Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Dentálna hygiena vo Family Dental Care! Aj permenentky!

4,8 / 5 Family Dental Care (7 pobočiek) Trnava  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Aymen Mechergui

you can speak English in trnava or no and how match money for DENtalna hygiena and tks

Family Dental Care

Hi, sorry for the delay in answering your question. We do speak english in Trnava, of course, and the price of dental hygiene depends is the same as in the whole Family Dental Care Group, based on the Zlavomat action, 27,90Eur for 1×, or 74,90Eur for 3× dental hygiens… Hope we see you soon ;-)

Zdenka Barthová

Dobrý den, chcem sa spýtat ci zakupená „varianta – ponuka vašej spolocnosti“ napr. v Bratislave by sa dala uplatnit aj v Senci?
ďakujem za info
Barthová

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

voucher je možné uplatniť aj vo Family Dental Care Senec, Nitrianska 3, Senec.

Pekný deň.

Dominik Valko

Napr v trnave otvaracia doba

Family Dental Care

…paci sa:
Pondelok: 8:00 – 18:00
Utorok: 8:00 – 15:00
Streda: 8:00 – 18:00
Štvrtok: 8:00 – 15:00
Piatok: 8:00 – 15:00

Dominko Dominik Valko

dobry den v akom casovom horzinote sa da ponuka vyuzit myslim dni v tyzdny acas max do kolkej alebo dasa aj vikend )? dakujem

Family Dental Care s. r. o.

Dobrý deň, ideálne bude, keď si zavoláte na našu centrálnu linku, kde Vám zodpovedia všetky otázky… sme Vám k dispozícii aj cez víkend ;-)

Kristína

Dobrý deň, objednala som si dentálnu hygienu. Kupón mi mal prísť do dvoch dní a neprišiel. Čakám už dva týždne , čo s tým ?
Vďaka za odpoveď.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Váš voucher evidujeme ako odoslaný 26.1.2018, skontrolujte si prosím vedľajšie priečinky ako spam, reklama, nevyžiadaná pošta… Vaše vouchery viete nájsť aj po prihlásení na náš portál v sekcii „Moje nákupy“. Ak by ste mali naďalej problém nájsť Váš voucher, prosím napíšte nám email na podpora@zlavomat.sk. Prajem Vám pekný deň!

Iveta Šramelová

Dobrý deň,
prosím o informáciu:

  • či je v rámci ponúkanej dentálnej hygieny robené aj čistenie pieskovaním. 
  • a ako často je vhodné robiť dentálnu hygienu bez rizika poškodenia zubnej skloviny.
Ďakujem sivet

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore