Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Masážny a balančný disk alebo ďalšie fitness pomôcky

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Ivana

Dobrý deň, objednala som si balančný disk, ktorý mi včera prišiel. Po nafúkaní na tvar a veľkosť ako je na obrázku je po stranách zdeformovaný. V recenziách som videla že jeden váš zákazník s tým mal takisto problém, pri striebornom balančnom disku. Chcela by som vedieť či vám ho mám poslať na reklamáciu alebo aký je postup? Za odpoveď ďakujem

Unison

Dobrý den, pošlete prosím e-mailem č. objednávky a jméno, abychom mohli reklamaci vyřešit. Budeme Vás informovat obratem a pravděpodobně Vám zašleme nový disk. Zřejmě jde o vadu z výroby, neboť reklamace tohoto druhu se vyskytují vyjímečně. S pozdravem-Unison.

Katarina

Dobry den, mala by som zaujem o 3 kusy balncny diskov. Strieborny, cerveny aj modry. Zasielate tovar na slovensko? Aka by bola cena. Dakujem za odpoved

Unison

Dobrý den, můžete si objednat, na Slovensko zasíláme a platit budete jenom 1 poštovné ve výši 3,60 EUR. S pozdravem – Unison.

Silvia

Dobry, rada by somobjednala viac kusov naraz. Da sa??

Unison

Můžete objednat libovolné množství za jedno poštovné. UNISON

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore