Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Skvelý pobyt pri slovenskom mori – Zemplínskej Šírave!

4,4 / 5 Penzión Dolina Zemplín (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Miriama

Dobrý večer, chcela by som sa spýtať, či by som sa vedela objednať na termín 20.4.-22.4., 2 osoby na 2 noci.

Jozef Hatala

Dobrý deň:
Mám u Vás rezervovaný pobyt od 9.4.2018 do 14.4.2018 t.j. 5 noci pre 2 osoby s polpenziou a velnesom platí sa u Vás po príchode ? Aka bude cena?
Na meno Jozef Hatala
Dakujem

Penzión Dolina

Dobrý deň.
cena za 6 dní(5 nocí)s pol­penziou a welnesom bude 260€.Uhradiť to môžete pri príchode.
s pozdravom penzión Dolina

Novák Jozef

Dobrý deň chcely by sme sa ubytovať na termín 31.03.2018 do 02.04.2018.Dnes po telefonickom rozhovore som objednala ubytovanie a na daný termín sa nevieme objednať cez zľavomat. Ďakujem!

Penzión Dolina

Dobrý deň, nič sa nedeje pobyt mate zarezervovaný, len Vás poprosim aby ste nám zajtra zavolali a nahlásili číslo Vášho zakúpeného voucheru.

marcela kasperova

Dobry den. Mate v ponuke aj masaze?

Penzión Dolina

Zatial nie

A

Dobrý deň na aký e-mail sa Vám vieme ozvať ohľadom rezervácie ? Nakoľko uvedený mail Info@dolinasirava.sk nefunguje

Penzión Dolina

Dobrý deň,
e-mail je penziondolina@sirava.sk

Penzión Dolina

Dolina@sirava.sk

Patricia

Dobry den,
je priplatok ak su dve deti? Jedno do 3 rokov a druhe 3 rocne. Alebo iba v pripade ze by sme chceli jednu pristelku tak 10€/noc?
Dakujem

Penzión Dolina

Ano tak ako pisete deti su zdarma ale bez naroku na lozko cize ak chcete pristelok tak 10 e penzion Dolina

Vladimír Lako

Dobrý deň,

aký je príplatok za 4-ročné dieťa? V podmienkach je uvedené dieťa do 3 rokov a potom od 6 rokov.

Ďakujem.

Penzión Dolina

Ak je bez lozka tak dieta je zdarma ak by ste ch eli pristelok tak 10 eur den

Lucia Štapinská

Dobrý deň,zaujímali by ma otváracie hodiny wellness. Ďakujem! Lucia

Penzión Dolina

17.00– 22.00

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore