Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Vysokokvalitná káva Brosio s koláčom

4,3 / 5 Spusta kaviareň (2 pobočky) Bratislava - Staré Mesto  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Tinka Bobeková

Dobrý deň, po zakúpení voucheru sa dá uplatniť ponuka aj v štýle „take away“? Ďakujem za odpoveď. :)

Spusta kaviareň

Ano samozrejme

Sabina

Dobry den. Mate v ponuke aj kolaciky bez laktozy?

Spusta kaviareň

Puncovy rez je bez laktozy, ostatne kolace obsahuje laktozu. Najmenej je asi v gastanovom jazycku kde je cista gastanova hmota a polovica je namocena v mliecnej cokolade.

Pavol Gutek

Dobry, da sa u Vas posediet aj vo stvorici?

Spusta kaviareň

Da sa samozrejme. Nejlepsie ak zavolate priamo na prevadzku klobucnicka 02/32661233 a odborarske 02/32661232 a nechate si reservoavt stol so 4 stolickami.

Dáša Dáša

Dobrý deň, prevadzka na Klobucnickej 4 je niekde schovaná? Nenasla som, je tam len bytový dom.

Spusta kaviareň

Prevadzka na klobucnickej 4 je v rovnakom obytnom dome ale druha strana budovy teda je to akoby ulica nedbalova. Rovno oproti je galeria nedbalka

Viera

Dobry den.
Je v ponuke moznost bezlepkoveho kolaca?

Spusta kaviareň

Dobry den, mame v ponuke kolace ktore su bez lepku: laskonky, kavove zrno, gastanove jazycky, gastanove pyre, orechove rozky, grilazove trubicky, snehove kolieska pripadne sa opyatjte obsluhy co mame v ponuke.

Lenka

Dobry vecer,chcela by som sa opytat ci sa da zlava uplatnit aj v Avione

Spusta kaviareň

V avione pri letisku musite priniest voucher od spolocnosti spusta group. Je rovnaky ako tento ale ine cislo akcie zlavomatu kvoli prevadzkam

Ján Kôpka

Mohli by ste blizsie uviest co je male espresso a velke espresso ? Podla mojho nazoru je espresso len jedno bez nejakych slovenskych privlastkov…

Spusta kaviareň

Preklad do kavickoveho sveta je myslim jasny ale teda espresso, espresso lungo, a ristretto je navyber.

JANA

DOBRY DEN, ODBORARSKE NAMESTIE V BRATISLAVE JE DOST SIROKY POJEM, KAVIAREN NEMA PRESNU ADRESU, POPISNE CISLO DOMU?

Spusta kaviareň

Odborarske namestie 2, budova stareho avionu oproti je budova lekarskej fakulty

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore