Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Pečené prasiatko v reštaurácii alebo u vás doma

4,3 / 5 Grinavský Janko - Gastro catering Pezinok  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Ludmila KralikovaL

Dobrý deň chcem sa spýtať ako vidíte objednávku tak na polovicu júna do Bratislavy- pre 20 ľudí – odchod o dôchodku. Dakujem Králiková

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Táto ponuka je platná len do 31.5.2018.

Pekný deň.

Marek

dobry den kolko by stala cena dovezenia prasiatka do Zelenca pri Trnave a da sa objednat aj necele 2mesiace dopredu?dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Je možná iba konzumácia priamo na mieste alebo take-away.

Pekný deň.

Michaela

Prosim vá koľko by stál odvoz pri Hlohovec ?

Ľubomir

Dobry den kolko by stal dovoz prasiatka do dubnice nad vahom

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Dovoz nie je možný. Len konzumácia priamo na prevádzke alebo vyzdvihnutie na prevádzke.

Pekný deň.

Jana Miklasova

Dobry den, rada by som sa opytala na pecene prasiatko,ci je mozne takuto sluzbu si objednat v Kosiciach

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Pri tejto ponuke je možná iba konzumácia na prevádzke alebo take-away.

Pekný deň.

Jozef

dobry den zaujimalo by ma kolko by stala doprava celeho peceneho prasiatka do BA Lamac ( Bory Mall ) a kolko dni dopredu je nutne objednat ?

Grinavský Janko - Gastro catering

Dobry den doprava PK- Lamac je 25,eur dakujeme

Zuzana

Dobrý deň, chcela by som si kúpiť kupón na prasiatko. Bolo by možné objednať celé prasiatko s oblohou, 1 kg plnkou a 50 lokšami navyše na 21.4.2018 a priviezť do Kostolišťa? ďakujem.

Robert Bučka

Dobry den,
Bude možné objednať celé prasa na 19.5.2018 so sebou, aby som si mohol kúpiť kupón?
Ďakujem

Jaroslav Školiak

Dobrý deň chcem sa opýtať chcel by som pečene prasiatko na 31.3.2018 či je to možné ??? A či sa dá aj s kosťami ? Je to pre cca 25–28 ľudí (a PSA )😄 A ešte koľko by to stalo celé aj s dovozom do Rajky ?

Grinavský Janko - Gastro catering

Dobry den 31.3 je to mozne a doprava PK Rajka je 26,eur
Dakujeme

Iveta Valentinova

dobry den,chcela by som sa informovat ohlade pecene prasiatka,pre 50ludi,ci je to mozne a kolko by to stalo,dakujem

Grinavský Janko - Gastro catering

0905522376

Peter Konečný

Aj priveziete prasiatko domov na určitú hodinu ? Konkrétne do Jablonice. Ďakujem

Grinavský Janko - Gastro catering

Dobrý den ano vieme prasiatko aj dorucit na vašu adresu. Tato sluzba je spoplatnena.ďa­kujeme

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore