Pôvodná ponuka už vypršala, ale nevadí. Táto je totiž takmer rovnaká.

Wellness pre celú rodinu alebo páry s polpenziou v Miskolci-Tapolca

4,5 / 5 Kikelet Club Hotel*** Miskolc - Maďarsko (mapa)

Spýtajte sa nás na čokoľvek k ponuke

Často sa pýtate

Ako uplatniť
Deti
Príplatky
Storno podmienky
Benefity
Adriana

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či máte ešte voľný termín na tento víkend od 10.8.2018 do 12.8.2018. Pre 2 osoby 3 dni ( 2 noci )

Kikelet Club Hotel***

Drahý Adriana!
V požadovanom období nie je žiadna možnosť pre 2 osoby.
11.08–13.08 máme 1 apartmán

Pavol

Dobrý deň, ktoré termíny máte do 31.8. ešte voľné? Ďakujem za odpoveď.

Kikelet Club Hotel***

Dear Sir/Madam!
Thank you very much for your interest!

We have free room from 08.29.

Veronika

Dobrý deň,chcela by som sa opýtať či sú voľné miesta pre dve osoby na tri dni a dve noci 3.-5.8.2018 Ďakujem.

Kikelet Club Hotel***

Dear Veronika,

thank you very much for your letter!

Unfortunately, we do not have got free rooms on your requested date!

Thank your very much for your understanding!

Best regards,
Eszter Szokoly
receptionist

Miriam Soročinová

Mám zaujem o dve dospele osoby, tri deti, vek 16,13 a 6 rokov, v termine od 13–15.8,…kolko to bude spolu? Dakujem

Kikelet Club Hotel***

Dear Miriam Soročinová,
Thank you for your interests at our hotel!
We do not have free apartment on the asked period!
Another date maybe?
Best regards,
Zsanett Lukács
receptionist

Lenka

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či je interiér hotela uspôsobený aj na bezbariérový prístup.

Kikelet Club Hotel***

Dobrý deň!
Náš hotel nie je bezbariérový.
Eszter Pogány

Veronika Lukacova

Dobry den, chceli by sme zarezervovat pobyt v tomto hoteli pre rodicov, ale neovladaju anglicky ani madarsky. Bol by to problem alebo sa tam nachadza aj slovensky hovoriaci personal?
Dakujem

Kikelet Club Hotel***

Dear Veronika Lukacova,

thank you very much for your letter.

We do not have got slovakian speaking collegoue.

Thank you very much for your understanding!

Best regards,

Eszter Szokoly
receptionist

Lukáš

Dobrý deň, je voľna jedna izba pre dve osoby od 12.7 do 14.7 ?
Pekný deň.

Kikelet Club Hotel***

Dear Lukas!

Thank you for your letter. We don't have no more free rooms for the asked period!
Have you maybe an other suitable date?
We are waiting for your answer!
Best regards!
Alexandra Pácza
receptionist

Dušan Marušin

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať či máte voľné miesta pre 3× 2 osoby, v termine od 22 do 26 augusta 2018 a ako by to šlo spraviť keďže takáto varianta na 4 noci medzi variantami nie je.

Kikelet Club Hotel***

Dear Dusan Marusin!
Thank you for your letter. We have free rooms between 27–31.08.2018 for 6 people. You can buy double coupon 2*2 nights.
We are waiting for your reservation!
Best regards!
Alexandra Pácza
receptionist

Miroslava

Je mozne ,ze uz nie je volny termín v auguste na tri noci??
Robila som rezerváciu no ak som dobre pochopila,táto varianty nie je v rámci uvedenej akcie dostupná
Dakujem

Kikelet Club Hotel***

Dear Miroslava,
thank you for your letter. We have free rooms from 21.08.2018 for 3 nights. If you would like to reservieren, please write for us an email.
Have a nice day!
Best regards!
Alexandra Pácza
receptionist

Erika

Dobrý deň chcela by som sa opýtať či je v ponuke aj po,ut.str.štv konkrétne od 25.6.do 28.6.by sme chceli využiť vďaka za odpoveď

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Ohľadne dostupnosti termínov je potrebné kontaktovať priamo hotel na kikelet.hotel@t-online.hu alebo +36 46560160. Na­koľko sa jedná o zahraničný hotel, komunikácia prebieha v cudzom jazyku. Ak potrebujete s komunikáciou pomôcť, kontaktujte nás na podpora@zlavomat.sk.

Pekný deň.

Kikelet Club Hotel***

Dear Erika,

thank you very much for your letter!

Unfortunatelly, we do not have got free rooms on your requested date!

Thank you very much for your understanding!

Best regards,

Eszter Szokoly
receptionist

Laura

dobrý deň chcem sa spýtať či sa tam dá dostať autobusom alebo vlakom s Ba?

Kikelet Club Hotel***

Dear Guest! You can reach us by public transport. You can come to Miskolc by bus or by train as well and you can come to Miskolctapolca by the local public transport.
Best regards,
Zsanett Lukács
receptionist

Ivona

Dobry den, chcem sa opytat ci je mozne ubyyovanie s malym psikom. Dakujem

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Takúto informáciu nemáme. Je potrebné kontaktovať priamo hotel na +36–46/560–160 alebo e-mailom: kikelet.hotel@t-online.hu. Nakoľko sa jedná o zahraničný hotel, komunikácia prebieha v cudzom jazyku. Pokiaľ potrebujete s komunikáciou pomôcť, kontaktujte nás na podpora@zlavomat.sk

Pekný deň.

Anna

Dobry den, mala by som zaujem o tento pobyt v case 22. – 28. 7. 2018 spojenim dvoch kuponov. Sme 3 dospeli a jedno dieta 2-rocne. Velmi by nam vyhovoval prave apartman, ktory mate ponuke za priplatok. Otazka: bolo by to mozne takto vyuzit spokenie dvoch kuponov v tomto termine? Tretia dospela osoba by platila ako? Dieta?

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

s touto otázkou Vám odporúčame obrátiť sa na hotel kikelet.hotel@t-online.hu alebo na telefónnom čísle +36 46560160. Hotel sa nachádza v zahraničí, komunikácia prebieha v cudzom jazyku. Ak potrebujete s komunikáciou pomôcť kontaktujte nás na podpora@zlavomat.sk

Prajeme pekný deň

Kikelet Club Hotel***

Dear Otázka!

Thank you very much for your interest!
In the asked period we have 1 free apartman for 2 person with double bed and 1 room with twin bed (for 1 person + the child)..
For the period (07.22–28/ 6 nights) you have to buy 4 vouchers (4× 3 nights.)
Please write us the type of the diet.

Best regards,
Eszter Pogány

jano

Chcem sa opytat ako si rezervujem pobyt ked neovladam anglicky ani madarsky

Kikelet Club Hotel***

Dear Otázka!
You can make a reservation through Zlavomat.

Best regards,
Eszter Pogány

Zlavomat.sk

Dobrý deň,

Rezerváciu v cudzom jazyku Vám radi sprostredkujeme. Stačí, keď nás kontaktujete na podpora@zlavomat.sk.

Pekný deň.

Majka Nováková

Dobry den,
chcela by som sa opytat na cenu vstupenky do tych jaskynnych kupelov. Zaujimalo by ma este ci je potrebne kupit apartman ak mame jedno dieta (3r-) ale nepotrebuje samostatnu postel.

Kikelet Club Hotel***

Dear Majka Nováková!
You can buy ticket to the cave bath 1.840.- HUF / person. Under 4 years old the ticket is free.
You can come into a room if the child is sleeping in the bed with you (king bed or twin bed).
Best regards, Eszter Pogány receptionist

Otázky k tejto ponuke sú už uzavreté. Ak nám chcete poskytnúť spätnú väzbu, prosím kontaktujte nás.

Hore