Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

7-dielny set nožov s akrylovým stojanom

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Simona

Dobrý deň prajem,

rada by som sa informovala ohľadom zakúpenia sady nožov. Po zaplatení kupónu, mám vás niekde infomoravať_ Tiež uvádzate poštovné? to kedy platím?

Ďakujem.

kuchyňovo

Dobrý deň,
nože si zakúpite priamo tu na zľavomate, k objednávke budete mať aj pripočítanú cenu dopravy 3,90 €. Po vytvorení objednávky, vás automaticky systém presunie na zaplatenie vašej objednávky. Po zaplatení my dostaneme informáciu, že ste vytvorili objednávku a vy nás už nemusíte kontaktovať. Tovar dostanete do 3 dní.

S pozdravom

Kuchynovo.sk

Dada

Dobry den.prosim vas platbu som uz uhradila ale stale mi ukazuje ze caka objednavka na zaplatenie.kde je problem?dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

platbu evidujeme, objednávka je v stave prijatá, takže je to v poriadku.

Želám pekný deň

STANO

Tie nože su zubkovane ako pilka alebo su vlnite

kuchyňovo

Dobrý deň,
sada, na ktorú sa pýtate obsahuje aj nôž na krájanie pečiva, čiže zúbkovaný nôž. Ostatné nože sú hladké, ktoré sú vhodné na bežné používanie.

S pozdravom

Kuchynovo.sk

Dada

Dobry den.prave som uskutocnila objednavku.prosim pi zaplateni mi pride rovno tovar alebo bidem musiet nozd niekde este objednavat?dakujem

kuchyňovo

Dobrý deň, vašu objednávku evidujeme. Už nemusíte robiť ďalšiu objednávku. Tovar vám príde do konca týždňa.

S pozdravom

Tím Kuchynovo.sk

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore