Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Mrknite na túto od rovnakého podniku.

Dentálna hygiena, pieskovanie alebo bielenie zubov

4,8 / 5 White Smile Bratislava - Staré Mesto  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Lydia

Dobrý deň balíček dentálna hygiena s pieskovanim zahŕňa aj fluoridaciu zubov? Ďakujem

White Smile

Ano

Mirka

Dobrý deň, chcem sa opýtať, či je v balíku Dentálna hygiena bez pieskovania možné aj odstránenie zubného kameňa. Nemám záujem o bielenie, leštenie zubov ani nič podobné. Ďakujem.

White Smile

Dobrý deň,
samozrejme aj v tomto balíčku je odstránenie zubného kameňa ultrazvukom a mechanické dočistenie.
Pekný deň

L.

Chcem sa opýtať na polohu pacienta pri dentálnej hygiene. Jednu som absolvovala v polohe ležmo a vravela som si, že nikdy viac. Je u Vás možná dentálna hygiena po sediačky???

White Smile

Ano

Jaroslava Glutová

Dobrý deň, volám sa Jaroslava Glutová a mala by som záujem o bielenie zubov.
Dentálnu hygiene mi robí moja dlhoročná pani doktorka, s ktorou som spokojná. Nerobí však bielenie. Rada by som sa u vás objednala na bielenie zubov, prosím pošlite mi informáciu koľko stojí bielenie, čo to obnáša a či sa to robí 60 minút tak ako sa uvádza. Vopred ďakujem za odpoveď. Glutová Jaroslava

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Po zakúpení voucheru sa môžete objednať na bielenie zubov. Procedúra trvá 30–60 minút.

Dagmar

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či je pred bielením zubov potrebná aj dentálna hygiena, a ak áno tak je možné zakúpiť voucher na jedno aj druhé?

White Smile

Dobrý deň , efekt bielenia po dentálnej hygiene je lepši . Odporúčame pred bieleniem absolvovať aj dentálnu hygienu. Kupón na dentálnu hygienu a bielenie si môžte zakúpiť .

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore