Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Za zážitkami k susedom: 2-denná vstupenka do poľského zábavného parku Inwałd

4,8 / 5 INWALD - zábavný park Inwald  (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Benefity
Andrea Spisakova

Dobrý chcela by som sa opýtať máte niekde v blízku zábavného parku ubytovanie aj na jednu noc pre 2/dospelí 3/ročné dieťa a 9/ročné…vedeli by ste poslať ponuku..za odpoveď ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Andrea,

ďakujeme za Vašu otázku. Našu ponuku ubytovania v zábavnom parku nájdete na internetovom odkaze https://www.zlavomat.sk/akcia/644774-jedinecny-rodinny-pobyt-plny-zabavy-v-park-hotel-lyson.

Prajem Vám krásny deň.

Marcela

Prosím vás je aj jednodňová vstupenka pre 2 dospelých 2 deti?A koľko s­tojí?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Marcela,

ďakujeme za Vašu otázku. Žiaľ, v ponuke máme dvojdenné rodinné vstupy.

Prajem Vám krásny deň.

Maria

Dobry den kupila som si listky na zlavomate mozme ich vyuzit kedykolvek lebo tam neni nic napisane iba vyuzit do 30.9 Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Mária,

ďakujeme za Vašu otázku. Voucher môžete využiť kedykoľvek, podľa otváracích hodín parku (http://www.inwaldpark.pl/godziny-otwarcia/), do 2.9.2018.

Prajem pekný deň.

Lenka

Dobrý deň, chcem sa spýtať chceme ísť 3 dospelý a 2 deti vo veku 3 a 1 rok akú vstupenky si máme zakúpiť? A chceme ísť 18.8.do 19.8 nemáte žiadne obmedzenie?

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Lenka,

ďakujeme za Vašu otázku. V tomto prípade, Vám odporúčame si zakúpiť voucher na vstup pre 2 dospelé osoby a 1 dieťa od 3 rokov, pričom za 1-ročné dieťa zaplatíte poplatok na mieste vo výške 1 PLN.
3. dospelá osoba si taktiež vstupné môže uhradiť na mieste vo výške 75 PLN.
Voucher môžete využiť kedykoľvek, podľa otváracej doby parku, do termínu 2.9.2018.

Prajem pekný deň.

Elka

Dobrý deň,
Termín využitia voucheru je ľubovoľný do 2.9.2018? alebo je nejaké obmädzenie?ĎAKUJEM za odpoveď.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Elka,

ďakujeme za Vašu otázku. Voucher môžete využiť kedykoľvek, v súlade s otváracími hodinami parku, do 2.9.2018.

Prajem pekný deň.

Ľubica Tirpáková Bednáriková

Dobrý deň,
chcela by som sa opýtať, keď ide jeden dospelý, 1 študent a 1 dieťa, máme si kúpiť lístok pre 2 dospelých+1 di­eťa? Nebude problém s uplatnením lístka na vstupe?
Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Ľubica,

ďakujeme za Vašu otázku. Áno, v tomto prípade si môžete zakúpiť variant na vstup pre 2 dospelé osoby a 1 dieťa.

Prajem pekný deň.

Vierka Budíková

Dobry den rodicia, dcera13 rokov, syn18 studen aku variantu?Dakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Viera,

ďakujeme za Vašu otázku. V tomto prípade odporúčame si zakúpiť vstup pre 2 dospelé osoby a 2 deti od 3 rokov (platí aj pre študentov), pričom sa 18-ročný syn pri vstupe musí preukázať platným študentským preukazom.

Prajem pekný deň.

Mária Tejbusová

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či pri pokladni postačí ukázať sms, v ktorej je voucher, alebo si ho musím vytlačiť, ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň, Mária,

ďakujeme za Vašu otázku. Kód kupónu je potrebné predložiť na pokladni. A je na Vás, ktorý spôsob si vyberiete. No najčastejšie sa odporúča kupón si vytlačiť, aby sa tak urýchlil celý proces.

Prajem pekný deň.

Valerie

Dobrý deň, voucher /vstupenka/ sa mu vyuzit iba na dva po sebe iduce dni, alebo to ma nejaku platnost? Je moznost po prvom dni odist a vratit sa rano, alebo to plati iba na ubytovanie ponukane parkom?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Vstupenka je neprenosná a je platná po dobu dvoch po sebe nasledujúcich dní. Samozrejme, je tam možnosť odísť po prvom dni a na nasledujúci deň ráno sa vrátiť. Ale taktiež ponúkame možnosť ubytovania priamo v zábavnom parku. V prípade záujmu Vám posielam internetový odkaz, kde nájdete našu ponuku na ubytovanie: https://www.zlavomat.sk/akcia/644774-jedinecny-rodinny-pobyt-plny-zabavy-v-park-hotel-lyson.

Prajem pekný deň.

Jana Bellova

Dobry deň.Plati tu aj preukaz ZŤP s doprovodom?Ak ano ako to riešiť pri zakupeni vstupenky.Ďakujem.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Cez našu stránku nie je možné takýto vstup zakúpiť.

Pekný deň.

Andrea Vargová

Dobrý deň!
Chcela by som si zakúpiť lístok dve dospelé osoby plus jedno dieťa 8 rokov. Aký voucher si mám kúpiť? Ďakujem za odpoveď.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Rodinný vstup – 2 dospelé osoby + 1 dieťa.

Pekný deň.

Jakub

Zdravim,
plati varianta „2 – dňový vstup pre dieťa alebo seniora“ aj pre studenta do 26 r s ISICom?
 Vdaka

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Nie, neplatí.

Pekný deň.

Lucia Lacekova

Dobrý deň, prosím Vás, je možné zabezpečiť aj dopravu formou toho dvojdňového zájazdu? Ďakujem za odpoveď

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Predávame len vstupenky do parku.

Pekný deň.

Mária

Dobry den prajem
Prosím Vas su tam nejaké atrakcie aj pre skoro 2 ročné deti??Ci sa Mam tam oplatí zobrať aj malú
Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

ponuka sa odporúča pre deti od troch rokov.

Prajem pekný deň

Mária Sprušanská

Dobrý deň, dá sa tento kupón vystornovať, resp. dá sa odstúpiť od zmluvy? Ak áno, akým spôsobom, prosím. Ďakujem!

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

kontaktujte nás na mailovej stránke podpora@zlavomat.sk alebo na telefónnom čísle +421 232 117 321.

Prajeme pekný deň

Ivanka Vandriaková

Dobrý deň, len jedna otázočka, ohľadom ubytovania, najlepšie hotel v blízkosti zábavného parku INWALD… ĎAKUJEM PEKNE

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

máme v ponuke ubytovanie priamo v zábavnom parku Inwald. Ponuku si môžete pozrieť na tejto stránke: https://www.zlavomat.sk/akcia/644774-jedinecny-rodinny-pobyt-plny-zabavy-v-park-hotel-lyson. V blízkosti zábavného parku ponúkame aj ubytovanie na stránke: https://www.zlavomat.sk/akcia/644508-aktivny-pobyt-v-molo-resort-nedaleko-energylandie.

Prajme pekný deň

Linda

Dobrý deň sa chcem opýtať máte tam napísané že nejaké atrakcie sú za príplatok zaujímalo by ma že ktore v cene 2 dnoveho lístka ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Pripláca sa iba za:
Rapid River (12 zl),
Laserová aréna (5 zl / 15 min.),
Jazda na koni (7 zl / 3 okruhy),
Potrava pre zvieratá (2,5 zl).
Ostatné atrakcie sú v cene.

Pekný deň.

Lenka

Dobrý, chcela by som sa spýtať aký je tam poplatok za dieťa do troch rokov?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Deti do výšky 90 cm majú vstup za 1 zl (hradí sa na pokladni).

Pekný deň.

Mirinka

Dobry den, chcem sa opytat, ze ci je mozne vyuzit tento voucher aj len pre dve dospele osoby bez dietata. Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Samozrejme, ale vybrať si môžete len z variantov, ktoré máme v ponuke.

Pekný deň.

Martina Žatková

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či nám bude stačiť voucher 2+1 keď dcéra má 17 rokov ale študentka

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Áno, len je potrebné, aby mala platný študentský preukaz.

Pekný deň.

Milan Fula

Dobrý deň. Máme s manželkou 4 synov existuje aj vstupenka 2+4? Synovia majú 15,13,9 a5 rokov. Ďakujem za odpoveď.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Bohužiaľ nie, máme k dispozícii iba varianty, ktoré vidíte. Odporúčame vstup pre 1 dieťa dokúpiť na mieste.

Pekný deň.

Juraj

Dobry den, viete mi poradit ku variantu za 46€ pre 2 dospelych a dve deti plus jeden 2 rocny, vhodne ubytovanie pripadne so stravou…?.Dakujem za typy.

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Napíšte nám prosím na podpora@zlavomat.sk.

Pekný deň.

Martina

Dobry vecer. Chcem sa spytat: Ja si kupim tu na zlavomate 2-dennu vstupenka do poľského zábavného parku Inwałd.A vy mi poslete nejaky kod? Alebo ako to funguje?A este by ma zaujimalo:Ideme s manzelom,synom 4r. a 1a pol rocnym synom.Mam pozerat 2dosp.a 1 dieta?Alebo 2dosp a 2 deti.Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Na Zľavomate kúpite a zašleme Vám na mail voucher, ktorým sa na mieste preukážete. Stačí Vám 2 plus 1, deti do výšky 90 cm majú vstup za 1 zl – platí sa na pokladni.

Pekný deň.

Marek Folberth

Dobrý deň. Chcel by som sa opýtať či nebude varianta 1 dospelí +2 deti. Ďakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Nie, takýto variant zatiaľ neplánujeme.

Pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore