Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Nech to v spálni žije: obliečky s fantastickou 3D potlačou

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Iveta

Dobrý deň,
mám takú zvláštnu otázku.
Aký je to materiál 100% polyester ?
Je to šmykľavý materiál, lesklý alebo ako satén ?
Veľmi sa mi páčia obliečky s 3D potlačou.
Ale chcela by som materiál podobný bavlne.
Ďakujem.

Aaryan Trade s. r. o.

Dobrý den, zcela nová kolekce bavlněného povlečení s 3D motivy se objeví v akcích na slevomat.cz v dubnu 2018. Děkujeme. Tým AARYAN TRADE

jozef

Nedostal som to čo som si objednal a zaplatil

Aaryan Trade s. r. o.

Dobrý den, velice se omlouváme za dodání nesprávného zboží. Kontaktujte nás prosím e mailem (info@supersale.cz) a uveďte číslo Vaší objednávky a stručný popis reklamace. Obratem Vás budeme kontaktovat a reklamaci vyřešíme na naše náklady včetně svozu chybně dodaného zboží. Děkujeme za pochopení. Tým AARYAN TRADE

Jozef

Dobrý deň, objednal som si obliečky 3D – Paríža prišli mi obliečky s potlačou ruží. Chcel by som to vymeniť. Bude stačiť výmena v zásielkovni?

Aaryan Trade s. r. o.

Dobrý den, velice se omlouváme za dodání nesprávného zboží. Kontaktujte nás prosím e mailem (info@supersale.cz) a uveďte číslo Vaší objednávky a stručný popis reklamace. Obratem Vás budeme kontaktovat a reklamaci vyřešíme na naše náklady včetně svozu chybně dodaného zboží. Děkujeme za pochopení. Tým AARYAN TRADE

Ivana Čerčerová

Do kedy trva akcia ?

Aaryan Trade s. r. o.

Dobrý den. Trvanie akcie: 23. 1. 2018 — 20. 3. 2018

Eva Sedlakova

Prosim mam este jeden dotaz: su k dispozicii aj obliecka na vankus cca 40×80.
Dakujem Eva

Aaryan Trade s. r. o.

Dobrý den , bohužel ne, v nabídce je pouze rozměr 70 × 90 cm. Děkujeme za pochopení. Tým AARYAN TRADE

Eva Sedlakova

Dobry den prajem, prosim o informaciu dokedy tato ponuka plati a ci aj pre Slovensko. Dakujem Eva

Aaryan Trade s. r. o.

Dobrý den. Trvanie akcie:
23. 1. 2018 — 20. 3. 2018

Tibor Vojtek

Dobrý deň, mal by som záujem o 2ks flanelové obliečky s rozmermi 220×140cm, (aj vankúše) mali by ste aj také? Cena?

Aaryan Trade s. r. o.

Dobrý den, bohužel tento rozměr povlečení v nabídce nemáme. Děkujeme za pochopení. Tým AARYAN TRADE

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore