Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Dioptrické sklá, vyšetrenie zraku očným lekárom a zľava na rámy

4,8 / 5 IDEALOPTIK (2 pobočky) Bratislava  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Storno podmienky
Benefity
Michal

Dobrý deň
Mam 3–4 rámy (3 športové vložky) do ktorých potrebujem zabrúsiť sklá. Nakoľko trpím opakujúcou uveitídou na pravom oku neustále sa mi menia dioptrie. Je možne využiť tento kupón aj na takúto službu. Zmeranie dioptrii a zabrúsenie skiel do vlastných rámov?
Dakujem

IDEALOPTIK

Dobry den prajeme,
ano je mozne vyuzit kupon aj na takuto sluzbu a aj do vlastych ramov, kde mate doplatok za zabrus. Na vysetrenie je potrebne sa objednat na tel c. 0948/86 13 18.

Pekny den.

Daniel Kopčo

Dobrý deň,

zľavy sa teda kombinovať nedajú. Ak si kúpim kupón + dám si aj stenčenie skla čo by ma to orientačne stálo?
Ďakujem.

IDEALOPTIK

Dobry den,
je niekolko druhov stenceni, tak bude lepsie ked nas budete kontaktovat na tel.c. 0948/86 13 18

Pekny den.

Daniel Kopčo

Dobrý deň,

mám vystavený recept na okuliare. Ak si u Vás zakúpim kupón a mám aj zákaznícku kartu s 30% zľavou budem niečo doplácať?
Sklá sú cylindrické:
pravé oko –2,25, cylinder –0,5, os 140
ľavé oko –6,5, cylinder –0,5, os 35
Ďakujem.

IDEALOPTIK

Dobry den prajeme,
zlavovy kupon sa neda kombinovat s inymi zlavami, a vo Vasom pripade s dioptriou ktoru mate na recepte by sme urcite odporucili stencenie na skla, kde by ste mali doplatok podla toho, pre ake stencenie sa rozhodnete.
Pekny den.

Maria

Este 1 otazka.co by stali tie skla bez kuponu?dakujem .ma­ja

IDEALOPTIK

Dobry den, skla bez kuponu stoja 51€, ale vy mate od nas zakaznicku karticku kde mate zlavu 30% a skla by Vas vysli 35,70€.
Pekny den.

Maria

Dobry den.mam od vas cez zlavovy kupon uz okuliare so sklami a ram zadarmo.platil by tento kupon keby som chcela skla do toho ramu?dakujem za odpoved.pa

IDEALOPTIK

Dobry den prajeme,
ano tento kupon by Vam platil, a platili by ste 5€ za pracu.
Pekny den.

Nadežda Pecháňová Minková

Dobry den,ak si kupim kupon,potom skla su v cene a neplatim za ne nic? ani v pripade ze si vyberiem aj druhy ram zadarmo?ani tam sa skla neplatia? V pripade,ze by som chcela do ramu osadit slnecne skla,kolko je cca doplatok.su to skla cylindricke +1,25–1,75 a –1 –1,5. Dakujem za odpověď.

IDEALOPTIK

Dobry den prajeme,
pri Vami uvedenymi dioptriami by ste nedoplacali nič, pokial by ste nechceli stencenie. Za slnecne dioptricke skla by ste doplacali 28€. Do druheho ramu mate skla s 35%-nou zlavou.
V pripade nejasnosti nas kludne kontaktujte.

Pekny den.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore