Pôvodná ponuka už bohužiaľ vypršala. Prezrite si jej detaily alebo objavte ďalšiu.

Viazanie diplomových a bakalárskych prác

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako objednať tovar
Storno podmienky
Jakub Chovanec

Dobrý deň, aká je tolerancia počtu strán?

FaxCOPY a. s.

Dobrý deň, každá obálka je určená na presný počet strán.
Rozsah väzieb – A4/80g papier (tolerancia + – 2 listy)
25– 39 listov
40 – 59 listov
60 – 79 listov
80 – 99 listov
100 – 119 listov
120 – 160 listov

Martina

Dobrý deň, ak si donesie vlastný vytlačený text môžem si ho nechať zviazať na pobočke a použiť pritom kupón? Ďakujem

FaxCOPY a. s.

dobrý deň, áno kupón platí len na obálku s potlačou a zviazanie – tlač obsahu práce nie je súčasťou kupónu, môžete si ho priniesť vytlačený, alebo si ho môžete nechať vytlačiť v ktorejkoľvek predajni FaxCopy.

Denisa

Dobrý deň, videla som, že máte v ponuke aj biele dosky, chcem sa spýtať, či je možné dostať bielu dosku aj na tento kupón, alebo nie? Ďakujem za odpoveď.

FaxCOPY a. s.

Dobrý deň, áno, pri vytváraní objednávky vám ponúkne aj bielu dosku.

Nini

Dobry den,chcela som sa spytat,ci sa da zakupeny voucher pouzit aj v predajni(mam­.poplatok nie je problem)
Cize si len kupim voucher a pojdem do predajne?

FaxCOPY a. s.

Dobrý deň, áno, v prípade uplatnenia voucheru priamo v kamennej predajni bude na mieste účtovaný manipulačný poplatok vo výške 2 €.

Sasa

Dobrý deň, dali by sa vouchery zrušiť v prípade že som nezadala konkrétne údaje o bakakárskej práci, pretože v kamennej predajni sa mi nedali uplatniť a teraz sú mi zbytočné.

Zlavomat.sk

Dobrý deň Sasa, storno objednávky je, samozrejme, možné. Stačí nám napísať na podpora@zlavomat.sk kód voucheru, o ktorý sa jedná.
Prajem príjemný deň

Mi

V cene je aj tlačenie samotnej práce? pri každej kópii práce je potrebné zakúpiť ďalší voucher?

FaxCOPY a. s.

V cene voucheru je Väzba obálky s potlačou titulnej dosky, samotná tlač obsahu práce nie je zahrnutá v cene voucheru a dá sa objednať za príslušný príplatok priamo pri objednaní väzby.

Pavlína Matonoková

dobrý deň, máte v ponuke aj červenú dosku na diplomovku ?

FaxCOPY a. s.

Dobrý deň, žiaľ nie, základné farby obálok: čierna, bordová, modrá, zelená.

Monika V

Zdravím, dá sa použiť kupón, ak prinesiem na pobočku vytlačenú diplomovku n zviazanie,?

FaxCOPY a. s.

Dobrý deň,
objednávku je potebné vytvoriť v on-line editore. V prvom kroku zvoľte Režim (platba) ZĽAVOMAT VOUCHER a následne postupujte podľa uvedených inštrukcií.
V prípade uplatnenia voucheru priamo v kamennej predajni (na pobočke) bude na mieste účtovaný manipulačný poplatok vo výške 2 €.

Mira

Dobrý deň, v prípade, že by sme potrebovali expres službu, dajú sa zlúčiť vouchery,
ak áno koľko?
Ďakujem za odpoveď
 Mira

FaxCOPY a. s.

Dobrý deň, áno, expresné vyhotovenie je možné za príplatok – túto službu si zvolíte pri vytváraní vašej objednávky. Prajem pekný deň.

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore