Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Zájazd na Plitvické jazerá a celodenné kúpanie v Chorvátskej Crikvenici

4,7 / 5 CK Agama Kvarner - Chorvátsko

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Storno podmienky
Benefity
Katka

Dobry den.Ake su presne nastupne miesta i casy cca? Dakujem

CK Agama

Dobrý deň,

Nástupné miesta a časy sú nasledovné:

21:15 Nitra – parkovisko pred atletickým štadiónom (Hotel Olympia)

22:00 Trnava – zóna pred vstupom do vlakovej stanice

22:50 Bratislava – Bajkalská ulica, parkovisko medzi športovou halou Hant Aréna a 3 vežami

Margaréta Majáková

Dobrý deň,
prosím Vás, bude možné si nechať nejaké veci v autobuse, keď sa pôjde k Plitvickým jazerám? :) A v Cirkevnici budeme musieť mať všetky veci pri sebe alebo bude možné nejaké nechať v autobuse, zatiaľ čo budeme na pláži?
Ďakujem za odpoveď. :)

CK Agama

Dobrý deň,

V oboch prípadoch si veci môžete nechať v autobuse.

Prajeme pekný deň

Iveta Pirohova

Kolko stoji stupenka na plitnice jazera

CK Agama

Dobrý deň,

Vstupné na Plitvické jazerá stojí v mesiacoch apríl až jún a september až október 130,– kún a v mesiacoch júl – august 250 kún.

Iveta Pirohova

O ktorej hodyne odchadzame

CK Agama

Dobrý deň,

Z BA sa odchádza v nočných hodinách, čiže po 10.00. Presný čas odchodu posielame v pokynoch pred zájazdom najneskôr 5 dní pred odchodom.

Iveta Pirohova

Z jakeho miesta z Bratislavi mame odchod

CK Agama

Dobrý deň,

Z Bratislavy sa odchádza z Bajkalskej ulice z priestoru medzi 3-ma vežami a Hant arénou.

Ivana

Dobrý deň nebudete organizovať 4-dňoví výlet v polovici júla alebo augusta a odchod s Popradu alebo Košíc ďakujem za odpoveď

CK Agama

Dobrý deň,
Naše nástupné miesta sú iba v Nitre, Seredi, Trnave a Bratislave.
Okrem tohto termínu, máme všetky ostatné termíny už vypredané.

Iveta Pirohova

Po Plitvickych jazerach nas sprevadz sprievodca a idem ako skupina ďakujem

CK Agama

Dobrý deň,
Časť trasy Vás sprevádza sprievodca a poobede si druhú časť trasy môžete prejsť bez sprievodcu.

emilia cernicka

priplatok za jednu osobu ak pojdem sama ? dakujem

CK Agama

Dobrý deň,

Príplatok za 1-lôžkovú izbu je 20,– Euro.

kristián

dobri den

chcem sa spýtať na Wifi ci ma autobus a aj ubytko a ked chcem sam izbu ako a ci kde sa to dohoduje ? dakujem .

CK Agama

Dobrý deň,

Autobus nemá Wifi, na ubytovacom zariadení je Wifi k dispozícii. Pokyny k platbe 1-lozkovej izby dostane v zmluve potom, co nám zašlete zakúpený voucher.

Ivana

Dobry den.. číslo vourche mi pride na mai lebo uz som zakúpila .ďakujem

CK Agama

Dobrý deň,

Áno, číslo voucheru vám príde na mail.

lucia

Dobrý deň, mám záujem ísť,ale mám problém, pretože mám malého 2,90kg yorkshirskeho teriera a nemám kam ho dať. Prosím Vás, robievate aj nejaké zájazdy s domácimi miláčikmi ? Ďakujem za odpoveď

CK Agama

Dobrý deň,

Bohužiaľ nie je možné so sebou zobrať na zájazd aj Vášho psa :(.

Miroslava Rohacova

dobrý den, chcem sa tiez spýtať či budete mat aj ďalšie termíny cca september,
dakujem
Miroslava

CK Agama

Dobrý deň,
V mesiaci september takýto zájazd neorganizujeme, aj z dôvodu chladnejšej morskej vody v severnej časti Chorvátska.

Iveta Pirohova

Chcem sa opytat ci uz mam zaplateny zajazd peniaze som poslala prevodom 21.4.2018

CK Agama

Dobrý deň, určite áno vidíme všetky objednané vouchery aj zaplatené. Vouchery by ste mali mať na maily. Pekný deň.

Monika

Dobrý deň chcela by som sa opýtať či nebudete robiť zájazd aj zo Žiliny, ďakujem

CK Agama

Dobrý deň, bohužiaľ nebudeme. Ale zákazníci dochádzajú zo Žiliny do BA napríklad na nástup. Pekný deň.

Miriam Husarikova

Dobrý deň, ďakujem za Vaše odpovede, ešte by som sa chcela opýtať, či budete organizovať tento zájazd aj v iných termínoch…vopred ďakujem.

CK Agama

Dobrý deň, predbežne máme tento zájazd naplánovaný aj v cca polovičke septembra, uvidíme podľa záujmu. Pekný deň.

Šimon

Dobry den, chcem sa Vas spytat ze v akej lokalite budeme v tej crikvenici ? Kolko budeme od toho ubytovania k moru vzdialeny ako sa vola hotel? ak to mozene teda tak nazvat ako keby :) .. doplaca sa priamo v tej restauracii horelovej za pitie ked neni v cene? Kufor alebo batozinu si z autobusu kludne mozme zlozit na izbe ze? Jazyk asi v tejto lokalite nebude problem slovensky ked tam uz chodievate ci? ..pri mori v tej lokalite bude piesok ci strk? Ked strk treba ist dalej trošku za pieskom? :) dostaneme aj nejake info k zajazdu pred zajazdom ci nie? :) .. V autobuse sa nachadza wc ? Ak nie tak prestávka byva ako dlha? :) kedy priblizne vecer z crikvenice je odchod na SR? Dakujem vopred za vyjadrenie :)

CK Agama

Dobrý deň, poloha hotela s pavilónmi, kde budete ubytovaní sa nachádza na okraji letoviska Crikvenica, cca 2 km od centra mesta. Vzdialenosť od mora je cca 500 m, je tam štrkovo – kamenistá pláž. Piesočná pláž sa nachádza cca 200 metrov od centra mesta, takže sa treba troška prejsť od tejto pláže. Názov hotela Vám nemôžeme povedať kvôli konkurencií, ale keď nám pošlete Váš mail, môžeme Vám poslať fotky. Za pitie sa platí v hotovosti priamo v reštaurácií. Batožinu si môžete nechať na izbe, pokiaľ by ste prišli neskôr, tak idete najskôr na večeru. Závisí od dopravy. Po slovensky Chorváti síce niečo rozumejú, ale plynulo sa tam nedohovoríte. Pokyny pred zájazdom sú samozrejmosťou. V autobuse je WC, prestávky sú každé 2–3 hodiny cca 15 minút alebo proste koľko treba. Odchod na Slovensko je cca o 20:00. Pekný deň.

Miriam

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať ako dlho trvá cesta a koľkokrát približne je zastávka. A dá sa v buse kúpiť nejaké občerstvenie? a takisto pri celodennom výlete na Plitvických jazerách je možnosť občerstvenia? Vopred ďakujem za odpovede.

CK Agama

Dobrý deň, cesta na Plitvické jazerá trvá cca 8–9 hodín z BA. Zastávky sú približne každé 2–3 hodiny. Ak si vodiči stihnú pripraviť občerstvenie tak sa dá kúpiť, ale len káva, čaj, niekedy majú aj minerálky. Na Plitvických jazerách sú bufety aj reštaurácie, kde sa dá plnohodnotne najesť. Treba si ale aj tak niečo pribaliť so sebou, minimálne na raňajky. Pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore