Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Steampod rekonštrukčná kúra na vlasy alebo farbenie so strihom

4,5 / 5 POLAT ELAMIS BY SALÓN KRÁSY LS Bratislava - Staré Mesto  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Theyka

A vlasy si musim nafarbit sama, alebo mi ich viete v cene aj zafarbiť aj spraviť ombre? Ďakujem

Salón krásy LS

Ak chcete mať ryšavé ombré, vlasy musia byť ryšavé, v cene voucheru je buď ombré alebo farbenie.

Theyka

Dobry deň, chcem sa spýtať, či by bolo možné spraviť ombre z prefarbenych ryšavych vlasov do takej oranžovej blond. Ďakujem

Salón krásy LS

Áno dá sa, nech sa páči.

Zuzana

Dobry den,
chcela by som sa opytat, ako dlho priblizne vydrzi steampod, ci je to po najblizsie umytie vlasov alebo ma aj dlhodobejsi efekt.
Dakujem.

Salón krásy LS

Dobrý deň, Steampod rekonštrukcia na vlasy vydrží cca 5–10 umytí , závisí od poškodenia vlasu. Ďakujeme Salón krásy LS

Iva

Dobrý deň,
voucher platí len na farbenie či aj na melír? Ďakujem za odpoveď.

Salón krásy LS

Dobrý deň, voucher platí na farbenie alebo zosvetlenie ombré, sombre. Klasický melír nie. Ďakujeme Salón krásy LS

Kristína Magulová

Dobrý deň,

možno sa Vám to bude zdať ako hlúpa otázka ale aj tak mám potrebu sa spýtať. Som bruneta ale chcela by som blond vlasy -pri korienkoch by som však chcela aby moja hnedá farba zostala a postupne prechádzala do blond.
Je možné tento voucher použiť aj na túto procedúru?

Za odpoved dakujem
 KM

Salón krásy LS

Voucher môžete využiť, spravili by sme Vám jemné zosvetlenie a porozprávali by sme sa aký ďalší postup by bol aby ste mali želaný odtieň . Ďakujeme Salón krásy LS

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore