Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Dovolenka na Liptove v rodinnom penzióne Zivka s neobmedzeným wellness

4,4 / 5 Penzión Zivka Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Emili

Prosím vás chcem sa spýtať či je voľný termín od 1.11.2018 do 4.11.2018 2 dospelí a dieťa 3 roky a 6 rokov.Ďakujem

Penzión Zivka

Dobrý deň prajem. Všetky voľné termíny si nájdete na stránke zľavomatu pri rezerváciách online.
Adamčiaková

Peter Kollár

Dobrý deň
Rád by som sa opýtal či je možné doplatiť pol dňa? Chcel by som prísť v sobotu a odísť v nedeľu večer o 18:00 už bez večere. Ďakujem za odpoveď

Penzión Zivka

Dobrý deň prajem. Všetko záleží od termínu. Ak na izbu nastupuje ďalší zákazník, túto možnosť Vám poskytnúť nevieme.
Adamčiaková

Jaroslava Hudačková

Dobrý deň, Máte voľný termín na 31.8. – 2.9.? Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Jaroslava,

ďakujeme za Vašu otázku. Ohľadne dostupnosti voľných kapacít na tento termín je potrebné kontaktovať priamo penzión na tel. čísle +421 917 277 7­77 prípadne e-mailom penzion@zivka.sk.

Prajem pekný deň.

Janka

Dobry den poprosim vas mate volny termin od 8.8–10.8
2 dospely +1 dieta.
 Vdaka

Penzión Zivka

Dobrý deň prajem. Všetky voľné termíny si nájdete na stránke zľavomatu, pri rezerváciách online. Adamčiaková

Mária Blšťáková

Dobrý večer, chcem sa spýtať či sa dá objednať pobyt bez termínu ako darček pre rodičov k výročiu, termín by sa dohodol dodatočne? Ďakujem, Blšťáková.

Penzión Zivka

Dobrý deň prajem. Pred zakúpením voucheru je potrebné sa informovať o voľných termínoch na penzion@zivka.sk

Iveta

Dobrý deň prajem, chcela by som sa opýtať pri 2 dospelých a 2 deťoch 16 a 11r. si mám kúpiť 1 voucher a doplatok na mieste 22,– eur/noc a 20,– eur/noc na deti? Budeme ubytovaní v jednej izbe? Ďakujem pekne.

Penzión Zivka

Dobrý deň prajem. Áno správne ste to pochopila. No tiež je dôležitý termín. Pri 4 člennej rodine ponúkame izby Comfort, ktoré sú za doplatok 9€/ noc/ izba
Adamčiaková

Mária Blštáková

Dobrý deň, chcem sa spýtať či je možné zakúpiť veekendový pobyt ako darček k jubileu a vybrať si termín pobytu pre rodičov? Ďakujem.

Penzión Zivka

Dobrý deň. Samozrejme, že sa pobyt dá zakúpiť ako darček. Voľné termíny si nájdete pri každej variante pri rezerváciách online. Adamčiaková

Betka

Dobry den. Mame dvojrocne dieta a osem mesacne. Je nejaky doplatok za niektore z deti? A dala by sa dat na izbu postielka? Za aky doplatok? Dakujem

Penzión Zivka

Dobrý deň prajem. Deti sú bez doplatku ak nemáte záujem o lôžko. Za postieľku sa momentálne nedopláca.Všetko záleží od termínu. Viac info. na penzion@zivka.sk
Adamčiaková

Petra Tichá

Dobrý deň, prosím vás ako ďaleko je penzión od vlakovej stanice v Liptovskom Mikuláši ? Ďakujem

Penzión Zivka

Dobrý deň prajem. Vlaková stanica je od nás vzdialená cca 6km
Adamčiaková

Katarína Hrdličková

Dobry den mate volny termin od 12.9. Do 14.9.?? Dakujem

Penzión Zivka

Dobrý deň prajem. Všetky voľné termíny si nájdete na stránke slevomatu, pri rezerváciách online.
Adamčiaková

Dušan Kucharík

Dobrý večer. Máte nejaký volný termín cez letné obdobie? Mal by som záujem pre dvoch dospelých a jedno dieťa. vopred ďakujem

Penzión Zivka

Dobrý deň prajem. Všetky voľné termíny si nájde priam na stránke zľavomatu, pri rezerváciách online.
Momentálne najbližšie voľné sú 8–13.7
Adamčiaková

Ingrid Novakova

Dobri den chcem sa spytat ci mate volny termin od 6.8 do 10.8

Penzión Zivka

dobrý deň,
bohužial v tomto termíne sme plne obsadeny

Kovalova

Dobrý deň, doplatok za izbu comfort 9€ Je na noc alebo na cely pobyt ? A ako sa líši od klasickej izby ? Je s balkonom ? Ďakujem

Penzión Zivka

Dobrý deň,
doplatok je na noc, izby su buď s francuzskym balkónom alebo normalným, su to buď nové alebo väčšie izby

Mariana Palešová

Dobrý deň,
mám záujem si u vás rezervovať termín dovolenky pre rodinu v čase od 5.8. – 8.8. pre 4 osoby. Deti sú vo veku 22 a 15 rokov. Aký bude doplatok k voucheru? A ten sa uhradí po príchode ku Vám?

Penzión Zivka

Dobrý deň prajem. Vami zvolený termín máme momentálne voľný.Odporúčam zakúpiť 2× voucher. Pre viac info. penzion@zivka.sk
Adamciakova

majka

Dobrý večer je na izbe chladnička?

Penzión Zivka

Dobrý deň prajem. Chladnička na izbe nie je. Adamciakova

Gabriela Koníčková

Prosim vas da sa tam dostat aj autobusomz Liptovskeho Mikulasa?

Penzión Zivka

Dobrý den prajem.Ano da sa. Konecna zastavka je priam pred penzionom.Adam­ciakova

tatiana biharyova

Dobrý deň prosím vás máte voľný pobyt pre dvoch na 3 noci 17.5–20.5 .2018 a dajú sa dokúpiť obedy a máte bazén ďakujem

Penzión Zivka

Dobrý den prajem.Vsetky volne terminy si najdete na stranke stranke zlavomatu, pri rezervaciach oniline.
Obedy sa daju zakupit na mieste, bazen nemame.
Adamciakova

Michal Košiarčik

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať prečo je písané pri pobyte cez týždeň aj víkend obmedzenie že sa dá využiť len cez týždeň. Ďakujem za odpoveď.

Penzión Zivka

Dobrý den prajem.Je to chyba, ktorú vytvoril zlavomat pri vytvarani variant.
Obmedzenie v takomto pripade nie je.
Tiez ri vytvarani online rezervacii Vas pusti.
Adamciakova

Rudo

Dobrý deň prajem,mal by som záujem,ale aspoň na 5–6noci,aká by tam bola cena s polpenziou?

Penzión Zivka

Dobrý dne prajem. Da sa zakupit na raz viac voucherov.Tým si predlzite pobyt.
Adamciakova

Ján

Dobrý deň, chcem sa opýtať či sa akcia pobyt + Tatralandia nedajú zameniť za vstup do aqvaparku Bešeňova.Ďakujem

františek

Dobry deň,je možne si vziať aj maleho psíka so sebov?

Penzión Zivka

Dobrý den prajem.Ano je možne si zobrat aj psika.Doplatok za noc 8€

mirka

dobrý deň, aká je celková kapacita penzionu? hladám penzion pre 30 osob idealne bez ostatných hostí, dakujem za info

Penzión Zivka

Dobrý den prajem.Nasa kapacita je 67 osob na 16 izbach zial samotný penzion Vam ponuknut nevieme.
Adamciakova

Ivana Ježová

Dobrý deň, chceli by sme apartmán pre 4 osoby, teda 2 dospelý a 2 deti (7.r. a 18.r.). Rada by som vedela doplatok k voucheru cez týždeň v sume 109 eur.ďakujem

Penzión Zivka

Dobrý den prajem.Vsetky doplatky si najdete priam pri nasej akcii.Doplatok za 1 dieta 22€/ noc s polpenziou druhe 20€/ noc s polpenziou.A­damciakova

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore