Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Pobyt priamo v barokovom centre mesta Győr v Hoteli Konferencia

3,6 / 5 Hotel Konferencia*** Győr - Maďarsko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Ján Maxin

Dobrýdeň, je možné dohovoriť sa v hoteli po slovensky ? Ďakujem za odpoveď.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Ján

ďakujeme za Vašu otázku.

Keďže ide o zahraničný hotel, tak komunikácia prebieha cudzom jazyku. Ak máte problém s komunikáciou v cudzom jazyku napíšte nám na podpora@zlavomat.sk a my, Vám radi pomôžeme.

Pekný deň, Vám prajem.

Alzbeta

Dobry den.Chcem sa sytat ci je mozne rezervovat na jednu noc?Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Alžbeta,

ďakujeme za Vašu otázku a za záujem o naše ponuky. Momentálne máme v tejto ponuke pobyt od 2 nocí. V prípade záujmu o absolvovanie pobytu na 1 noc je potrebné kontaktovať priamo hotel na tel. čísle +36–96/511–450, alebo e-mailom na reception@hotelkonferencia.hu.

Prajem Vám krásny deň.

Taškárová

Dobrý deň,
chcem sa spýtať, ako je to s parkovaním pred hotelom?
Ďakujem, Taškárová.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ďakujeme za Vašu otázku. Pred hotelom je zabezpečené parkovanie za poplatok 4€/deň (od 01.05.2018 – 5€/deň). V prípade záujmu je tu taktiež možnosť využiť podzemné strážené parkovisko za príplatok 10€/deň.

Prajem pekný deň.

Lenka

Dobry den, chcela by som si rezervovat 2×voucher na 2 dni cize spolu 4noci, od stredy 20.6. do nedele 24.6. ale neda sa mi realizovat pobyt na piatok/nedela. Viete mi pomoct ako dalej? Dakujem

Hotel Konferencia***

Dear Lenka,
On friday and saturday we are fully booked.

Ivana

Dobrý deň, ja možné ubytovanie 2 dospelí a 3 deti? Vek detí 3, 12 a 14. Aká by bola cena pri 4-dňovom pobyte?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Ohľadne špeciálnych požiadaviek na ubytovanie je potrebné kontaktovať priamo hotel na reception@hotelkonferencia.hu alebo +36–96/511–450. Nakoľko sa jedná o zahraničný hotel, komunikácia prebieha v cudzom jazyku. Pokiaľ potrebujete s komunikáciou pomôcť, kontaktujte nás na podpora@zlavomat.sk.

Pekný deň.

Róbert Lukáč

Dobry vecer,
Mozte mi zistit ci je volny nejaky termin od 1.7.2018 do 15.7.2018 na tri noci pre 4 dospelych a 1 dieta 13 rocne. Dakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

pokiaľ máte záujem preveriť termín, napíšte nám prosím na podpora@zlavomat.sk a radi vám s rezerváciou pomôžeme.

Želám pekný deň.

Peter

Dobrý deň.
Máte voľný termín od 13.-16.4.2018 pre dvoch dospelých a 4-ročné dieťa?
Ďakujem!

Zlavomat.sk

Dobrý deň Peter,

tento termín má už hotel žiaľ obsadený. Najbližší možný termín nástupu je 15.4. 2018

Želám pekný deň.

Milos

Dobry den,chcem sa opytat ci je na tento pobyt volny termin od 06.4.2018 do 8.4 2018. Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Na tento termín je už bohužiaľ hotel obsadený.

Monika

Dobry den,chcela by som sa opytat ci mate volny termin od 30.3 do 2.4 2018.mali by sme zaujem o izby s balkonom.dvaja dospely a jedno dieta 8 rokov,a dvaja dospely a dieta 10 rokov.dakujem a zelam pekny den

Zlavomat.sk

Dobrý deň Monika,

žiaľ hotel v tomto termíne je už plne obsadený.

Pekný deň.

slavka

Dobrý deň, môžete mi prosím zistiť voľný termín a dostupné izby v čase od 09–11.03.2018 pre 2 rodiny v každej 2 deti? Vek detí 13 a 8 rokov a v druhej rodine 8 a 5 rokov. Dakujem Sisa

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

žiaľ v tomto termíne nie sú dostupné voľné kapacity. Najbližší voľný termín je 6.4.2018.

Želám pekný deň.

Ľubica

Chceli by sme 3 manzelske pary v termine od 31.3.-2.4.2018 (2 noci)
stravit prijemny cas v hoteli Konferencia v Gyore. Mozem tieto 3 izby
objednat a zaplatit sucasne?

Zlavomat.sk

Dobrý deň Ľubica,

v danom termíne už bohužiaľ nie sú voľné izby.

Želám pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore