Ponuku Bowlingová kapsa či bravčová panenka; k obidvom dezert, gurmánska káva a vínko môžu zakúpiť iba osoby staršie ako 18 rokov.

Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Bowlingová kapsa či bravčová panenka; k obidvom dezert, gurmánska káva a vínko

4,6 / 5 Reštaurácia Bowling Erika Košice  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Dominika Gumanová

Dobrý deň,
objednala som si s priatelom romanticku valentinsku večeru.
Mali sme mnoho ponuk a ja som si vybrala prave tu vašu. Hlavným dovodom bolo to,že večera obsahovala ako dezert cheesecake ktory s priatelom milujeme a je to napisane v popise vo vašej ponuke. S veľkym sklamanim musim povedat,že nam priniesli čašničky jablkovú štrúdľu ktorú priateľ ani nemohol ochutnať nakoľko je na jablka alergický a ja nemam štrudľu vobec rada. Čiže sme kolačiky pekne nechali na tanieri. Keď som sa obratila na čašničky,nevedeli mi nič vysvetlit iba podotkli že oni maju len tuto štrudľu a nič ine mi ponuknut nevedia aj napriek tomu že vo vašej ponuke je jasne uvedene menu !!!!!!!

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

mrzí nás, že prišlo k takejto situácií. Prosím napíšte nám email na podpora@zlavomat.sk a budeme to riešiť priamo s reštauráciou a verím, že sa dohodneme na adekvátnej náhrade.

Želám pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore