Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Wellness pobyt a tiež Veľkonočný pobyt v hoteli Kráľová ***

3,8 / 5 Hotel Kráľová *** - NEPOUZIVAT Zvolen (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Peter

Dobrý deň.
Chcem sa spýtať, či sa dá uplatniť cena 139€ na predĺžený víkend 13.-16.4. a či máte voľný termín.
Ďakujem!

Hotel Kráľová ***

Dobrý deň,

Termín nie je k dispozícii.

maria mikovicova

mate volne 2×2 izby od nedele 1.4 do pondelka 1.4. 2018 ako je to u Vas zo stravou? S pozdravom Mikovicova z Galanty

Hotel Kráľová ***

Dobrý deň,
bohužiaľ v danom termíne máme plne obsadené.

Martina Maceková

Dobrý deň, je na izbe nejaký sušič vlasov? Ďakujem

Hotel Kráľová ***

Dobrý deň,
bohužiaľ sušič vlasov sa priamo v izbe nenachádza.

Dagmar

Dobry den, chcela by som sa spytat ci mate volne izby na termin 3.3.-4.3. pre dve osoby za 99,– a jedna izba pre jednu osobu cena pisete 50,–. A ci funguje lyziarske stredisko. Alebo je nejaka moznost lyzovania. Dakujem pekne.

Hotel Kráľová ***

Dobrý deň, ďakujeme za Váš záujem o ubytovanie. Tento víkend je už plne obsadený. K dispozícii je ďalší víkend. Cena je 99€ piatok-nedeľa. Najbližšie lyžuje Košútka.

Fffff

Dobrý deň na izbach je aj tv ??

Hotel Kráľová ***

Áno

Ingrid P.

Dobrý deň. Máte nejakú miestnosť pre deti na hranie? Detský kútik? Ďakujem

Hotel Kráľová ***

Dobrý deň, nemáme k dispozícii detský kútik. Je v Hoteli bar, kde sa nachádza billiard a šípky, ale bar je fajčiarsky.

Vladimír

Dobrý večer chcel by som sa spýtať na izby , nie je tam vidno žiadne skrinky na šaty a ešte ako je to s tou vodou v bazéne . Je naozaj studená kedže to má byť relaxačný bazén ?

Hotel Kráľová ***

Dobrý deň, voda má 29 stupňov a na izbách sú vstavané skrine a šatníky.

Martina Sabolova

Dobrú deň chcela by som pobyt od11.3 na 2 noci pre 3 dospelé osoby chceme mať syna na izbe on má Decku mozgovú obrnu a aby mal tie isté služby ako mi ktorý pobyt mám zakúpiť ten za 99€ a za syna sa dopláca priamo na izbe ďakujem Sabolova

Hotel Kráľová ***

Dobrý deň, v tomto období je možná rezervácia buď 09.-11.03. alebo 16.-18.03. Za synčeka doplatíte na mieste ubytovanie 15€/noc a prípadne detskú polpenziu 15€/deň.

Ingrid

Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať, či je možné ku víkendovému pobytu pre 2 dospelé osoby v sume 99,–€ zabezpečiť ďalšiu jednoposteľovú izbu tak isto na víkend s polpenziou? Aká by bola cena.
Ďakujem

Hotel Kráľová ***

Dobrý deň, áno je možnosť zabezpečiť aj jednoposteľovú izbu v rámci tejto akcie a to za 50€ na víkend s rovnakými službami.

Gabriela Chovancová

Dobrý večer, chcela by som sa opýtať na termín 26–28.2. pre 2 dospelých a dve deti vo veku 8 a 10 r. Jedno dieťa má celiakiu, je možnosť bezlepkovej stravy? Aká by bola výsledná cena?

Hotel Kráľová ***

Dobrý deň, termín je k dispozícii. Cena pre dospelých je 99Eur na 2 noci, detičky 15Eur/noc/1 dieťa, čiže 60Eur 2 deti na 2 noci a 60Eur 2 detičky strava na 2 dni.

Judita

Dobrý večer chcela by som sa opýtať máme dvojročného chlapčeka a dvoch malých psíkov je možné sa ubytovať aj so psíkmi na termíne nezáleží a keby sa dalo aj so psíkmi na tri noci aká by bola cena? Pekný večer

Hotel Kráľová ***

Dobrý deň,

za psíkov nie je doplatok takže pobyt na 3 dni vyjde 139Eur.

Monika Brindzová

A HLAVNE, CI JE OTVORENé LYZ.STREDISKO.
dAKUJEM

Hotel Kráľová ***

Lyžiarske stredisko nie je v prevádzke.

Monika Brindzová

Dobrý deň, máte volný termín OD 2.2.-4.2 pre 2 dospelé osoby a 12 r. dieta? aKá BY BOLA CENA? dAKUJEM.

Hotel Kráľová ***

Cena pobytu na víkend je 99Eur plus prístelka 15Eur/noc a prípadne doplatok polpenzie pre dieťa 15Eur/deň.

Melinda

Dobry den, chcela by som sa informovat ci mate od 16.2. do 18.2.2018 vol­ny termin

Hotel Kráľová ***

Dobrý deň,
termín je ešte stále k dispozícii.

Katarina

Chcem sa spytat ci sa da ubytovat pre troch dospelych ludi na jednej izbe?

Hotel Kráľová ***

Dobrý deň,
samozrejme je možnosť ubytovať aj tri dospelé osoby v jednej izbe s využitím prístelky.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore