Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

1-dňový poznávací zájazd na Orlie hniezdo a jazero Königssee

4,1 / 5 STARTRIP s. r. o. Nemecko

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Erika Koyšová

Dobrý deň , voucher mi príde na mail ihneď po zakúpení zajazdu ? :)

STARTRIP s. r. o.

Áno

Veronika

Dobrý deň,
termín 8.9.2018 je ešte voľný?

STARTRIP s. r. o.

DOBRý DEN ANO V TEJTO CHVILI MáME ESTE VOLNE MIESTA

Veronika

Dobry den, chcem sa spytat, na cas odchodu a príchodu (Nastup.miesto NIT­RA)

STARTRIP s. r. o.

Odchod cca 3,30, návrat cca 23

Jana

Dobry den,chcem sa spytat kde v BA bude nastupne miesto a o kolkej h.Dakujem

STARTRIP s. r. o.

Cca o 5 na Štrkoveckom jazere

Martina

Prečo nie je nástupné miesto aj v Banskej Bystrici?

STARTRIP s. r. o.

V tomto roku sme robili 3terminy s nástupom v BB. Pokial budete skupina min. 12 klientov zrealizujeme další termín z bb

MUDr.Viliam Slezák

Dobry den, zakúpil som si zájazd na Orlirlie hniezdo v termíne 18.8.18 z BA, kedy dostanem pokyny k zajazdu,Ďakujem
 Slezák

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Viliam,

ďakujeme za Vašu otázku. Pokyny k zájazdu sú zasielané cca 7 dní pred nástupom na zájazd.
Pokiaľ vám pokyny do tejto doby nebudú doručené, je nutné informovať sa, na call centre 0911 594464 (v prac. dňoch od 9 – 17 hod.)

Prajem pekný deň.

Marek

Dobrý deň
Dňa 28.7.2018 sú nástupné miesta len Trnava a Bratislava alebo by bolo možné nastúpiť aj v ZA alebo P.B? Ďakujem

STARTRIP s. r. o.

Dobrý deň 28.7. Je možný nástup len tt Ba. Pokial máte záujem zo Žiliny je možné 11.8.

X

Dobry den. Aka je cena voucheru pre 3 rocne dieta? Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Petra,

cena voucheru pre dieťa je rovnaká ako v prípade dospelej osoby. To znamená, že aj pre dieťa je potrebné zakúpiť rovnaký voucher.

Prajem pekný deň.

Nikola

Dobrý deň, prosím Vás, kde bude v Bratislave nástupné miesto? Ďakujem za odpoveď

STARTRIP s. r. o.

dobrý deň 7 dní pred nástupom na zájazd zašleme presné info. Môže byť štrkovecké jazero alebo bajkalská ulica

Jana

Dobry den ,o kolkej je planovany odchod/prichod Bratislava 23.6.18 .Dakujem

STARTRIP s. r. o.

Dobrý deň v termíne 23.6. už nie je možné cestovať. Voľné máme v termínoch 28.7.2018 alebo 18.8.2018. odchod z BA je plánovaný na 5 hodinu ráno

Veronika haviarova

Dobrý deň prajem ja by som sa chcela opýtať či je nejaký termín z odchodom z banskej Bystrice aby sme nemuseli dochádzať z iného miesta dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Mrzí nás to, ale momentálne máme v ponuke len nástupné miesta, ktoré vidíte na našej stránke.

Pekný deň.

Natalia

Zdravim vas. Mam zaujem o zajazd kt bude organizovany dna 28.07. Pre mna by bolo najvhodnejsie nastupit v ziline. O kolkej je predpokladaný odchod a príchod do ziliny? Pretože budem musieť cestovat (kedze sim z oravy). Dakujem

STARTRIP s. r. o.

dobrý deň zo Žiliny budeme odchádzať cca o 2 hod v noci

adrika

dobrý deň, ak mám záujem o zájazd – ako mám postupovať??? :-) ďakujem!!! :-)

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Zakúpite si Vami zvolený variant na našej stránke a po obdržaní voucheru sa zaregistrujete na stránke cestovnej kancelárie.

Pekný deň.

Ihor

Dobry den. Ako dlho budeme na Nemecku (na Orlie hniezdo a jazero Königssee)? Kolko trva cesta do Nemecka?

STARTRIP s. r. o.

Na orlom hniezde sme cca 3 hod a na jazere cca 4 hodiny

Andrea Remšíková

Prajem pekný deň. Mali by sme záujem o návštevu „Orlie hniezdo“ + „Hallstat“ . Ocenili by sme nástupnú stanicu Trenčín, ak by to bolo možné. Ďakujem Remšíková

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Zájazd s nastupným miestom v Trenčíne je už na našej stránke vypredaný.

Pekný deň.

Milo Cabada

Dobrý deň,môžem stornovať objednávku,omilom som zadal 1osobu ,chcel som pre dve.vdaka

STARTRIP s.r.o.

kontaktujte prosím CK zajazdy@startrip.sk

Kleinová Oľga

Dobrý večer, chcem sa opýtať, kedy ešte budete organizovať zájazd na Orlie hniezdo v priebehu leta?

STARTRIP s.r.o.

dobrý deň áno termíny postupne pridávame po vypredaní stanovených termínov

Peter

Dobry den. Da sa na ORLIE HNIEZDO vist aj peso teda ze nepouzijem autobus.. Vopred dakujem za odpoved…

STARTRIP s.r.o.

Áno je to možné

Jurij

Dobrý deň prajem chcem sa opýtať že voucher je bez vstupov čo to znamená aké ďalšie poplatky by ma čakali aby som sa zúčastnil všetkého? Lebo celkom tonu nerozumiem

STARTRIP s.r.o.

cena neobsahuje vstup na orlie hniezdo a plavbu po jazere Konigsee ceny vstupov: ceny vstupov sú orientačné a počas sezóny sa môžu meniť
ORLIE HNIEZDO – turistický autobus – 15,50 € dospelí, deti 6–14r. – 8,50 €
plavba – jazero Königssee – 14,50 € /osoba

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore