Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Vodný park Bešeňová – možnosť využiť aj v Tatralandii!

4,8 / 5 VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ Bešeňová  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Benefity
Júlia

Dobrý deň. Čas obeda je individuálny alebo presne stanovený pri zakúpený vouchera za 17,90€.

Ďakujem

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň,

čas obeda je individuálny.

Elena

Dobrý deň. Sme štvorčlenná rodina, deti 10 a 7 rokov. Deti sú za tú istú sumu ako dospelí?

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň,

áno, cena voucheru je len jedna nie je rozdelená podľa veku.

Maja Salonová

Dobrý deň – je voucher platný aj počas velkonočných sviatkov? Ďakujem.

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň,


Voucher nie je možné využiť v období 29. 3. – 2. 4. 2018, 28. 4. – 8. 5. 2018 a 31. 5. – 3. 6.2018.

Tak, ako je to uvedené na vouchery.

Ďakujeme za pochopenie.

Ivan

Dobry den prajem, chcel by som sa spytat, aka ponuka plati na tento vikend 17–18.3, kedze sa vsade pise, ze aktualna ponuka plati, az od 19.3. Vopred dakujem

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň,
cez zlavomat si neviete uplatniť voucher, ale ak ste majiteľom gopass karty, tak si môžete aj tam zakúpiť vstup za 11,90.

Adrián Jakub

Chcem sa spýtať,mám záujem o kúpu štyroch voucherov,cena 12,90 eur.Stačí keď sa na pokladni preukážem kódom na telefóne, nemusí to byť prefotené.

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň,

áno, je postačujúce ak sa preukážete čitateľným voucherom a QR kódom v mobile.

Zuzana

Dobrý deň.Ešte v stredu som si objednala 2 kupóny.Doteraz mi neprišiel ani potvrdzujúci mail,ani vouchre.Ako mám postupovať

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Vaše vouchery evidujeme ako odoslané 14.3.2018 a dnes som vám ich preposlala znovu, skontrolujte si prosím vedľajšie priečinky ako spam, reklama, nevyžiadaná pošta… Vaše vouchery viete nájsť aj po prihlásení na náš portál v sekcii „Moje nákupy“. Ak by ste mali naďalej problém nájsť Váš voucher, prosím napíšte nám email na podpora@zlavomat.sk.

Prajem Vám pekný deň!

Katka

Dobry den, prideme s 9mesacnym babom. Poskytulujete v areali aj nafukovacie kolesa pre taketo male deti?
Dakujem.

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň,
nafukovacie koliesko pre 9 mesačné dieťatko si môžete zakúpiť v našom Color tree shope pri vstupe do aquaparku.
Pekný deň

Lev Kilvády

niekde som čítal, že akcia platí len do 12.3.18. Rád by som si zakupil akciu pre dvoch /2 × 12,90 + 2 × 6 saunový svet na mieste.

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň,
voucher je platný do 26.6.2018. U nás na pokladniach Vám vieme vstupy predať len za plnú pultovú cenu, nie za zľavnenú sumu.
S prianím pekného dňa

Zuzana

Dobrý deň.Ja sa chcem spýtať, kúpila som 2× voucher dospelá osoba za 17,50 ,stiahlo mi peniaze z účtu ale žiadny mail som spätne nedostala s QR kód.teraz ako sa preukážem v Bešeňovej? Ďakujem Zuzana Mozolová

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

vouchery vám boli odoslané 11. 3. 2018 o 18:24, tak si prosím skontrolujte aj reklamné priečinky a spam. Všetky vaše vocuhery nájdete aj po prihlásení na stránku v sekcii Moje nákupy.

Andrea

Dobry den este plati ponuka alebo sa uz skoncila?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ponuka je platná od 19. 3. – 29. 6. 2018.

Katka Marošová

Dobrý deň Keď kupim kupón môžem ho využiť v Bešeňovej a ked chceme ísť do tatralandie a sme dvaja dospelý a dieťa 8 rokov tak kupim 6 kuponov a pri troch v tatralandii doplatim len 2 e. Ku každému kupónu.
Ďakujem

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň,

áno, za zmenu Vodného parku sa dopláca 2€ na osobu.

Valika Toračova

Dobrý chcem sa opýtať chcem objednať vouchera,chcem ísť z dcérou a ja dá sa aj z ubytovaním mám záujem zakúpiť ďakujem Toračova

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň pani Toračova,
tieto konkrétne vochery sú na vstup do Bešeňovej, ak máte záujem aj o ubytovanie prosím kontaktujte rezervácie na t. č. 052/3700 201.
Tieto vochery sú jednorázové a v prípade že si ich zakúpite a budete bývať v našom hoteli nebudete môcť areál počas dňa opustiť.
Ďakujeme za pochopenie

Dalibor

Dobrý deň. Kúpil som si 2× voucher do Bešeňovej resp. Tatralandie, ale nedošlo mi spätne nic na mail. Peniaze mi stiahlo, ale voucher nedošiel. Viete mi poradiť? Ďakujem pekne.

Viera

Dobrý deň, dajú sa popri akcii nejako využiť aj body cez gopass ?

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň,
body za gopass sa pri tejto akcii využiť nedajú. Pri príchode do Bešeňovej, ale predložte aj kartu gopass a pripíšeme Vám body na Vaše konto gopass. Taktiež v gastro zariadeniach aquaparku budete môcť čerpať zľavy na body, keď budete mať Váš čip spárovaný s kartou gopass.
Ďakujeme za pochopenie prajem pekný deň

veronika

Dobrý deň,ked si kupim voucher za 17,90eura z obedom dda sa vyuzit aj v tatralanii?

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň,
áno aj tento vstup sa dá využiť v Tatralandii aj s obedom. Doplatok za využitie v druhom aquaparku je 2€.
Prajem pekný deň

Jana

Dobry den plati ten kupon aj cez vikendy?

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň,

kupón platí aj počas víkendov. Dni kedy kupón neplatí sú uvedené na vouchery.

Katty

Dobrý deň, ako móžem zmeniť voucher na darčekovú poukážku? Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

stačí keď si otvoríte voucher a zvolíte políčko ,,Vybrať darčekový dizajn", následne si tam viete vybrať vzory tapiet aj napísať, čo chcete.

Pekný deň.

Eduard Zubaj

Prosím neviem nájsť objednane a ani číslo účtu prosím o pomoc

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

na váš email vám boli odoslané platobné údaje aj postup, ako objednávku uhradiť. V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte na podpora@zlavomat.sk

Želám pekný deň.

EduardZubaj

Dobrý večer sme štvorčlenná rodinka jeden ma 13 rokou druhy dva roky mam kúpiť iba pre staršieho. ? A je to celodenný vstup. ? Ďakujem

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň,
2 ročné dieťatko je zadarmo a preto Vám stačí kúpiť vstup len pre staršieho.
Vstup je jednorazový celodenný.

Pekný deň

Šárka Badová

Dobrý den,chci se zeptat zda je možné tento voucher uplatnit i od 9.3.,v tu dobu totiž budeme na dovolené na Slovensku.Děkuji za odpověď

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň pani Badová,
voucher je možné využiť len od 19.3.2018 – 29.6.2018.

Andrea Ciganikova

Dobrý večer chcem sa spýtať ako si objednať vstup aj s menu Niekde som tu čítala že za 17,90 na osobu Ako to objednať?Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Pre nákup pri danej ponuke stačí vybrať variant za 17,90 a kliknúť na zelené tlačidlo „Kúpiť za“, zadať Váš e-mail a vybrať, akým spôsobom zaplatíte.
Platiť môžete kartou online alebo bankovým prevodom.
Po pripísaní sumy na náš bankový účet sa vo vašej e-mailovej schránke objaví voucher (poukaz), ktorý si vytlačíte a preukážete sa ním pri vstupe.

Želám pekný deň.

Natália

Dobry den ak ma syn 3 roky tiez potrebuje listok??

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň,

deti do 3 rokov neplatia. Pokiaľ má dieťa už 3 roky je pre Vás cenovo výhodnejšie zakúpiť preňho voucher.

Daša Bučková

Dobrý deň. Máme 2 deti 3 a 5 rocne. Je pre nás výhodné kúpiť lístky aj pre nich alebo radšej na pokladni? Všetky deti po dovŕšení 3 rokov maju rovnake poplatkyako dospelá osoba? Ďakujem za odpoveď

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň,

deti do 3 rokov neplatia.
Pokiaľ má dieťa už 3 roky je pre Vás cenovo výhodnejšie zakúpiť preňho voucher.

Ing. Marek Tomčo

Dobrý deň. Chceli by sme Vás navštíviť /2× dospelá osoba/ na víkend /2 noci/. Ponúkate aj víkendové zľavové pobyty? Pošlite mi prosím ponuku na e-mail.
Dakujem

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň,
v prípade záujmu o ubytovanie poprosím kontaktovať rezervácie reservation@hotelbesenova.sk.
Prajem pekný deň

Ali

Dobrý deň, dá sa ku Vám do Aquaparku pricestovať aj bez auta vlakom napríklad? Vstup je potom ako ďaleko od stanice? A do Tatralandia sa dá prejsť z Bešeňovej pešo? Ďakujeme!

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň,

informácie ohľadom dopravy nájdete na https://cp.hnonline.sk/vlak/spojenie/ .

Janka Veselovská

Je tam aj bazen pre plavcov rada by som si aj zaplavala a hlavne nie v malej vody hlbka aspon 150 cm lebo som dost vysoka tak aby som nebola sklamana aj ineho akvaparku kde uz nikdy nepojdem pre hlbku bazenov len do 120 cm

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň,

vo vodnom parku Bešeňová sa nachádza plavecký bazén s termálnou vodou a jeho hĺbka je 110 cm.

Ludmila

som dôchodkyna od Ruzomberka ,prosim vas kolko stoji celodenny vtup do Besenovej a kolko sauna chcem ist zajtra 25,2 2018

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň,

ďakujeme za záujem navštíviť vodný park Bešeňová,

Vstup pre seniora stojí na celý deň 22 euro a na tri hodiny 20 euro. Sauna je za 15 euro.

Veronika

Dobrý deň, chcela som sa spýtať ze ked si zakupim voucher dnes ci je jedno kedy tam pridem ked je datum od 19.3. Do 29.6. Ci si tam musim nahlasit kedy by sme chceli prist a myslim to v tych uvedenych datumoch

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň,
nieje potrebné nahlásiť príchod. Vodný park Bešeňová môžete navštíviť počas platnosti voucheru od 19.3 do 29.6.

Ján Sabo

Dobrý deň,
chcem sa informovať, či obmedzenie zadané na vybrané dátumy, v kt. sa voucher nedá použiť platí len pre Bešeňovú alebo aj Tatralandiu?
Dakujem za odpoved.

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň,
áno obmedzenie je platné aj pre Tatralandiu.

Peter

Dobrý deň, sme na dovolenke na Liptove a chceme si kúpiť vouchery do Bešeňovej, ale nemáme si ich kde vytlačiť, čo je problém množstva dovolenkujúcich. Nie je možné vouchery zaslať formou sms a preukázať sa tým. Robia to takto bežne v mnohých zariadeniach… Ďakujem za rýchlu odpoveď.

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň,

preukázať sa môžete aj s mobilom. Potrebné ukázať qr kód.

Roman Ardon

Dobry den, dokedy budu na zlavomate dostupne vouchere ??

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

akcia trvá do 12. 3. 2018, avšak je možné, že sa vypne aj skôr ak sa vypredajú vouchre, preto odporúčame zakúpiť voucher čím skôr.

Želám pekný deň.

Janka

Dobrý deň mam 14 ročneho syna a rada by som s nim využila Vašu akciu ktorú ponúkate konkretne za 17,90€ kde je zahrnty aj obed takže vyšlo by ma to 35??Ďakujem

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň,

ak si dve osoby zakúpia voucher v sume 17,90€ výsledná suma bude 35,80€.

Anna

Dobry den.
Chcela by som sa spytat, ak sme 4 -clenna rodina, s detmi vo veku 8 a 13 rokov, treba nam zakupit 4 zlavnene vstupy alebo sa nam oplati nejaka ina rodinna zlava?
Dakujem.

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň,

je pre Vás cenovo výhodnejšie zakúpiť si pre každého člena rodiny zlavový voucher.

dušan marček

aká je zlava pre ZŤP s doprovodom kolko je to€?

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň,

cena zľavového voucheru je pre každú osobu rovnaká bez ohľadu na vek, zdravotné postihnutie atď.

Peter

Dobrý deň. Koľko stojí saunový svet v Tatralandii…?

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň,

doplatok do saunového sveta je 6€

Vladimír Janeček

Dobrý deň,
Po príplatku 6 eur do wellnes časti… je tam vstup časovo obmedzený, resp. iba jednorazový?

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň,

vstup do Wellness sveta je jednorazový na 3 hodiny.

Temperka

Pekný deň. Postačí mať stiahnutý QR kód v mobile. (keď som na Liptove na dovolenke a nemám možnosť si vytlačiť kód). Ďakujem za skorú odpoveď.

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň,

áno, je postačujúce mať QR kód v mobilnom telefóne.

Simona Vajdova

Dobry den, je pri zakupeni vouchera a doplatku 2 € v Tatralandii aj zlava na saunovy svet?

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň,

áno, po zaplatení poplatku 2€ za zmenu vodného parku, ostáva zľava do saunového sveta za sumu aká je uvedená na vouchery.

dušan

dobrý deň, chcem sa opýtať, či variant s obedom platí aj pre Tatralandiu – t.j. 17,90 eur s príplatkom 2,– eur

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň, áno variant s obedom sa dá využiť aj v Tatralandii. Len pri vstupe doplatíte 2€. Prajem pekný deň Infocentrum Bešeňová

Erika Kubicová

Dobrý deň. aká je prosím cena vstupného pre 4-ročné dieťa? oplatí sa aj pre neho zakúpiť zľavovy kupón?

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň, vstupné pre 4 ročné dieťatko je 15€, takže aj preň sa Vám oplatí zakúpiť zľavový kupón. Prajem pekný deň Infocentrum Bešeňová

Pamela

Dobrý deň . Chcem sa opýtať keď deti má 6 rokov tiež musí kúpiť normálne kupón ?
Ďakujem.

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň,
vstupné pre 6 ročné dieťatko je 15€, takže aj preň sa Vám oplatí zakúpiť zľavový kupón.
Prajem pekný deň Infocentrum Bešeňová

Daniela Kubalová

Ako to je zo vstupom detí do 3 rokov,pri zakúpení voucheru pre rodičov.deti majú vstup zadarmo.
Ďakujem

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň,
deti do nedovŕšených 3 rokov sú zadarmo nepotrebujete pre takéto dieťatko kupovať kupón. Dieťatko treba pri vstupe nahlásiť aby mu bol vydaný čip na evidenciu vstupu.
Prajem pekný deň Infocentrum Bešeňová

Martina Janovcova

Dobry den, chcela by som sa informovat ako je to pri ponuke s obedom. Je tam definovany nejaky financny limit na obed? Napoj k obedu sa plati extra? Dakujem.

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň,
pri vstupe dostanete na ruku pásku, podľa ktorej v Bistre budú vidieť že máte obed zaplatený. Je dané konkrétne jedlo, ktoré je ako menu pre zľavomatových klientov. V prípade že si vyberete iné jedlo platí sa podľa cenníka. Nápoj v cene nie je. V cene menu je polievka a hlavné jedlo.
Prajem pekný deň Infocentrum Bešeňová

Ludovit Benko

Dobrý deň, od kedy je možné využiť tento voucher? Ďakujem.

VODNÝ PARK BEŠEŇOVÁ

Dobrý deň,
vstupy je možné využiť od 19.3.2018 do 29.6.2018 (vrátane).
Prajem pekný deň
Infocentrum Bešeňová

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore