovné :

deti do 9,99 rokov zadarmo s all inclusive (5× strava + neobmedzené nápoje)
deti od 10 do 13,99 rokov za 18€/noc vrátane polpenzie a wellness
deti od 14 rokov za 41€/noc vrátane polpenzie a wellness
pri pobyte s 2 a viac deťmi je potrebné si priplatiť za väčšiu izbu – viď príplatky!

Ivana Novosadova

Dobrý den,viete mi preverit termin od 19.2.2018 na dve noci pre rodinu s dvoma detmi 9 a 13 rokov? a aka by bola cena spolu? vdaka

Zlavomat.sk

Dobrý deň, na daný termín je potrebné kontaktovať priamo hotel.
Príplatky za deti sú nasledovné: deti do 9,99 rokov zadarmo s all inclusive (5× strava + neobmedzené nápoje)
deti od 10 do 13,99 rokov za 18€/noc vrátane polpenzie a wellness
deti od 14 rokov za 41€/noc vrátane polpenzie a wellness
pri pobyte s 2 a viac deťmi je potrebné si priplatiť za väčšiu izbu – viď príplatky!

Timea

Dobrý deň
Chcem sa opítať chceli by sme ísť 8 dospelé osoby na pobyt do Oxigen hotel v maďarsku Nosvaj dátum by bol apríl 28,29,30. Koľko by nás to stálo z polopenziou?
Ak by bola nejaká zľava ešte. Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

cena pre 2 osoby na daný termín je 199,00 s polpen­ziou. Avšak na daný termín je potrebné kontaktovať priamo hotel, či majú ešte voľné kapacity. Ak by ste mali problém sa dorozumieť, napíšte nám na podpora@zlavomat.sk a radi vám s rezerváciou pomôžeme.

Želám pekný deň.

Irena Csekeová

Dobrý deň, prosím preveriť pobyt pre 3 dospelé osoby ,4 dní/3 nocí na termín 19.3.2018–22.3.2018,a potrebovala by som dva izby. Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Irena,

napíšte nám prosím na podpora@zlavomat.sk a s rezerváciou vám radi pomôžeme.

Želám pekný deň.

Lucia

Dobry den, ako je to v pripade viacerych deti?
Jedno ma do 10r – pobyt zdarma.
A dalsie dve maju len 2r a druhe 4nesiace. Za tieto deti sa tiez neplati? Doplaca sa len izba ako je uvedene v priplatkoch?
Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň Lucia,

áno, všetky deti majú pobyt zdarma, ak majú menej ako 10 rokov.Vo vašom prípade je potrebné si doplatiť za izbu Suite (40€/izba/noc), kde sa pohodlne zmestíte s 3 deťmi.

Želám pekný deň.

Dr. Hilda Valovičová

Dobrý deň .
V tomto skvelom hoteli sme boli už 3×.
Radi by sme tam šli aj od veľkonočného pondelka,preto,pro­sím,napíšte mi,koľko by stál pobyt pre 2 dosp.a 1 dieťa,5r.
termín: pond .2.4.- štvrtok 5.4.2018,
alebo :ned. 1.4.- streda 4.4.2018
Ďakujem pekne.
Dr.Hilda Valovičová

Zlavomat.sk

Dobrý deň Hilda,

voucher nieje možné využiť v termíne 30.03.-02.04, takže je potrebné si vybrať iný termín a kontaktovať sa v hoteli, či majú na daný termín voľné. Čo sa týka príplatkov, cena za dieťa do 9,99 rokov zadarmo s all inclusive.

Želám pekný deň.

Peter Petruch

Prosím potrebujem, pobyt pre 2+2 páry asi v období 14,07,18 do 15,08,18 vtomto rozmedzí asi tak 5,/6, dní
Polpenzia, velnes bazény , okolo Balaton Siofok.
Prosím ponúknite .

Zlavomat.sk

Dobrý deň Peter,

pobyt je možné využiť do 31. 5. 2018.
Na Vami zadaný termín vám viem odporučiť tento pobyt https://www.zlavomat.sk/akcia/627592-leto-pri-balatone-wellness-pobyt-pre-2-osoby-v-siofoku, ktorý ma platnosť do 30.9.2018, prípadne treba sledovať náš portál a dozviete sa viac o nadchádzajúcich ponukách.

Želám pekný deň.

DARKA

Dobry den,prosim vas wellnes je prepojene s hotelom,vieme prejst v zupanoch z izby do bazena ? Dakujem

Oxigén Hotel**** Superior Family & Spa

Thank you for your interest, could you please write it in english?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

wellness sa nachádza v hoteli, čiže kľudne môžete prejsť v župane do wellness centra.

Pekný deň.

Elena Rástočná

Dobrý deň, nakoľko mi nevyhovuje voľný dátum, ktorý mi hotel navrhol …kvôli mojej dcére a jej voľnu v škole …môžte mi poradiť, ako môžem voucher stornovať ?… zakúpila som ho včera

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

napíšte nám na podpora@zlavomat.sk aj kód voucheru a storno preveríme.

Pekný deň.

Eva Šamalíková

Dobrý deň, prosím preveriť, či je možný pobyt – 4 dospelí a 1 jeden a pol ročné dieťa (2 izby) v termíne 30.3.-1.4.2018
Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

na daný termín je potrebné sa kontaktovať priamo v hoteli. Rezervácia prebieha v cudzom jazyku, ak s tým máte problém, napíšte nám prosím na podpora@zlavomat.sk a radi Vám pomôžeme.

Pekný deň.

tipco

1Dospely + dieta 7r.= cena?
Pobyt cez prac.tyzden.
 Dik.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

cez náš portál je možné zakúpiť pobyt len pre 2 osoby + príplatky za dieťa. Pokiaľ máte záujem o pobyt pre 1 osobu + dieťa, kontaktujte sa o cene prosím priamo v hoteli, kde Vám vystavia cenu podľa ich aktuálneho cenníka.

Želám pekný deň.

Illés miro

Dobry deň ,dnes pracujete?

Jpzef Peržel

je to volne v termine od 2.-7.1. _?
dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

na daný termín je potrebné sa kontaktovať priamo v hoteli. Rezervácia prebieha v cudzom jazyku, ak s tým máte problém, napíšte nám prosím na podpora@zlavomat.sk a radi Vám pomôžeme.

Sivlvester

Dobrý deň,
viete prosím preveriť či by bola k dispozícií izba pre 2dos + 2 deti v termíne od 3.1–5.1.
ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

na daný termín je potrebné sa kontaktovať priamo v hoteli. Rezervácia prebieha v cudzom jazyku, ak s tým máte problém, napíšte nám prosím na podpora@zlavomat.sk a radi Vám pomôžeme.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore