Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Wellness pobyt v centre Piešťan v AdamEva Resorte

4,6 / 5 AdamEva Resort Piešťany Piešťany (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Michaela

Dobrý deň, keď chcem ísť sama, ale pobyt sa predáva pre dve osoby… Môžem potom využiť všetko 2krat? Alebo sa to dá upraviť pre jednu osobu? Ďakujem za odpoveď.

Lenka Králová

Bolo by možno rezervovat si apartmán pre 3 isoby v termíne 27.4.- 30.4.2018 s ma­sážou, welnes a zábalom? Potom by som si uplatnila kupon so zlavomatu? Dakujem

AdamEva Resort Piešťany

Dobrý deň,
áno, tento termín máme ešte voľný. V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať. 033 / 7352611.
S pozdravom Annemary Ondrejková

Monika Remecka

Pekny vecer chcem sa spytat kolko stoji priplatok za apartmat 2 postelovy 2 noci dakujem

AdamEva Resort Piešťany

Dobrý deň,
v kupóne máte k dispozícii 2 posteľový apartmán, za ktorý už nedoplácate, ak by ste chceli ďalší dopláca sa 140,00 pre dve osoby na dve noci. V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať.
033 / 7352611.
S pozdravom
Annemary Ondrejková

Jozef Holobrady

Kupila som cez zlavomat pobyt a teraz neviem ako postupovat

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

kúpili ste si pobyt na REZERVOVANÝ TERMÍN
Pia 18. 5. – Ne 20. 5. 2018
Termín je garantovaný – už nemusíte nikam volať, rezervácia je týmto potvrdená. Voucher vám bol odoslaný na email, na základe neho sa preukážete v hoteli.

Želám pekný deň

AdamEva Resort Piešťany

Dobrý deň,
potvrdzujeme Vašu rezerváciu v termíne od 18 do 20.5.18.

S pozdravom
AdamEva resort

Eva

Dobry den
Vcera sme si zakupili pobyt ale neprisiel nam wolcher ani nijake potvrdenie ze sme to zakupili. Potrebujem vytlacit nieco lebo je to darcek . Mozete to preverit a poslat to na zadany e-mail. dakujem 632438 welnes pobyt

AdamEva Resort Piešťany

Dobrý deň, Nevieme preveriť Vašu žiadosť bez čísla kupónu, celého mena, emailovej adresy. V prípade akýchkoľvek ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať. 033 / 7352611. S poz­dravom manažérka AdamEva resortu.

Evina Krizovenska

potrebujem fakturu na zaplatenie pobytu v termine 16.3.2018–18.3.2018

AdamEva Resort Piešťany

Dobrý deň,
kontaktujte prosím Zľavomat, platbu uskutočňujete na ich účet, my Vám môžeme vystaviť hotelový účet platbou s kupónom.
S pozdravom Annemary Ondrejková

Claudia

Dobrý deň chcem sa spýtat či je pobyt s manželskou postelou alebo dvoma oddelenými. Ja by som totižto chcela manželskú postel, treba za ňu priplácat ? A majú izby aj balkón alebo nejakú spoločnú terasu ? Ďakujem za odpoved

AdamEva Resort Piešťany

Dobrý deň,
pobyt je v apartmáne s manželskou posteľou. Cena pobytu je pevne daná a nemusíte u nás za nič priplácať. Ak si prajete balkón, stačí pri rezervácii pobytu oň zažiadať. Na hoteli máme len pár takých apartmánov.

S pozdravom

AdamEva resort

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore