Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Zážitkový vyhliadkový let s možnosťou pilotovania – 3 lietadlá na výber!

4,7 / 5 PS Aviation Sládkovičovo  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Lenka

Dobry den. Syn mal v decembri 12 rokov a velmi chce letiet lietadlom . Ked vyrastie tuzi byt pilotom. Chcem sa preto spytat ci by bolo mozne aspon nachvilku keby skusil pilotovanie aj v tomto veku. Ak by to nebolo mozne tak aspon syn s pilotom sa previezt na lietadle je mozne? Dakujem

PS Aviation

Dobrý den, lety Pilotem na zkoušku jsou až od 15ti let. Můžeme Vám nabídnout let letadlem Cessna 172, ve kterém můžete letět se synem.

Zuzana Tykova

Dobry den v sobotu som zaplatila 39.90 za zazitkovy let ako darcek pre syna.Platila som kartou a dodnes nic neprislo.Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Zuzana,

Váš voucher sme Vám zaslali dňa 23.6.2018, ale pravdepodobne skončil v priečinku „Spam“ , alebo „Reklama“. Preto odporúčam si tieto priečinky skontrolovať. Voucher Vám samozrejme zasielame opäť. V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 232 117 321, alebo na podpora@zlavomat.sk.

Prajem pekný deň.

Daniela Gribaničová

Dobrý deň, tento Zážitkový vyhliadkový let som zákupila ako darček, no zistla som, že osoba , ktorej to malo byť určené ma 16 rokov. Dá sa nejak dohodnúť/vyriešit aby využila tento darček po súhlase s rodičom.

PS Aviation

Dobrý den, ano, dá se to vyřešit souhlasem zákonného zástupce.

Roman Lukáč

Dobrý deň prajem ja by som sa chcel spýtať či sa dá aj dohodnúť termín letu ďakujem

PS Aviation

Dobrý den, na termínu je možné se dohodnout na čísle 0905 100 651

Miroslava

Dobrý deň prajem,
Plánujem priateľovi kúpiť pilotovanie ako narodeninový darček. Avšak priateľ hovorí po anglicky. Chcem sa opýtať, či poskytujete inštrukcie pre pilotovanie aj v angličtine?

Ďakujem

PS Aviation

Dobrý den,
poskytujeme instruktáž i v angličtině. Jen je potřeba na tuto skutečnost upozornit při objednání termínu.

Tatiana

Zdravím, je možné dostať sa v pohode na letisko zo stanice aj pešo?Som bez auta.

PS Aviation

Dobrý den, ano, je možné se dostat i pěšky.

Monika

Dobrý deň, mňa by zaujímalo do akého času pride na mail voucher, nakoľko som po vykonaní platby nedostala ani potvrdzujúci email o „objednávke“.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Kontaktujte nás prosím na podpora@zlavomat.sk alebo na +421 232 117 321 a skontrolujeme to.

Pekný deň.

Darina Durajová

Dobrý deň ak si zakupim let na cessne môže letieť s manželom aj 9 ročný syn? Ďakujem

PS Aviation

Dobrý den, ano, může.

Jarmila Mak

Dobry den,
Mozu byt pasaziermi aj deti?
Dakujem!

PS Aviation

Dobrý den, ano, ale pouze při letu na letadle Cessna 172 a v doprovodu rodičů.

Janka Tulicova

Mozem sa spytat aj v Prievidzi lietate…Chcela by som pre manzela darcek k narodeninam …a cenovu ponuku poprosim…Dakujem

PS Aviation

Dobrý den, létáme pouze ze Sládkovičova.

Martin Duvač

Dobrý den aky je minimalny vekový limit pre pilotovanie 16 rokov?

PS Aviation

Dobrý den, minimální věkový limit pro pilotování je 15 let, ale pouze se souhlasem zákonného zástupce.

Andrea

Dobrý, ked si to zakupim, dojde mi aj nejaky ten listok? Pretože to chcem dať ako narodeninový darček

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Po zaplatení Vám príde voucher na mail. Pri platbe kartou je to hneď, pri platbe bankovým prevodom 2–3 pracovné dni. Následne si môžete vytvoriť darčekový dizajn a takto ho podarovať. Voucher ako taký zasielame bez sumy a mena, takže už v tej forme ho môžete darovať.

Monika

Da sa kupit let pre dve osoby v akciovej cene

PS Aviation

Dobrý den, pokud chcete let pro 2 osoby, doporučuji koupit voucher na letadlo Cessna 172, které je až pro 3 osoby + pilot.

Lukáš

Od koľkých rokov je možné letieť?

Tom

Dobrý deň,

je možné zakúpiť 2× voucher a tým si predĺžiť let?

PS Aviation

Dobrý den, je možné zakoupit si více voucherů a tím si let prodloužit.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore