Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Letná wellness dovolenka v areáli Predná Hora s ochutnávkou piva

4,2 / 5 Rekreačný areál Predná Hora Tatry (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Lucia

Dobrý deň!Prosím Vás máte voľný termín 30.7–2.8. dvaja dospelý a dve deti 4 a 8r v chatke?Ďakujem za odpoveď :-)

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Ohľadne dostupnosti termínov je potrebné kontaktovať priamo hotel na ra@prednahora.sk alebo +421 584 494 1­58. Prípadne si môžete pozrieť našu ponuku online termínov.

Pekný deň.

Adrian Tokar

Dobry den chcem sa opytat ubytovat sa na dve noci ja moja priatelka a syn 3 roky v datumoch 18.6 do 20.6 2018 slo by to aj s kupanim dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Na toto obdobie v tomto hoteli ubytovanie neponúkame.

Pekný deň.

Martin

Dobrý vecer
Chcem sa spýtat.mate este volný termín od 8.7 na 4 dni a 3 noci pre dve dospelé osoby a dieta 10 rokov?
Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Ohľadne dostupnosti termínov je potrebné kontaktovať priamo hotel na ra@prednahora.sk alebo +421 584 494 1­58. Prípadne si môžete pozrieť našu ponuku online termínov.

Pekný deň.

Andrea

Dobrý deň,
budete mať v ponuke opäť aj pobyty s pivným kúpeľom?
Ďakujem vopred za odpoveď.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Neustále pracujeme na nových ponukách. Sľúbiť Vám to ale nevieme.

Pekný deň.

Valeria

Dobry vecer,prosim kalkulaciu pobytu na 2 noci,pre 2 dospelých 3 deti vek 7,10,14 rokov .Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Ohľadne možnosti zobrať so sebou 3 deti je potrebné kontaktovať priamo hotel na ra@prednahora.sk alebo +421 584 494 158.

Pekný deň.

Rekreačný areál Predná Hora

Dobry den, informacie o cenach Vam poskytnu priamo na recepcii. Tel. cisla najdete na linkuhttp://www­.prednahora.sk/sk/kon­takt/
Dakujeme

Jozefína Lazorová

Môžete mi vypočitat naklady pre 4 osoby na 20.7.až na21.7

  • plna penzia
Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Ponúkame pobyty na 3 alebo 4 dni.

Pekný deň.

igor

chcem sa spytat ci budu mozne vikendove pobyty,nastup v piatok

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Víkendové pobyty máme momentálne pre danú ponuku vypredané.

Pekný deň.

Ivona Gabalcova

Dobrý deň
Chcela by som sa spýtať ak by sme mali záujem o pobyt, ale na 5 nocí a 6 dní v mesiaci júl , je možná aj takáto alternatíva a aká by bola cena.Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Na našej stránke si môžete zakúpiť voucher na letné termíny. Ponúkame variant na 4 dni (3 noci), čiže si môžete vyskladať 2 vouchery a pobyt predĺžiť, alebo si zakúpiť 1 a následne zvyšné noci doplatiť v hoteli. Ohľadne možností doplatkov, prípadne prezistenia dostupných kapacít je potrebné kontaktovať priamo hotel na ra@prednahora.sk, +421 584 494 158.

Pekný deň.

Mária

Dobrý večer,
Chcela som by sa spýtať, či je možné rezervovať si tento pobyt na 5 dní (4 noci) s príplatkom?
Ďakujem.

S pozdravom
 Mária

Zlavomat.sk

Dobrý deň Mária,

pobyt je možné si predĺžiť na 4 noci tak, že si zakúpite 2 x voucher na 2 noci a tým pádom si ich môžte spojiť a využiť na 4 noci.

Želám pekný deň.

LIV

Dobrý deň, nemáte niečo podobné ale v medzisezone, napr. na maj?
Dakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

platnosť voucherov je od 1.7.-30.9.2018, takže v máji ich nieje možné využiť.

Pekný deň.

Martin Nosek

Aj tu ma zaujíma termín od 29.4. do 1.5.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

vouchery je možné využiť od 1.7. – 30.9.2018, takže žiaľ v termíne 29–4–1.5. ich nieje možné využiť.

Pekný deň.

Ľudovít Hornak

Dobrý deň. Mám záujem o wellness pobyt pre 2 osoby na 4dni –3noci v termíne nástup 5.5 a ukončenie 8.5 2018 je u vás možný taký pobyt.Ďakujem

Samuel Halaj

Dobrý deň chcel by som sa opýtať,mam zakupeny pobyt v rekreačnom areali Predná Hora rezervovaný na 27.6–29.6.2018.Chcem sa opýtať či by to bolo možné zmeniť na termín od 5.6 do 7.6.2018 ..Za odpoveď ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

pokiaľ máte záujem o zmenu termínu, je potrebné kontaktovať priamo hotel, či majú v danom termíne ešte dostupné kapacity.

Želám pekný deň.

Anna

Dobrý deň!
Platí pobyt aj cez vikend?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

je potrebné si vybrať variant Pobyt cez týždeň + víkend a môžte ho využiť aj cez víkend.

Želám pekný deň.

Jan

Dobry den kolko by vyo ba 4 noce? Polpenziou alebo plnou penziou? 2 osoby jedno dieta ma 7 rokov.Dakuhem

Andrea

Dobrý deň,

chcela by som sa opýtať či v termíne 29.4 až 01.05 máte voľné ubytovanie na chatkách? Poprípade koľkými osobami je nutné obsadiť jednu chatku.

Ďakujem.

Ľubica Ivaničová

Dobry den, pri pobytovom baliku pivny kúpeľ sme ubytovani v penzione alebo chatkach? Dakujem

Anna

Sú u Vás pobyty aj len pre 2 dospelé osoby – vek nad 60 rokov, a či sú nejaké zľavy

Rekreačný areál Predná Hora

Dobry den,
ano, mozne je zakupit voucher aj pre 2 osoby. Zial seniorske zlavy neposkytujeme.
Blizsie informacie mozete ziskat na tel. c. tu http://www.prednahora.sk/sk/kontakt/
Dakujeme

Silvia Veternikova

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na konečnú cenu pobyt v chatke cez víkend 3 noci. Vek detí 3,3 ( budu mať 4 roky v oktobri) a 8 rokov. Cena pobytu 159 eur + 34 × 2?

ďakujem

Rekreačný areál Predná Hora

Dobry den,
informacie o cenach zistite na recepcii. Tel. cisla najdete tu http://www.prednahora.sk/sk/kontakt/
Dakujeme

Mária

prosím o info aká by bola cena pobytu cez týždeň 2 dosp. + 2 deti, 3 a 5 rokov, a či sa to dá kúpiť ako darčekový poukaz? ďakujem

Rekreačný areál Predná Hora

Dobry den,
blizsie informacie ziskate na recepcii.
Prosim volajte na tel. c. uvedene tu http://www.prednahora.sk/sk/kontakt/
Dakujeme

Tatiana Vajanská

Dobrý deň. Môžeme si zakúpiť kupón cez zľavomat pobyt v penzióne cena 129€, na termín 25– 27.6.2018. Pre 2 osoby. Ďakujem. VAJANSKÁ.

Rekreačný areál Predná Hora

Dobry den,
informacie o rezervacii zistite na tel. cislach tu http://www.prednahora.sk/sk/kontakt/
Dakujeme

Melichercikova B

Je možné ubytovanie aj cez víkend? Od piatka do nedele?

Pavel

Dobrý den máte foto chatek

Rekreačný areál Predná Hora

Dobry den,
fotky najdete priamo na stranke prednahora.sk
Konkretne tu http://www.prednahora.sk/sk/izby-a-apartmany/chatky/izba-standard/

Martina

Dobrý den,je voľná chatka na termín 30.4.-2.5./po.-st./ ,2 dospelý a 3 deti- 2,5r., 7r. a 12,5r. Aká bude konečná cena,1voucher a doplatok za najstaršiu koľko. Dakujem za odpoved.

Rekreačný areál Predná Hora

Dobry den,
o obsadenosti sa prosim informujte na tel. cislach na nasledujucej linke, priamo na recepcii.
http://www.prednahora.sk/sk/kontakt/
Dakujem

Martina Šaurova

Dobrý deň, je možné už tento víkend od 21.3. do 23.3. využiť vašu ponuku Predná Hora
Ďakujem

Martina Šaurova

Ospravedlňujem sa myslela som termín 23.3.-25.3.2018
Ďakujem

Ĺubomír

Keď mám tri deti do 12 rokov aká tam je cena

Veronika

Dobrý deň,platí sa len vopred?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

áno platba je potrebné vopred buď kartou online alebo bankovým prevodom.
Po pripísaní sumy na náš bankový účet sa vo vašej e-mailovej schránke objaví voucher (poukaz), ktorého kód je potrebné nahlásiť do hotela pri vytváraní rezervácie.

Zuzana

dobrý deň, zaujimalo by ma ako to je pri ponuke pre dve osoby a jedno dieťa do 12 rokov , ak to dieťa má dovršených 12 rokov, zaujímala by ma cenová ponuka práve za to dieťa, respektíve doplatok za dieťa, ktoré má už 12 rokov.

Rekreačný areál Predná Hora

Dobrý deň,
za dieťa nad 12 rokov sa platí 34,– EUR v penzióne alebo kolibe cez týždňový pobyt. Ak si vyberiete chatku dopláca sa 31,– EUR cez týždňový pobyt a 37,– EUR cez víkendový pobyt. Bližšie informacie vam poskytneme na tel. čísle tu http://www.prednahora.sk/sk/kontakt/

Slávka Takácsová

Dobrý deň, prosím vás, dokedy platí ponuka (pobytových balík Pivný kúpeľ nedela-piatok)? Ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

akcia je platná do 29. 6. 2018, avšak je možné, že sa vypredá aj skôr, preto odporúčame zakúpiť daný pobyt čím skôr.

Želám pekný deň.

Nikoleta Medňanská

Dobrý deň, je niekto vôbec zamestnaný na recepcii? Od rána sa snažím dovolať na všetky čísla ale nikto nedvíha. Ako mám zistiť voľný termín?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

pokiaľ máte problém sa dovolať, prosím napíšte nám na podpora@zlavomat.sk a my vám radi pomôžeme a preveríme vybraný termín.

Želám pekný deň.

timea

dobrý deň, zaujimalo by ma ako to je pri ponuke pre dve osoby a jedno dieťa do 12 rokov , ak to dieťa má dovršených 12 rokov, zaujímala by ma cenová ponuka práve za to dieťa, respektíve doplatok za dieťa, ktoré má už 12 rokov.

Rekreačný areál Predná Hora

Dobrý deň,
za dieťa nad 12 rokov sa platí 34,– EUR v penzióne alebo kolibe cez týždňový pobyt. Ak si vyberiete chatku dopláca sa 31,– EUR cez týždňový pobyt a 37,– EUR cez víkendový pobyt. Bližšie informacie vam poskytneme na tel. čísle tu http://www.prednahora.sk/sk/kontakt/

Krnáčová

Dobrý den je možné ubytovanie aj cez víkend a aká cena by bola pre 2 osoby.Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

cez víkend je možné sa ubytovať v chatke za 135 € pre 2 osoby na 2 noci.

Maria Turčanikova

Je tato ponuka ešte aktualna ,ked tam píše že je to už vypredane ?Pri ponuke 3 dni 2 noci cez tyžden penzion za 129 eur.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

áno ponuke je ešte stále aktuálna.

Pekný deň.

frantisek chudy

Chcel by som pobyt cez Velku noc.Je to možne?Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Overenie dostupných kapacít a rezervácie je potrebná vopred na tel. čísle 058/44 94 158, 0910 923 535, 0915 956 173 alebo e-mailom na ra@prednahora.sk (v čase 7.00 – 19.00 hod.)

Pekný deň.

Marek Grolmus

Dobry den.Chcel by som sa spytat na teplotu vody vo vasom zariadeni?

Zuzana Jeszeová

Dobrý deň, 2 rodičia a 2 deti / 7, 15 / by mali záujem o voucher. Ako je to s druhým dieťaťom, za akú cenu by bola strava a pobyt cez týždeň ?Ďakujem.
S pozdravom Zuzana Jeszeová

Rekreačný areál Predná Hora

Dobrý deň,
za dieťa nad 12 rokov sa platí 34,– EUR v penzióne alebo kolibe cez týždňový pobyt. Ak si vyberiete chatku dopláca sa 31,– EUR cez týždňový pobyt a 37,– EUR cez víkendový pobyt.
Bližšie informacie vam poskytneme na tel. čísle tu http://www.prednahora.sk/sk/kontakt/

Jana Bradová

Dobrý deň, dnes som uhradzala pobyt priamym vkladom na váš ucet pod VS
6010269681 vo výške 129€ a stále mi to ukazuje na stránke ako neuhradené.
Viete mi to preverit
Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

vašu platbu evidujeme a vouchery sme vám odoslali na váš email, tak si prosím skontrolujte aj reklamné priečinky a spam.

Pekný deň.

Viera.bodiova

Dobrý deň prosím o info či máte voľný termín na 7_9.4. Alebo 15_17.4.
Ďakujem
Bodiova viera

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Overenie dostupných kapacít a rezervácie je potrebná vopred na tel. čísle 058/44 94 158, 0910 923 535, 0915 956 173 alebo e-mailom na ra@prednahora.sk (v čase 7.00 – 19.00 hod.)

Pekný deň.

Ranuša Pavol

Dobrý deň chcem sa spýtať ako riešiť druhe dieta ktoré má vek 14 rokov v prípade využitia Voucheru?Ďakujem za info

Rekreačný areál Predná Hora

Dobrý deň,
za dieťa nad 12 rokov sa platí 34,– EUR v penzióne alebo kolibe cez týždňový pobyt. Ak si vyberiete chatku dopláca sa 31,– EUR cez týždňový pobyt a 37,– EUR cez víkendový pobyt. Bližšie informacie vam poskytneme na tel. čísle tu http://www.prednahora.sk/sk/kontakt/

robert engel

Mám záujem o víkendový pobyt piatok – nedeľa – 2 noci pre 2 osoby v termíne 13,14,15 apríl alebo 20,21,22. apríl. Viete mi urobiť ponuku pre ubytovanie v penzióne

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Overenie dostupných kapacít a rezervácie je potrebná vopred na tel. čísle 058/44 94 158, 0910 923 535, 0915 956 173 alebo e-mailom na ra@prednahora.sk (v čase 7.00 – 19.00 hod.)

Pekný deň.

jakub

dobrý den, mal by som trochu netradičný dotaz. bolo by možné využiť voucher na ubytovanie v penzione aj cez víkend samozrejme s našim poplatkom?
ďakujem

Vierka

Dobrý deň!Máte,prosím,voľný termín 04.6.-06.6. Mám záujem o ubytovanie v penzióne.Ďakujem a prajem pekný deň.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Overenie dostupných kapacít a rezervácie je potrebná vopred na tel. čísle 058/44 94 158, 0910 923 535, 0915 956 173 alebo e-mailom na ra@prednahora.sk (v čase 7.00 – 19.00 hod.)

Pekný deň.

Ivana

Dobrý deň, mali by sme záujem o voucher v hodnote 129 eur na 2 noci.Chcem sa opýtať či je možné ubytovanie v apartmáne , prípadne aký je tam doplatok a ešte máme 2 deti (7 a 18r.) aká by bola cena pre druhé dieťa aj s polpenziou.ďa­kujem

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore