Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Kúpeľné Bojnice v penzióne Maxim s letnými pobytmi, polpenziou a možnosťou wellness

3,8 / 5 Penzión Maxim*** Bojnice (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Eva Schwarz

Dobry den prosim konecnu cenu a info mam zaujem o pobyt na 7dni ci by tobolo mozne 2os a k tomu dake procedury a polpezia vdaka

Jana

Dobrý deň, bol by este možný termín wellness pobytu pre 2 osoby na 4 dni, v case od 23.4.-26.4.2018? A je ešte možnosť zakúpiť voucher s polpenziou zo zľavomatu za uvádzaciu cenu 129€? Ďakujem

Penzión Maxim***

Dobrý deň,
v danom termíne od 23.4. – 26.4.2018 máme voľné izby. Prajete si spraviť rezerváciu? Ak áno, tak nás kontaktujte na našej e-mailovej adrese maxim@maxim-penzion.sk. Zakúpte si voucher vo výške 129€ a nahláste nám kód voucheru.

S pozdravom recepcia penziónu Maxim Bojnice

Erika

Dobrý deň, prosím Vás ako je riešené spanie a strava pre dieťa do 3 rokov? Je potrebné so sebou priniesť cestovnú postieľku alebo si doplatiť lôžko a stravu dokúpiť na mieste?
Ďakujem za odpoveď.

Penzión Maxim***

Dobrý deň,
dieťa do troch rokov máte zdarma ale však bez nároku na lôžko a stravu. V prípade potreby je možnosť na mieste doplatiť pre dieťa stravu aj lôžko. V prípade záujmu o vytvorenie rezervácie nás prosím kontaktujte na t.č. 0908 72 75 78.
S pozdravom ,
recepcia penziónu Maxim

Kristína Madarásová

Dobrý deň,mám u Vás rezervovaný pobyt od 29,4 do 1,5,2018 chcem sa informovať aké služby možno využiť vo Vašom zariadení, okrem hodinového vstupu do wellness. Ďakujem. S pozdravom Kristína.

Penzión Maxim***

Dobrý deň,

je možné si zakúpiť masáže.

S pozdravom, recepcia penziónu Maxim Bojnice

Michaela

Dobrý deň.
Rada by som sa opýtala, či by sa dané ubytovanie dalo vyriešiť aj pre 3 osoby a aká by potom bola konečná cena. Mali by sme záujem využiť toto ubytovanie začiatkom mája, chceli by sme Vás aj požiadať o bližšie informácie ohľadom daných hodinových vstupov, koľko sa platí navyše. Ak by to bolo možné, rada by som dostala bližšie detaily na email kollarikova.michaela.mk@gmail.com
Za odpoveď vopred ďakujem.

Penzión Maxim***

Dobrý deň,
Vaše otázky boli zodpovedané emailom.

S pozdravom ,
recepcia penziónu Maxim

Marta Fábryová

Dobrý deň!
Chcem sa spýtať či je možné ísť k Vám na pobyt od dňa 27.04.2018 do 01.05.2018 s tým, že by sme mali aj procedúry, ako je masáž, bahno a možnosť celý deň kúpania sa vo wellness. Jedná sa o dve dospelé osoby a jedno dieťa 13– ročný chlapec. Prosím o odpoveď na famer@famer.sk Ďakujem! Fábryová

Penzión Maxim***

Dobrý deň,
všetky informácie sme Vám poslali emailom.

S pozdravom ,
recepcia penziónu Maxim

Michaela Hercegova

Dobrý večer chcem sa spýtať či máte voľné termín od 30 .3 do 2.4. 2018 ďakujem za informáciu m

Penzión Maxim***

Dobrý deň,
máme voľnú izbu len v termíne od 31.3–2.4.2018 . V prípade záujmu o rezerváciu nás kontaktujte na nasledovnom emaily: maxim@maxim-penzion.sk

S pozdravom penzión Maxim Bojnice

Simon

Dobrý deň.
Chcem sa spýtať, či je voľný termín od 27.7.2018 do 30.7.2018.
Pre 2 osoby.
Ďakujem.

Penzión Maxim***

Dobrý deň,

v danom termíne máme voľné izby.
V prípade záujmu o rezerváciu nás kontaktujte na nasledovnom emaily: maxim@maxim-penzion.sk

S pozdravom penzión Maxim Bojnice

Ján Šoltis

Je v kúpeľoch možnosť zaplávať si?

Penzión Maxim***

Dobrý deň,

áno v kúpeľoch sa dá plávať. Sú otvorené každý deň.

S pozdravom penzión Maxim Bojnice

Ľuboš Tamajka

Dobrý deň. Nakoľko som k narodeninán dostal ako darček (VOUCHER) pobyt vo vašom penzióne MAXIM pre 2 osoby/3 dni (2 noci), chcem sa spýtať, či je voľný termín od 2.2. t.j.piatok do 4.2.2018 do nedele. Ďakujem za odpoveď, Tamajka Ľuboš

Penzión Maxim***

Dobrý deň,

v danom termíne Vám potvrdzujeme rezerváciu izby.

S pozdravom penzión Maxim Bojnice

Slavomíra Pavlíková

Dobrý deň, rada by som vedela ako je vybavený wellness, a čo znamená že vstup za poplatok. Obvykle je v cene pobytu neobmedzený vstup do neho. A ešte ma zaujíma prevádzková doba wellness počas pracovných dní a cez víkend.
S pozdravom Pavlíková

Penzión Maxim***

Dobrý deň,

wellness obsahuje vírivku a tri sauny ( fínska, infra a parná). Záleží, akú variantu kupónu si zakúpite? U nás v penzióne nie je neobmedzený vstup do wellness. V našom penzióne sú hodinové vstupy.

S pozdravom penzión Maxim Bojnice

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore