Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Zámok Schönbrunn a najstaršia ZOO v Európe

4,7 / 5 CK Agama Viedeň - Rakúsko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Petronela

dobrý deň, chcela by som sa spýtať kolko je vstupné do Zoo a do zámku ? aby som približne vedela celkovú sumu zájazdu na osobu . Ďakujem

CK Agama

Dobrý deň,

Ceny vstupov sú nasledovné:
• Zámok Schönbrunn: dospelí: 14,20 €, deti 6–18 rokov: 10,50 €, študenti 19 – 25 a ZŤP: 13,20 € (Imperial Tour), deti do 6 rokov zdarma!
• ZOO Schönbrunn: skupina nad 10 osôb je dospelí: 16 €, deti a mládež do 19 rokov: 8 €, deti do 6 rokov zdarma!

Tibor Kárasz

Dobrý deň chcel by som sa spýtať či sa náhodou neuvoľnili na 7.7. 2 miesta mám veľký záujem. Za kladné vybavenie vopred Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Skúste skontaktovať priamo cestovnú kanceláriu na caagama@gmail.com
+421 944 989 3­00. Budú Vám vedieť aktuálne odpovedať.

Anna

Neuvažujete pristavenie autobusu pre mimobratisl.ú­častníkov aj na hlav.žel.stanici.?
Myslím,že by bol záujem velký. Lebo kto nepozná BA, odrádza ho cestovat električkami k miestu nástupu napr.na Bajkalskú a pod.??

CK Agama

Dobrý deň,
Nad takouto možnosťou neuvažujeme vzhľadom na dopravné obmedzenia pre komerčné autobusy.
Zo železničnej stanice ide na Bajkalskú ulicu priame autobusové spojene, trvá to cca 10–15 min.

Karol Synovec

Z ktorého miesta v Bratislave a o ktorej hodine je odchod, plánovaný príchod do Bratislavy?

CK Agama

Dobrý deň, predbežne Bajkalská ulica, parkovisko medzi Hant arénou a 3 vežami, čas odchodu cca o 8:45 a príchodu medzi 19:00 a 20:00. Pekný deň.

Jana

Dobrý deň.
Chcela by som sa spýtať na čas nástupu v Bratislave aspoň približne keďže som zo Žiliny. Ďakujem.

CK Agama

Dobrý deň, čas nástupu v BA je predbežne o 8:45. Pekný deň.

Maria Dzibelová

Platila som cez internetbanking poštova banka 3 4 2018

CK Agama

Dobrý deň, no tak potom počkajte kým prejde platba. Medzibankový prevod trvá 1–2 dni, ak Vám do zajtra neprídu vouchery je potrebné kontaktovať zákaznícke centrum zľavomatu, pretože oni posielajú vouchery, nie CK. Pekný deň.

Maria Dzibelová Cintorinska 37 90084 Bahoň

Dobry deň vcera 3.4.2018 som prihlasovala voucher pre 3 osoby a nedostala som odpoveď .Ďakujem Maria Dzibelová.

CK Agama

Dobrý deň, v systéme vidíme, že sú objednané ale ešte nezaplatené 3 vouchery, zrejme tie Vaše. Pozrite si priečinok SPAM ale Reklama, mali by tam byť pokyny na platbu. Pekný deň.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Pri bankovom prevode to trvá približne 2–3 pracovné dni, kým prejde platba a odošleme Vám vouchery. Vašu platbu ešte neevidujeme. Pokiaľ od nás v pondelok nedostanete mail, kontaktujte nás na podpora@zlavomat.sk alebo +421 232 117 321.

Veronika

Dobrý deň, chcem sa spýtať, či je možné v ramci zájazdu vidiet obe miesta, teda zámok aj zoo, alebo len jednu z nich podľa výberu.
Ďakujem

CK Agama

Dobry den, stihaju sa obe – najprv zoo a poobede zamok. Pekny den

Pavol

A z Banskej Bystrice prečo nechodite? Všetko len Bratislava.
 😑

CK Agama

Dobrý deň, chodili sme, ale pre malý záujem zo strany zákazníkov sme prestali realizovať nástupné miesto Banská Bystrica. Okrem Bratislavy máme aj Nitru, Sereď a Trnavu. Pekný deň.

Sofia

Dobrý deň, mohla by som sa spýtať, či nebudú pridané ešte nejaké termíny apríl – maj 2018?
Ďakujem za odpoveď :)

CK Agama

Dobrý deň, v apríli máme len tento jeden termín a potom bude ďalší termín začiatkom júla. Pekný deň.

Michaela Tavaliová Ehrenhofferová

Dobrý deň chcem objednať voucher pre 3 osoby a stoho 1 dieťa 2,5 roka

CK Agama

Dobrý deň, nech sa páči, pokojne si zakúpte cez tlačítko Kúpiť za 16,90, zvoľte počet voucherov 3 a pokračujte v objednávke. Pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore